Canon iP1500 PIXMA

Sháníte Canon iP1500 PIXMA?

„Canon iP1500 PIXMA“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

4 inkousty/2 zásobníky, rozlišení 4800 x 1200 dpi, bezokrajový tisk do A4 včetně Produktová sekce: Tiskárny (Fototiskárny) Canon

Popis výrobce

Tato tiskárna v cenové kategorii vstupní úrovně nabízí vynikající fotografickou kvalitu dosaženou díky kapičkám inkoustu 2 pl a unikátní technologii tiskových hlav Canon FINE (Full-Photolithography Inkjet Nozzle Engineering).
Tiskárna iP1500 se systémem 4 barev inkoustu je zařazena do zcela nové cenové kategorie a poskytuje kvalitu tisku, která byla donedávna k dispozici pouze u specializovaných fotografických tiskáren se 6 barvami inkoustu.

Stálá kvalita
V patentovaném procesu nazvaném FINE upravila společnost Canon vlastní technologii výroby silikonových čipů a použila ji k výrobě tiskových hlav vyznačující se odolností a přesností, která je téměř stejná jako u integrovaných obvodů. Tiskové hlavy FINE jsou opatřeny mikrotryskami, které s bezkonkurenční konzistentností a přesností vystřelí každou sekundu miliony mikroskopických inkoustových kapiček. Tolerance umožněné technologií FINE nelze dosáhnout u tradičních inkoustových tiskových hlav sestavených z několika částí. Výsledkem jsou fotografie, jejichž vzhled je srovnatelný s tradičními fotografiemi zhotovenými ve fotolaboratoři klasickou metodou na bázi chloridů stříbra.

Osobní fotolaboratoř
Tiskárna umožňuje bezokrajový tisk na formáty 4" x 6", 5" x 7" a A4. Aplikace Easy-PhotoPrint dodávána s tiskárnou usnadňuje např. výběr médií a změnu velikosti výstupu, čímž tisk fotografií urychluje a zjednodušuje. Byla navržena tak, aby několikerým kliknutím bylo možné zdokonalit kvalitu obrazu. Mezi jeho funkce patří např. „zaostření obličeje“, které provádí korekci rozostřených obličejů, funkce „korekce efektu červených očí“ a „digitální vyhlazení obličeje“ potlačující vrásky na fotografii. Canon PhotoRecord usnadňuje uživatelům tisk fotoalba podle jejich konkrétních potřeb a tisk na nová oboustranná média Canon.

Rychlejší než kdykoli předtím
Tiskárna iP1500 je výrazně rychlejší než předchozí tiskárny Canon vstupní úrovně: tiskne 18 str./min monochromaticky/13 str./min v barvách. Zatímco konkurenční značky mají rychlý „návrhový režim“, vysoká rychlost tiskáren Canon vynikne při tisku vysoce kvalitních dokumentů a fotografií s vysokým rozlišením.Tiskárna vytiskne vysoce kvalitní bezokrajovou fotografii 4” x 6” za méně než jednu minutu.

Designový tisk
Pro novou řadu PIXMA je charakteristický špičkový design, jak po stránce funkční, tak estetické. Všechny její produkty se vyznačují stylem a provedením vhodným do domácího prostředí. Tiskárna je mimořádně kompaktní a robustní.

Nová fotografická média
Nová média Canon rozšiřují využití kreativních a praktických aplikací tiskáren:

  • Oboustranný fotografický papír (Photo Paper Plus Double Sided PP-101D) na formáty A4 a 5" x 7". Toto médium je k dispozici jak ve standardním balení, tak i jako součást soupravy (Photo Album Kit PAK-101), která zahrnuje kvalitní tuhý přebal pro tvorbu fotografických alb, knih s výstřižky a osobních knih.
  • Lesklé médium velikosti kreditní karty (Glossy Photo Paper GP-401) – ideální pro tisk fotografií do peněženek a navštívenek.
  • Fotografické samolepky (Photo Stickers PS-101) – listy s 16 malými fotografickými samolepkami, pro zábavu a praktické použití.
  • Fotografické samolepky – listy s 16 malými fotografickými samolepkami pro zábavu a praktické použití.

Snadný tisk webových stránek
Tiskárna je také vybavena softwarem Easy-WebPrint, který je přístupný z panelu nástrojů Internet Explorer. Usnadněním tisku z webových stránek šetří Easy-WebPrint čas, inkoust a papír tím, že správně upraví velikost výstupu, což umožňuje vytisknout celou stránku (a to i v případě, kdy je umístěna na více obrazovkách) bez oříznutí pravé části stránky. Připojení je zajištěno přes rozhraní USB a tiskárna jw kompatibilní s operačními systémy Windows (Win98/Me/2000/XP) a Macintosh.Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím