Magazín

Produktové aktuality

Canon EOS R5 za 99 990 Kč! Navíc příslušenství SmallRig zdarma a 20% bonus při nákupu na protiúčet

Tom KalousAktualizováno: 25. 6. 2021 v 10:21 • Rubrika: Produktové aktuality

Canon EOS R5 za 99 990 Kč! Navíc příslušenství SmallRig zdarma a 20% bonus při nákupu na protiúčet

Canon R5 je profi bezzrcadlovka s pokročilými funkcemi pro fotku i video! Nabídne 45 MPX snímač, 8K video a spoustu dalších vychytávek. A my pro vás máme jedinečnou nabídku! Při nákupu profi bezzrcadlovky Canon R5 teď ušetříte 27 470 Kč. Navíc, pokud přinesete váš starý foťák, dostanete bonus k výkupní ceně až 20 %!

Obsah

Ušetříte 27 470 Kč

Od nás dostanete okamžitou slevu 23 000 Kč při použití slevového kódu R5PROMO. Navíc si můžete požádat o příslušenství SmallRig v hodnotě 4 470 Kč, které vám po vyplnění a odeslání formuláře přijde až domů. A jako bonus získáte 20 % výkupní bonus, pokud u nás vyměníte váš starý foťák za nový Canon R5!

Celkově tedy ušetříte i více než 30 000 Kč!

Sleva platí pouze do 30. 6. 2021!

Chci Canon R5

Canon EOS R5 za 99 990 Kč! Navíc příslušenství SmallRig zdarma a 20% bonus při nákupu na protiúčet | Megapixel

Bezzrcadlovka Canon EOS R5

Je bezesporu nejžhavější novinka, zvláště pak mezi kameramany, filmaři a videomakery. Na první pohled jde o poměrně nenápadný model, který ale klame tělem a pod kapotou ukrývá neuvěřitelný arsenál. Full-frame snímač s rozlišením 45 Mpx začíná konkurovat fotoaparátům středního formátu, které se dosud používaly k fotografování reklam a jiných velkých produkcí.

Vysoké rozlišení však zaujme milovníky mnoha dalších žánrů jako je například krajina, architektura nebo produktová fotografie. Výrobce ale nemyslel jen na fotografy statických záběrů. Na své si přijdou i reportéři a fanoušci pohybové fotografie, kterým přístroj nabízí kadenci sekvenčního snímání 12 sn./s s mechanickou závěrkou a 20 sn./s s elektronickou závěrkou.

Čím vás EOS R5 ohromí asi nejvíc, jsou pokročilé možnosti natáčení videa. Jde patrně o nejmenší přístroj s full-frame snímačem, který zvládá natáčet ve vysokém 8K rozlišení v Raw formátu se snímkovou frekvencí 30 fps nebo ve 4K rozlišení při 120 fps. Nechybí ani oblíbený profil Canon Log, nebo HDR PQ 4:2:2 při 10-bit a ohromnou výhodou je také duální slot na nejrozšířenější karty SD UHS-II, doplněný o možnost použít také velkokapacitní a ultra rychlé karty CFexpres.

Chci Canon R5

Canon EOS R5 za 99 990 Kč! Navíc příslušenství SmallRig zdarma a 20% bonus při nákupu na protiúčet | Megapixel

Podívejte se na videorecenzi

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.