Canon iP1500 PIXMA

Sháníte Canon iP1500 PIXMA?

„Canon iP1500 PIXMA“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

4 inkousty/2 zásobníky, rozlišení 4800 x 1200 dpi, bezokrajový tisk do A4 včetně Produktová sekce: Inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

Tato tiskárna v cenové kategorii vstupní úrovně nabízí vynikající fotografickou kvalitu dosaženou díky kapičkám inkoustu 2 pl a unikátní technologii tiskových hlav Canon FINE (Full-Photolithography Inkjet Nozzle Engineering).
Tiskárna iP1500 se systémem 4 barev inkoustu je zařazena do zcela nové cenové kategorie a poskytuje kvalitu tisku, která byla donedávna k dispozici pouze u specializovaných fotografických tiskáren se 6 barvami inkoustu.

Stálá kvalita
V patentovaném procesu nazvaném FINE upravila společnost Canon vlastní technologii výroby silikonových čipů a použila ji k výrobě tiskových hlav vyznačující se odolností a přesností, která je téměř stejná jako u integrovaných obvodů. Tiskové hlavy FINE jsou opatřeny mikrotryskami, které s bezkonkurenční konzistentností a přesností vystřelí každou sekundu miliony mikroskopických inkoustových kapiček. Tolerance umožněné technologií FINE nelze dosáhnout u tradičních inkoustových tiskových hlav sestavených z několika částí. Výsledkem jsou fotografie, jejichž vzhled je srovnatelný s tradičními fotografiemi zhotovenými ve fotolaboratoři klasickou metodou na bázi chloridů stříbra.

Osobní fotolaboratoř
Tiskárna umožňuje bezokrajový tisk na formáty 4" x 6", 5" x 7" a A4. Aplikace Easy-PhotoPrint dodávána s tiskárnou usnadňuje např. výběr médií a změnu velikosti výstupu, čímž tisk fotografií urychluje a zjednodušuje. Byla navržena tak, aby několikerým kliknutím bylo možné zdokonalit kvalitu obrazu. Mezi jeho funkce patří např. „zaostření obličeje“, které provádí korekci rozostřených obličejů, funkce „korekce efektu červených očí“ a „digitální vyhlazení obličeje“ potlačující vrásky na fotografii. Canon PhotoRecord usnadňuje uživatelům tisk fotoalba podle jejich konkrétních potřeb a tisk na nová oboustranná média Canon.

Rychlejší než kdykoli předtím
Tiskárna iP1500 je výrazně rychlejší než předchozí tiskárny Canon vstupní úrovně: tiskne 18 str./min monochromaticky/13 str./min v barvách. Zatímco konkurenční značky mají rychlý „návrhový režim“, vysoká rychlost tiskáren Canon vynikne při tisku vysoce kvalitních dokumentů a fotografií s vysokým rozlišením.Tiskárna vytiskne vysoce kvalitní bezokrajovou fotografii 4” x 6” za méně než jednu minutu.

Designový tisk
Pro novou řadu PIXMA je charakteristický špičkový design, jak po stránce funkční, tak estetické. Všechny její produkty se vyznačují stylem a provedením vhodným do domácího prostředí. Tiskárna je mimořádně kompaktní a robustní.

Nová fotografická média
Nová média Canon rozšiřují využití kreativních a praktických aplikací tiskáren:

  • Oboustranný fotografický papír (Photo Paper Plus Double Sided PP-101D) na formáty A4 a 5" x 7". Toto médium je k dispozici jak ve standardním balení, tak i jako součást soupravy (Photo Album Kit PAK-101), která zahrnuje kvalitní tuhý přebal pro tvorbu fotografických alb, knih s výstřižky a osobních knih.
  • Lesklé médium velikosti kreditní karty (Glossy Photo Paper GP-401) – ideální pro tisk fotografií do peněženek a navštívenek.
  • Fotografické samolepky (Photo Stickers PS-101) – listy s 16 malými fotografickými samolepkami, pro zábavu a praktické použití.
  • Fotografické samolepky – listy s 16 malými fotografickými samolepkami pro zábavu a praktické použití.

Snadný tisk webových stránek
Tiskárna je také vybavena softwarem Easy-WebPrint, který je přístupný z panelu nástrojů Internet Explorer. Usnadněním tisku z webových stránek šetří Easy-WebPrint čas, inkoust a papír tím, že správně upraví velikost výstupu, což umožňuje vytisknout celou stránku (a to i v případě, kdy je umístěna na více obrazovkách) bez oříznutí pravé části stránky. Připojení je zajištěno přes rozhraní USB a tiskárna jw kompatibilní s operačními systémy Windows (Win98/Me/2000/XP) a Macintosh.Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím