PN: 5020, ID: 007049

Canon iP6600D PIXMA

Sháníte Canon iP6600D PIXMA?

„Canon iP6600D PIXMA“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

6 inkoustů/6 zásobníků, rozlišení 9600 x 2400 dpi, bezokrajový tisk do A4, PictBridge, potisk CD/DVD, rozhraní USB 2.0 Hi-Speed, IrDA, Bluetooth volitelně Produktová sekce: Tiskárny (Fototiskárny) Canon

Parametry a popis

Společnost Canon, přední světový výrobce technologií pro fotografování a elektronické zpracování obrazu, představuje novou vysokorychlostní tiskárnu pro přímý tisk - PIXMA iP6600D. Tato stylová tiskárna využívá špičkové technologie tiskové hlavy FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering) pro rychlý a kvalitní tisk fotografií.

Tiskárna je skvěle vybavena pro přímý tisk fotografií: disponuje sloty pro většinu paměťových karet1, rozhraním PictBridge pro připojení digitálních fotoaparátů a mobilních telefonů, vestavěným portem IrDA i volitelným adaptérem Bluetooth.

Tato osobní fotolaboratoř nabízí:

  • Vysokou rychlost tisku: bezokrajová fotografie 10 x 15 cm za přibližně 46 sekund při přímém tisku.
  • Výjimečnou kvalitu tisku prostřednictvím šesti inkoustů: maximální rozlišení 96004 x 2400 dpi s velikostí inkoustové kapičky 1 pikolitry3, mikrotryskami a zásobníky FINE
  • Tisk bez použití počítače usnadňují displeje LCD: barevný displej s intuitivním uživatelským rozhraním a úhlopříčkou 8,9 cm
  • Stabilní a trvanlivé fotografie se systémem ChromaLife100

Tiskárna iP6600D navíc využívá systém samostatných zásobníků inkoustu (Canon Single Ink) s vestavěnými světelnými diodami LED, je vybavena dvěma přihrádkami na papír, integrovanou jednotkou pro oboustranný tisk a potiskovacím zařízením disků CD/DVD.

Pokročilá technologie přímého tisku
Přímý tisk je podporován prostřednictvím celé řady pokročilých funkcí, takže fotografie lze upravovat a tisknout bez použití počítače. Funkce Red-eye Correction automaticky odstraňuje nežádoucí efekt červených očí, který vzniká při fotografování s bleskem, zatímco projasňovač obličeje (Face brightener) dokáže na fotografii rozpoznat lidské tváře a v případě, že se nacházejí příliš ve stínu, zvýšit automaticky jejich jas. Snímky s nízkým rozlišením - například pořízené mobilním telefonem - jsou optimalizovány prostřednictvím funkce Image Optimiser, která vyhladí zubaté okraje a odstraní některé vady JPEG.

Bezdrátový tisk z mobilních zařízení s podporou technologie Bluetooth je možný po zakoupení nového volitelného adaptéru BU-20, který se přípevňuje k portu PictBridge.

Technologie FINE pro rychlost a kvalitu
Díky výrobní polovodičové technologii Canon FINE bylo dosaženo neobyčejných rychlostí tisku. Největší podíl na tomto zvýšení rychlosti má neobvykle dlouhá tisková hlava s výjimečně vysokým počtem trysek a jejich hustotou. Při jednom přejezdu hlavy je tak na stránku naneseno více inkoustu než u tradiční inkjetové technologie. Bezokrajové fotografie i dokumenty A4 tak lze tisknout s opravdu vysokou rychlostí.

Při tisku fotografií zaručuje technologie FINE kvalitu na úrovni profesionální laboratoře. Na papír jsou z mikrotrysek každou sekundu vystřelovány miliony kapiček o velikosti 1 pikolitr. Obraz je tak dokonale konzistentní a tisk přesný.

Na profesionální kvalitě tisku tří nových tiskáren s přímým tiskem se podílí také 6 nových inkoustů s vysokou optickou hustotou a širokým barevným gamutem.

Kvalita, která vydrží
Pro lepší odolnost vůči blednutí podporuje každá tiskárna Canon ChromaLife100: nový systém jedinečných inkoustů na bázi barviva s neobyčejnou šířkou barevného gamutu a speciálních fotografických papírů navržený pro tisk tiskovými hlavami FINE. Tento technologický „trojúhelník" konstrukce trysek, inkoustu a tiskových médií produkuje fotografie, které předčí tradiční fotografie jak kvalitou, tak trvanlivostí. Při uložení ve fotoalbu odolávají tisky blednutí po dobu 100 let, při vystavení pod sklem 30 let a při vystavení na vzduchu 10 let5.

Kreativní možnosti přímého tisku
Nový model pro přímý tisk navazuje na úspěšnou tradici dokonalého designu tiskáren PIXMA s ladnými tvary a povrchovou úpravou vhodnými pro domácí prostředí. Pro usnadnění obsluhy slouží displeje LCD, které jsou umístěny vždy uprostřed tiskárny.

Velký barevný displej LCD (8,9 cm) lze použít k:

  • Prohlížení obrázků a nastavení stránky
  • Vytváření potisků DVD/CD
  • Prohlížení ořezu a výřezů snímků

Šetření inkoustem
Samostatné zásobníky inkoustu pro tiskárnu iP6600D umožňují měnit vždy pouze inkoust té barvy, která došla.

Zásobníky jsou osazeny světelnými diodami LED, které se rozsvítí teprve tehdy, je-li zásobník v tiskárně správně usazen. Uživatelé mohou sledovat hladinu inkoustu podle blikání diody. Jakmile poklesne hladina inkoustu pod určitou mez, dioda se pomalu rozbliká. Je-li zásobník zcela prázdný, bliká dioda rychle.

Vhodná tisková média
Výhody hardwarové technologie tiskárny se naplno projeví teprve tehdy, je-li pro tisk použito originálních tiskových fotografických médií Canon a originálních inkoustů. Rozmanitý a stále se rozrůstající sortiment tiskových médií Canon - včetně nových cenově dostupných papírů - Lesklý fotografický papír pro každodenní použití (GP-501) - je navržen speciálně pro použití v kombinaci s inkousty Canon a technologií FINE. Fotografické papíry a média jsou dostupné v nejrůznějších velikostech (od vizitky po A4), typech (včetně malých samolepek) a s nejrůznější povrchovou úpravou (od matné přes pololesklou až po vysoký lesk). V nabídce nechybí ani oboustranný fotografický papír (PP-101D 13 x 18 cm a PP-101D A4) a špičkový fotografický papír Pro (PR-101) pro trvanlivé fotografie prvotřídní profesionální kvality.

Kvalitní software pro domácí fotolaboratoř
Kromě pohodlného přímého tisku z digitálních fotoaparátů, paměťových karet či mobilních telefonů lze na všech třech tiskárnách samozřejmě bez problémů tisknout i z počítačů typu PC či Macintosh. Pro podporu tisku z počítače slouží software jako Easy-PhotoPrint pro snadnější tisk fotografií, Easy-WebPrint, PhotoRecord pro vytváření fotoalb, CD-LabelPrint a Easy-Print Toolbox pro snadné spouštění všech výše uvedených aplikací z jednoho místa.

Tiskárna je kompatibilní s operačními systémy Windows 98/Me/2000/XP, Mac OS X v10.2.1 a novějšími.

1 Včetně: CompactFlash®, Microdrive™, Sony Memory Stick®, Memory Stick ProTM, SmartMedia™, Secure Digital, a Multimedia card. A také xD-Picture card, Memory Stick DUO, Memory Stick DUO Pro a karta miniSD, které však vyžadují volitelný adaptér.

2 Kapičky inkoustu mohou být kladeny s minimální roztečí 1/9600 palce (maximální rozlišení tiskárny)

3 Minimální velikost kapičky inkoustu

4 Kapičky inkoustu mohou být kladeny s minimální roztečí 1/4800 palce (maximální rozlišení tiskárny)

5 Veškeré uvedené hodnoty jsou odhady založené na urychlených testech, a tudíž jsou bez záruky. Odolnost vůči blednutí po dobu 100 let se vztahuje na tisky na papírech PR-101, PP-101, SG-101, GP-401, GP-501, které jsou uloženy pod ochrannou fólií. Odolnost vůči blednutí po dobu 30 let se vztahuje pouze pro tisky na médiích PR-101 a PP-101, odolnost proti blednutí pro dobu 10 let se vztahuje pouze na tisky na papíru PR-101. Hodnoty odolnosti proti světlu a působení vzduchu předpokládají vystavení fotografií v interiéru, za běžných podmínek a bez přímého slunečního světla.

 
Další parametry
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím