Canon ES1

  • Značka: Canon

Sháníte Canon ES1?

„Canon ES1“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Termosublimační tiskárna, stylový svislý design, LCD 2,5 palce, nízké provozní náklady

Parametry a popis

Nová vlajková loď řady SELPHY je založena na myšlence tisku bez stresu: používá nové společné kazety na média a inkoust, má zásobník s kapacitou 50 listů a nesrovnatelně jednodušší ovládání jediným tlačítkem. Stylový svislý design tiskárny obsahuje držadlo pro přenášení a zasouvací kabel USB pro pohodlí uživatele. Zároveň obrazový procesor Canon DIGIC II a nově vyvinutý řadič tiskové hlavy přispívají k nejvyšší kvalitě tisku ze všech fototiskáren Canon SELPHY. Širokou nabídku volitelného příslušenství pro tvořivou práci a nástrojů pro vylepšení obrazu lze ovládat z barevného výklopného displeje LCD s úhlopříčkou 2,5".

  • Nízké provozní náklady 8,90 Kč na snímek
  • Bezdrátový tisk přes rozhraní IrDA, Bluetooth nebo Digital IXUS WIRELESS
  • Volitelný napájecí akumulátor pro tisk v terénu
  • Speciální tlačítko Kreativní tisk
  • Automatická korekce jevu červených očí
  • Snímky s životností 100 let s ochrannou povrchovou vrstvou, která okamžitě schne

Kazety Easy Photo Pack
Nové kazety Easy Photo Pack vyvinuté speciálně pro tiskárnu SELPHY ES1 obsahují v jediné kazetě inkoust i papír – uživatel jen vloží kazetu do tiskárny a může tisknout. Najednou lze vytisknout až 50 snímků (závisí na použité kazetě), takže uživatel může vytisknout celé fotoalbum bez nutnosti dohlížet na celý proces. Tento pohodlný systém také snižuje nebezpečí poškození snímků, protože papír není vystaven působení prachu a dalších částic okolního prostředí.

K dispozici je sedm různých kazet Easy Photo Pack s velikostí od pohlednice po kreditní kartu. Kazety jsou barevně označené, aby je bylo možné doma i v obchodě snadno identifikovat. Jedna z kazet je také speciální černobílá kazeta Black and White Easy Photo Pack určená pro umělecký tisk monochromatických fotografií.

Snímky výjimečné kvality
Tiskárna SELPHY ES1 používá technologii sublimace inkoustu, která produkuje lesklé fotografie podobné klasickým zvětšeninám z fotolaboratoří. Každá barva v každém tiskovém bodu má až 256 úrovní gradace (intenzity) určené použitou teplotou, což znamená, že výsledný barevný rozsah je až 16,8 milionů barev. S fotografiemi lze manipulovat ihned po dokončení tisku. Speciální ochranná povrchová vrstva je chrání před poškozením pocákáním, politím a otisky prstů.

Tiskárna SELPHY ES1 je druhou tiskárnou vybavenou proslulým procesorem Canon DIGIC II pro zpracování obrazových dat. Procesor DIGIC II je založen na stejné technologii, která se používá v profesionálních digitálních zrcadlovkách Canon, poskytuje výrazně zvýšenou kvalitu tisku a přispívá i k téměř okamžitému startu zařízení a k vysoké rychlosti jeho provozu. Nový řadič tiskové hlavy umožňuje, aby tiskárna SELPHY ES1 tiskla v nejlepším rozlišení ve své třídě, 300 x 600 dpi. Vlivy teploty okolního prostředí byly odstraněny, což zajišťuje konzistentní kvalitu všech vytištěných snímků.

Styl a pohodlí
Stylový úhledný design tiskárny SELPHY ES1 je vhodný pro každou moderní domácnost. Tiskárna zabírá nejméně místa na pracovní ploše ze všech dosavadních kompaktních tiskáren pro tisk fotografií 10 x 15 cm (199 x 113 mm). Lze ji uložit a používat i ve stísněných prostorech, například v knihovně v obývacím pokoji. Novinkou je vertikální design umožněný jedinečným mechanismem podávání papíru, který před tiskem otáčí papír o 90°. Tiskárnu s držadlem pro pohodlné přenášení lze doplnit volitelným napájecím akumulátorem a používat ji i na cestách. Díky zasouvacímu kabelu USB již nejsou potřeba další kabely.

Prohlížení fotografií a kreativní možnosti
Kromě plné podpory přímého tisku Direct Print a standardu PictBridge mají uživatelé možnost tisknout přímo z nejběžnějších paměťových karet za použití velice kvalitního barevného displeje LCD 2,5". Displej LCD je opatřen výklopným mechanismem a má široký pozorovací úhel, takže fotografie lze pohodlně prohlížet a vybírat. Rozšířené možnosti prohlížení fotografií na displeji LCD zahrnují zobrazení na celý displej, prezentaci, zobrazení náhledů a podporu automatického otáčení snímků. V intuitivním uživatelském rozhraní jsou také zobrazeny užitečné informace o úrovni nabití baterií a o množství zbývajících médií a inkoustu.

K mnoha možnostem kreativních úprav patří 10 fotografických efektů Mé barvy, které umožňují dramatické změny barevnosti, například Černobílá nebo Diapozitiv. Obraz lze před tiskem oříznout nebo vylepšit pomocí nových optimalizačních funkcí, jako je automatická korekce jevu červených očí. Speciální tlačítko Kreativní tisk umožňuje okamžitý přístup k široké paletě zábavných předem navržených rozvržení tisku, jako jsou kalendáře, alba a šablony pro komiksové bubliny.

Ostatní
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím