ID: 006885

Canon iP6000 PIXMA

Sháníte Canon iP6000 PIXMA?

„Canon iP6000 PIXMA“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

6 inkoustů/6 zásobníků, rozlišení 4800 x 1200 dpi, bezokrajový tisk, potisk CD/DVD, přímý tisk z karet + Pictbridge, IrDA 1.2 Produktová sekce: Tiskárny (Fototiskárny) Canon

Popis výrobce

Šestibarevná tiskárna s rozlišením 4800 x 1200 dpi – PIXMA iP6000D – osobní fotografická tiskárna s plnou připojitelností. Elegantní tiskárna využívá technologii FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering) s mikrotryskami vystřelujícími 2pikolitrové kapičky inkoustu, které zajišťují produkci vysoce kontrastních lesklých fotografií, jež svou kvalitou konkurují profesionálním fotolaboratořím. Tiskárna iP6000D je vybavena otvory na všechny běžně používané typy paměťových karet a umožňuje připojení a přímý tisk z libovolného digitálního fotoaparátu a digitální videokamery kompatibilní s normou PictBridge bez nutnosti použít PC. 2,5palcový barevný LCD displej zobrazuje miniatury fotografií a poskytuje intuitivní rozhraní pro snadné ovládání funkcí jako ořezávání, výběr velikosti papíru, fotoefekty a orientace obrázku.

Designový tisk
Nová řada tiskáren PIXMA charakteristická svým radikálním futuristickým designem je reakcí společnosti Canon na zvyšující se nároky spotřebitelů, kteří požadují produkty výjimečné z hlediska estetického i funkčního. Lesklé provedení doplňuje čisté linie integrovaného pláště a je výrazem jasného odklonu od tradičního nezajímavého designu.

Přímý a intuitivní
Ovládací panel tiskárny iP6000D slouží ke správě tisku, přičemž otvory na karty akceptují všechny typy paměťových karet ze všech běžně používaných digitálních fotoaparátů. Obrázky uložené na libovolném z těchto médií lze vybírat, zobrazovat a upravovat na barevném LCD displeji a vytisknout bez přenášení do PC.

Rozhraní ovládacího panelu bylo navrženo tak, aby jeho použití bylo snadné a intuitivní i pro uživatele, kteří se s ním seznamují poprvé. Mnohonásobně se zvyšující kapacita paměťových karet vedla k zavedení hledání pomocí data a času, díky němuž dochází ke zúžení seznamu poskytnutých obrázků. Grafické uživatelské rozhraní využívá vysokých rozlišení, kterými disponují nejnovější digitální fotoaparáty, a podporuje funkce zpracování obrazu včetně přizpůsobení velikosti a kreativního oříznutí. Mezi další speciální funkce fotografického tisku patří korekce barev a technologie „rozjasnění obličeje“, která zvyšuje působivost fotografických portrétů.

Tato tiskárna také podporuje otevřenou normu PictBridge. Většina současných digitálních fotoaparátů a videokamer je kompatibilní s normou PictBridge, což jim umožňuje tisknout přímo na tiskárně iP6000D prostřednictvím kabelového připojení a bez použití PC.

Tiskárna iP6000D podporuje bezdrátový protokol IrDA pro přímý tisk obrázků JPEG z mobilních telefonů s vestavěnými fotoaparáty.

Profesionální osobní fotolaboratoř
V procesu nazvaném FINE společnost Canon přizpůsobila vlastní výrobní technologii s využitím silikonových čipů a vytvořila tiskové hlavy vyznačující se odolností a přesností, která je téměř stejná jako u integrovaných obvodů. Tiskovými hlavami FINE jsou nyní vybaveny všechny tiskárny PIXMA a jejich mikrotrysky produkují mikroskopické kapičky s bezkonkurenční rychlostí, spolehlivostí, konzistentností a přesností, což tradiční inkoustové tiskové hlavy vytvořené z několika částí nedokáží. Při tisku fotografií používá tiskárna iP6000D 6 barev inkoustu, které přispívají k dosažení fotografií v kvalitě fotolaboratoře. Mimořádně vysoké pokrytí tiskové hlavy tryskami je patrné při bezokrajovém fotografickém tisku na formáty 4" x 6", 5" x 7", kreditní karta a A4.

Díky výkonnému softwaru dosahuje tiskárna schopností fotolaboratoře – EasyPhotoPrint a Photorecord umožňují majiteli tiskárny iP6000D rychlou tvorbu jednotlivých fotografií, alb i dalších aplikací.

Technologie Single Ink
Tiskárna iP6000D používá systém samostatně vyměnitelných průhledných zásobníků inkoustu Canon Single Ink. Vyměňují se pouze ty zásobníky, které jsou zcela prázdné, čímž se minimalizuje plýtvání inkoustem. Hlášení na obrazovce počítače upozorňuje uživatele, že některá z barev dochází, a tiskárna nezahájí tisk další stránky, nestačí-li zbývající množství inkoustu na její dokončení.

Neomezené možnosti umístění
Jedním z klíčových cílů designu produktů řady PIXMA je maximální flexibilita umístění. Díky svému stylovému provedení jsou tiskárny PIXMA vhodné pro domácnosti a zároveň jsou jedinými zařízeními na trhu vybavenými tradičním průchodem papíru ve tvaru písmene „J“ a průchodem papíru ve tvaru písmene „U“. To umožňuje jejich umístění a provoz v omezeném prostoru, např. na polici. Dvě přihrádky na papír, funkce automatického oboustranného tisku a funkce tisku na CD-R/DVD jsou nyní zcela integrovány, aniž by to bylo narušovalo čisté linie tiskárny – poprvé v oboru tiskáren.

Nová fotografická média
Nová média Canon rozšiřují využití kreativních a praktických aplikací tiskáren:

  • Oboustranný fotografický papír (Photo Paper Plus Double Sided PP-101D) na formáty A4 a 5" x 7". Toto médium je k dispozici jak ve standardním balení, tak i jako součást soupravy (Photo Album Kit PAK-101), která zahrnuje kvalitní tuhý přebal pro tvorbu fotografických alb, knih s výstřižky a osobních knih.
  • Lesklé médium velikosti kreditní karty (Glossy Photo Paper GP-401) – ideální pro tisk fotografií do peněženek a navštívenek.
  • Fotografické samolepky (Photo Stickers PS-101) – listy s 16 malými fotografickými samolepkami, pro zábavu a praktické použití.
  • Fotografické samolepky – listy s 16 malými fotografickými samolepkami pro zábavu a praktické použití.

Kvalitní software pro kvalitní tisky
Tiskárna je dodávána s následujícím softwarem:
Easy-PhotoPrint – poskytuje tři snadné kroky pro tisk fotografií. Usnadňuje např. výběr médií a změnu velikosti výstupu a zahrnuje funkce, jako je např. „zaostření obličeje“, které provádí korekci rozostřených obličejů, funkce „korekce efektu červených očí“ a „digitální vyhlazení obličeje“ potlačující vrásky na fotografii.

Easy-WebPrint – ikona programu se nachází na liště Exploreru a odstraňuje problémy s tiskem webových stránek. Šetří čas, inkoust a papír tím, že upravuje velikost výstupu tak, aby se vždy vytiskla celá stránka na jeden list. Zabraňuje běžnému problému při tisku z webu, kdy je pravá část stránky nechtěně oříznuta.

Canon PhotoRecord – usnadňuje uživatelům tisk fotoalba podle jejich konkrétních potřeb a tisk na nová oboustranná média Canon.

CD-LabelPrint – pro snadnou tvorbu a tisk na CD nebo DVD způsobilé k tisku.

Normy a protokoly

Připojení k PC je přes rozhraní USB. Tiskárna iP6000D je kompatibilní s operačními systémy Windows98/Me/2000/XP a Macintosh OS 9.x a OSX v10.2.1 nebo pozdějšími.Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím