Canon i9950

Sháníte Canon i9950?

„Canon i9950“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Inkoustová tiskárna, 8 inkoustů/8 zásobníků, rozlišení 4800 x 2400 dpi, bezokrajový tisk do A3+, potisk CD, rozhraní USB, USB 2.0, FireWire Produktová sekce: Tiskárny (Fototiskárny) Canon

Popis výrobce

První fotografická tiskárna na světě, která používá systém 8 barev inkoustu a tiskne na formát A3

Nejvyšší fotografická kvalita
Nová technologie Canon ChromaPLUS používá systém 8 barev inkoustu: nový červený a zelený inkoust plus azurový, purpurový, žlutý, světle azurový, světle purpurový a černý inkoust. Inkousty Canon na bázi barviva umožňují zhotovení snímků se zvýšeným leskem, živějšími barvami, nižší zrnitostí a fotografickou kvalitou s vyšším kontrastem ve srovnání s nevýraznými inkousty na bázi pigmentů, které se používají v běžných tiskárnách. Používání vysoce nasyceného červeného a zeleného inkoustu rozšiřuje barevnou škálu v oblastech mezi žlutou a červenou a mezi a žlutou a zelenou barvou. Nasycení a sytost v chromové oblasti je vyšší až o 60 %, čímž se přibližuje vlastnostem barev pozitivního fotografického filmu. Sytost světlých inkoustů v hodnotě 1/6 je nejnižší na trhu a umožňuje tiskárně i9950 dosahovat maximálně hladké gradace tónů dokonalejším ovládáním hloubky barev. Zatímco konkurenti při tisku kombinují malé a velké kapičky inkoustu, aby dosáhli vyšší rychlosti, tiskárna i9950 pracuje pouze s 2pl kapičkami, které jsou menší než element vytvářející zrnitost filmu. Jsou vystřelovány mikrotryskami o průměru 10 mikronů (pouhá 1/5 šířky lidského vlasu) bezkonkurenční silou, s vysokou přesností, vytrvalostí a konzistencí. Díky těmto vlastnostem Canon dosahuje nejvyššího rozlišení jemných detailů a ze snímků odstraňuje i ty nejnepatrnější stopy zrnění.

Nejrychlejší fotografie
Klíčem k rychlosti a kvalitě dosahované produkty Canon je pokroková technologie MicroFine Droplet Technology. Na rozdíl od jiných výrobců, kteří sestavují tiskové hlavy z mnoha komponentů, používá společnost Canon fotolitografický výrobní proces podobný procesu výroby polovodičů. Výsledkem tohoto procesu jsou delší tiskové hlavy a jejich vyšší pokrytí tiskovými tryskami. Kapičky inkoustu jsou vystřelovány v bezkonkurenční frekvenci, což znamená, že se na papír dopraví větší množství inkoustu za kratší dobu, což podporuje dosažení rekordní rychlosti tisku.

Podpora ICC
Dodávané ICC profily umožňují přesný převod barevných dat z libovolného kompatibilního zařízení do barevného prostoru tiskárny Bubble Jet i9950. Profesionálním uživatelům, kteří používají různá zařízení (např. skenery, monitory a tiskárny) a věrná reprodukce barev je pro ně stěžejní, umožňují ICC profily neobvyklou flexibilitu tím, že při tisku zajišťují reprodukci shodných barev nezávisle na zdroji obrazu.

Navržena pro fotografický tisk
Tisková hlava s vysokým pokrytím tryskami dokáže umístit na okraje stránky více inkoustu a umožňuje tak velmi rychlý tisk bez okrajů na média velikostí od 4" x 6" až po A3+. Je podporován tisk na speciální média Canon o hmotnosti až 270 g/m2. Po připojení jednotky pro tisk na CD je nyní možné tisknout přímo na kompatibilní média CD-R/DVD.

Technologie Single Ink
Inkousty různých barev jsou uloženy v samostatně vyměnitelných zásobnících. Vyměňují se pouze ty zásobníky inkoustu, které jsou zcela vypotřebovány, což zabraňuje plýtvání inkoustem. Hlášení na obrazovce počítače uživatele upozorňuje, že některá z barev dochází, a tiskárna nezahájí tisk další stránky, nestačí-li zbývající množství inkoustu na její dokončení.

Připojitelnost a kompatibilita
Připojení USB 2.0 Hi-Speed poskytuje možnost rychlého přenosu dat rozsáhlých barevných obrazových souborů s vysokým rozlišením a zaručuje, že při převodu dat do tiskárny nedojde k zahlcení daty a prostojům. Tiskárna je kompatibilní se všemi oblíbenými operačními systémy Windows a Macintosh a pro uživatele počítačů Macintosh je vybavena portem FireWire.

Použitelná média
Přednosti tisku inkoustovou technologií a tiskovou hlavou Canon vyniknou na fotografických médiích společnosti Canon. Média Canon byla speciálně navržena tak, aby doplňovala technologii Bubble Jet. Při tisku na fotografický papír Pro (PR-101) o hmotnosti 245 g/m2 se dosahuje nejvyšší fotografické kvality Canon. Dalšími podporovanými médii jsou nový pololesklý fotografický papír Plus SG-101 se saténovou povrchovou úpravou, kterou nabízejí četné fotografické laboratoře, lesklý fotografický papír GP-401 pro tisk běžných lesklých snímků a papír MP-101 pro tisk vysoce kvalitních matných fotografií.

Kvalitní software pro kvalitní tisky
A konečně pro přehledné uspořádání pracovní plochy na obrazovce byly veškeré tiskové aplikace sloučeny pod jednu přehledně uspořádanou nástrojovou lištu Canon Easy-ToolBox. Součástí dodávky je také sada praktických softwarových aplikací, které pomáhají uživatelům maximálně využívat schopností tiskárny: CD-LabelPrint - průvodce uživatele tiskem na CD-R/DVD disky PhotoRecord - automatická změna velikosti podle různých velikostí papíru usnadňuje tisk fotoalb z obrázků libovolných velikostí na média A4, 5" x 7" a 4" x 6". ZoomBrowser EX - systém správy obrázků, který zobrazuje miniatury a usnadňuje editování a správu obrázků uložených v počítači. K dispozici jsou takové funkce, jako je oříznutí, prezentace a změna velikosti souboru pro odeslání e-mailem. PhotoStitch - umožňuje spojit s minimálním zkreslením několik obrázků (zaznamenaných fotoaparátem v režimu "Sešití") a vytvářet tak velmi široké panoramatické obrázky. Easy-PhotoPrint - používá také informace zaznamenané v okamžiku zachycení snímku na fotoaparátech se způsobilostí Exif 2.2 a využívá je ke zvýšení kvality a zajištění přirozenějšího vzhledu fotografií. Easy-WebPrint - zjednodušuje tisk internetových stránek tím, že zmenšuje výstup tak, aby byla vytištěna celá stránka, i když je umístěna na více obrazovkách.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím