Canon PIXMA iP6210D

Sháníte Canon PIXMA iP6210D?

„Canon PIXMA iP6210D“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

6 inkoustů/6 zásobníků, rozlišení 4800 x 1200 dpi, bezokrajový tisk do A4, rozhraní USB 2.0 Hi-Speed, Bluetooth volitelně, PictBridge, IrDA Produktová sekce: Inkoustové tiskárny Canon

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Popis výrobce

Společnost Canon, přední světový výrobce technologií pro fotografování a elektronické zpracování obrazu, představuje dvě nové špičkové fotografické tiskáreny řady PIXMA - PIXMA iP6210D a PIXMA iP6220D. Tyto stylové tiskárny využívají špičkové technologie tiskové hlavy FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering) pro rychlý a kvalitní tisk fotografií.

Všechny tiskárny jsou skvěle vybaveny pro přímý tisk fotografií: disponují sloty pro většinu paměťových karet1, rozhraním PictBridge pro připojení digitálních fotoaparátů a mobilních telefonů, vestavěným portem IrDA i volitelným adaptérem Bluetooth (pouze iP6220D).

Tyto dvě osobní fotolaboratoře nabízejí:

  • Vysokou rychlost tisku: bezokrajová fotografie 10 x 15 cm za přibližně 60 sekund při přímém tisku.
  • Výjimečnou kvalitu tisku prostřednictvím šesti inkoustů: maximální rozlišení 48004 x 1200 dpi s velikostí inkoustové kapičky 2 pikolitry3, mikrotryskami a zásobníky FINE
  • Tisk bez použití počítače usnadňují displeje LCD: barevný displej s intuitivním uživatelským rozhraním a úhlopříčkou 6,3 cm u modelu iP6220D nebo dvouřádkový monochromatický displej o šířce 20 znaků u modelu iP6210D
  • Stabilní a trvanlivé fotografie se systémem ChromaLife100

Pokročilá technologie přímého tisku
Přímý tisk je podporován prostřednictvím celé řady pokročilých funkcí, takže fotografie lze upravovat a tisknout bez použití počítače. Funkce Red-eye Correction automaticky odstraňuje nežádoucí efekt červených očí, který vzniká při fotografování s bleskem, zatímco projasňovač obličeje (Face brightener) dokáže na fotografii rozpoznat lidské tváře a v případě, že se nacházejí příliš ve stínu, zvýšit automaticky jejich jas. Snímky s nízkým rozlišením - například pořízené mobilním telefonem - jsou optimalizovány prostřednictvím funkce Image Optimiser, která vyhladí zubaté okraje a odstraní některé vady JPEG.

Bezdrátový tisk z mobilních zařízení s podporou technologie Bluetooth je možný po zakoupení nového volitelného adaptéru BU-20, který se přípevňuje k portu PictBridge.

Technologie FINE pro rychlost a kvalitu
Díky výrobní polovodičové technologii Canon FINE bylo dosaženo neobyčejných rychlostí tisku. Největší podíl na tomto zvýšení rychlosti má neobvykle dlouhá tisková hlava s výjimečně vysokým počtem trysek a jejich hustotou. Při jednom přejezdu hlavy je tak na stránku naneseno více inkoustu než u tradiční inkjetové technologie. Bezokrajové fotografie i dokumenty A4 tak lze tisknout s opravdu vysokou rychlostí.

Při tisku fotografií zaručuje technologie FINE kvalitu na úrovni profesionální laboratoře. Na papír jsou z mikrotrysek každou sekundu vystřelovány miliony kapiček o velikosti 1 pikolitr. Obraz je tak dokonale konzistentní a tisk přesný.

Na profesionální kvalitě tisku tří nových tiskáren s přímým tiskem se podílí také 6 nových inkoustů s vysokou optickou hustotou a širokým barevným gamutem.

Kvalita, která vydrží
Pro lepší odolnost vůči blednutí podporuje každá tiskárna Canon ChromaLife100: nový systém jedinečných inkoustů na bázi barviva s neobyčejnou šířkou barevného gamutu a speciálních fotografických papírů navržený pro tisk tiskovými hlavami FINE. Tento technologický „trojúhelník" konstrukce trysek, inkoustu a tiskových médií produkuje fotografie, které předčí tradiční fotografie jak kvalitou, tak trvanlivostí. Při uložení ve fotoalbu odolávají tisky blednutí po dobu 100 let, při vystavení pod sklem 30 let a při vystavení na vzduchu 10 let5.

Kreativní možnosti přímého tisku
Nové modely pro přímý tisk navazují na úspěšnou tradici dokonalého designu tiskáren PIXMA s ladnými tvary a povrchovou úpravou vhodnými pro domácí prostředí. Pro usnadnění obsluhy slouží displeje LCD, které jsou umístěny vždy uprostřed tiskárny.

Velký barevný displej LCD (6,3 cm u iP6220) lze použít k:

  • Prohlížení obrázků a nastavení stránky
  • Prohlížení ořezu a výřezů snímků

Elegantní a kompaktní
Nové zásobníky inkoustu FINE (iP6210D/iP6220D) jsou o poznání menší než předchozí generace zásobníků pro tiskárny PIXMA, což umožnilo zmenšení celkových rozměrů tiskárny.

Vhodná tisková média
Výhody hardwarové technologie tiskárny se naplno projeví teprve tehdy, je-li pro tisk použito originálních tiskových fotografických médií Canon a originálních inkoustů. Rozmanitý a stále se rozrůstající sortiment tiskových médií Canon - včetně nových cenově dostupných papírů - Lesklý fotografický papír pro každodenní použití (GP-501) - je navržen speciálně pro použití v kombinaci s inkousty Canon a technologií FINE. Fotografické papíry a média jsou dostupné v nejrůznějších velikostech (od vizitky po A4), typech (včetně malých samolepek) a s nejrůznější povrchovou úpravou (od matné přes pololesklou až po vysoký lesk). V nabídce nechybí ani oboustranný fotografický papír (PP-101D 13 x 18 cm a PP-101D A4) a špičkový fotografický papír Pro (PR-101) pro trvanlivé fotografie prvotřídní profesionální kvality.

Kvalitní software pro domácí fotolaboratoř
Kromě pohodlného přímého tisku z digitálních fotoaparátů, paměťových karet či mobilních telefonů lze na všech třech tiskárnách samozřejmě bez problémů tisknout i z počítačů typu PC či Macintosh. Pro podporu tisku z počítače slouží software jako Easy-PhotoPrint pro snadnější tisk fotografií, Easy-WebPrint, PhotoRecord pro vytváření fotoalb, CD-LabelPrint a Easy-Print Toolbox pro snadné spouštění všech výše uvedených aplikací z jednoho místa.
Všechny tiskárny jsou kompatibilní s operačními systémy Windows 98/Me/2000/XP, Mac OS X v10.2.1 a novějšími.

Upozornění: Tyto produkty nejsou dostupné ve všech evropských zemích.

1 Včetně: CompactFlash®, Microdrive™, Sony Memory Stick®, Memory Stick ProTM, SmartMedia™, Secure Digital, a Multimedia card. A také xD-Picture card, Memory Stick DUO, Memory Stick DUO Pro a karta miniSD, které však vyžadují volitelný adaptér.

2 Kapičky inkoustu mohou být kladeny s minimální roztečí 1/9600 palce (maximální rozlišení tiskárny)

3 Minimální velikost kapičky inkoustu

4 Kapičky inkoustu mohou být kladeny s minimální roztečí 1/4800 palce (maximální rozlišení tiskárny)

5 Veškeré uvedené hodnoty jsou odhady založené na urychlených testech, a tudíž jsou bez záruky. Odolnost vůči blednutí po dobu 100 let se vztahuje na tisky na papírech PR-101, PP-101, SG-101, GP-401, GP-501, které jsou uloženy pod ochrannou fólií. Odolnost vůči blednutí po dobu 30 let se vztahuje pouze pro tisky na médiích PR-101 a PP-101, odolnost proti blednutí pro dobu 10 let se vztahuje pouze na tisky na papíru PR-101. Hodnoty odolnosti proti světlu a působení vzduchu předpokládají vystavení fotografií v interiéru, za běžných podmínek a bez přímého slunečního světla.

 

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím