ID: 007051

Canon iP8500 PIXMA

Sháníte Canon iP8500 PIXMA?

„Canon iP8500 PIXMA“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

8 inkoustů/8 zásobníků, rozlišení 4800 x 2400 dpi, bezokrajový tisk, potisk CD/DVD, 2 podavače, duplex, PictBridge Produktová sekce: Inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

Profesionální fotografická tiskárna se systémem 8 inkoustů a rozlišením 4800 x 2400 dpi. Technologie Canon ChromaPLUS přidává navíc červený a zelený inkoust, které přispívají k dosažení živých barev s vysokou sytostí. Tisková hlava FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering), jež generuje trvale konzistentní 2pikolitrové kapičky inkoustu, pak umožňuje této nové tiskárně PIXMA produkci fotografií vysoké profesionální kvality. A dosahuje také rekordní rychlosti – fotografie formátu A4 za 34 sekund. Tiskárna iP8500 je vybavena vyspělým systémem pro manipulaci s médii, systémem samostatně vyměnitelných průhledných zásobníků inkoustu Canon Single Ink a přímým fotografickým tiskem z většiny současných digitálních fotoaparátů a videokamer podporujících normu PictBridge.

Nejvyšší fotografická kvalita
V procesu nazvaném FINE společnost Canon přizpůsobila vlastní výrobní technologii s využitím silikonových čipů a vytvořila tiskové hlavy vyznačující se odolností a přesností, která je téměř stejná jako u integrovaných obvodů. Tiskovými hlavami FINE jsou nyní vybaveny všechny tiskárny PIXMA a jejich mikrotrysky produkují mikroskopické kapičky s bezkonkurenční rychlostí, spolehlivostí, konzistentností a přesností, což tradiční inkoustové tiskové hlavy vytvořené z několika částí nedokáží. Tisková hlava tiskárny iP8500 je pokryta 6144 mikrotryskami vystřelujícími úžasných 147 milionů 2pikolitrových kapiček za sekundu . Takto se na papír umístí více inkoustu za kratší dobu a s vyšší přesností. Snímky nejsou zrnité, vyznačují se bezkonkurenční ostrostí, kontrastem, širokou škálou barev a plynulými přechody tónů. Technologie Canon ChromaPLUS používá 8 barev inkoustů: azurovou, purpurovou, žlutou, světle azurovou, světle purpurovou, černou, červenou a zelenou. Inkousty Canon na bázi barviva produkují živější barvy, snižují zrnitost a zajišťují lepší fotografickou kvalitu s vyšším kontrastem, než je tomu u pigmentových inkoustů postrádajících hloubku a lesk. Zavedení červeného a zeleného inkoustu s vysokou sytostí rozšiřuje barevný gamut v oblastech žlutá až červená a žlutá až zelená. Nasycení barev v oblasti vysoce chromové červené se zvýšilo až o 60 % (ve srovnání se systémem 6 inkoustů), čímž bylo dosaženo takových barev, které ještě více odpovídají vlastnostem barev pozitivního fotografického filmu.

Profesionální osobní fotolaboratoř
Osobní fotolaboratoř řady PIXMA zajišťuje bezokrajový fotografický tisk v profesionální kvalitě při vysoké rychlosti a vysoké úrovni připojitelnosti. Tisk fotografie formátu A4 trvá pouhých 34 sekund, bezokrajová fotografie formátu 4" x 6" se vytiskne za 21 sekund; bezokrajový fotografický tisk je možný i pro formát kreditní karty, 5" x 7"a A4. Také konvenční tisk dokumentů dosahuje rychlosti 17 str./min (monochromaticky) a 15 str./min (v barvách).

Podpora otevřené tiskové normy PictBridge umožňuje přímý fotografický tisk z kompatibilních digitálních fotoaparátů nebo digitálních videokamer bez použití počítače. Tiskárna iP8500 je jediná inkoustová tiskárna se schopností tisku na formát A4 na trhu vybavená připojením USB 2.0 Hi-Speed nezbytným pro přenos velkých souborů s barevnými obrázky s vysokým rozlišením. Přenos je tak rychlý, že dokáže udržet tempo s motorem tiskárny.

Díky výkonnému softwaru dosahují tiskárny schopností fotolaboratoře – EasyPhotoPrint a Photorecord umožňují uživateli tiskárny iP8500 rychlou tvorbu jednotlivých fotografií, alb i dalších aplikací.

Designový tisk
Nová řada tiskáren PIXMA charakteristická svým radikálním futuristickým designem je reakcí společnosti Canon na zvyšující se nároky spotřebitelů, kteří požadují produkty výjimečné z hlediska estetického i funkčního. Lesklé provedení tiskárny iP8500 doplňuje čisté linie integrovaného pláště a je výrazem jasného odklonu od tradičního nezajímavého designu charakteristického pro konvenční tiskárny.

Technologie Single Ink
Tiskárna iP5000 používá systém samostatně vyměnitelných průhledných zásobníků inkoustu Canon Single Ink. Vyměňují se pouze ty zásobníky, které jsou zcela prázdné, čímž se minimalizuje plýtvání inkoustem. Hlášení na obrazovce počítače upozorňuje uživatele, že některá z barev dochází, a tiskárna nezahájí tisk další stránky, nestačí-li zbývající množství inkoustu na její dokončení.

Neomezené možnosti umístění
Jedním z klíčových cílů designu produktů řady PIXMA je maximální flexibilita umístění. Díky svému stylovému provedení jsou tiskárny PIXMA vhodné pro domácnosti a zároveň jsou jedinými zařízeními na trhu vybavenými tradičním průchodem papíru ve tvaru písmene „J“ a průchodem papíru ve tvaru písmene „U“. To umožňuje jejich umístění a provoz v omezeném prostoru, např. na polici. Dvě přihrádky na papír, funkce automatického oboustranného tisku a funkce tisku na CD-R/DVD jsou nyní zcela integrovány, aniž by to bylo narušovalo čisté linie tiskárny – poprvé v oboru tiskáren.

Nová fotografická média
Nová média Canon rozšiřují využití kreativních a praktických aplikací tiskáren:

  • Oboustranný fotografický papír (Photo Paper Plus Double Sided PP-101D) na formáty A4 a 5" x 7". Toto médium je k dispozici jak ve standardním balení, tak i jako součást soupravy (Photo Album Kit PAK-101), která zahrnuje kvalitní tuhý přebal pro tvorbu fotografických alb, knih s výstřižky a osobních knih.
  • Lesklé médium velikosti kreditní karty (Glossy Photo Paper GP-401) – ideální pro tisk fotografií do peněženek a navštívenek.
  • Fotografické samolepky (Photo Stickers PS-101) – listy s 16 malými fotografickými samolepkami, pro zábavu a praktické použití.
  • Fotografické samolepky – listy s 16 malými fotografickými samolepkami pro zábavu a praktické použití.

Kvalitní software pro kvalitní tisky
Tiskárna je dodávána s následujícím softwarem:
Easy-PhotoPrint – poskytuje tři snadné kroky pro tisk fotografií. Usnadňuje např. výběr médií a změnu velikosti výstupu a zahrnuje funkce, jako je např. „zaostření obličeje“, které provádí korekci rozostřených obličejů, funkce „korekce efektu červených očí“ a „digitální vyhlazení obličeje“ potlačující vrásky na fotografii.

Easy-WebPrint – ikona programu se nachází na liště Exploreru a odstraňuje problémy s tiskem webových stránek. Šetří čas, inkoust a papír tím, že upravuje velikost výstupu tak, aby se vždy vytiskla celá stránka na jeden list. Zabraňuje běžnému problému při tisku z webu, kdy je pravá část stránky nechtěně oříznuta.

Canon PhotoRecord – usnadňuje uživatelům tisk fotoalba podle jejich konkrétních potřeb a tisk na nová oboustranná média Canon.

CD-LabelPrint – pro snadnou tvorbu a tisk na CD nebo DVD způsobilé k tisku.

Normy a protokoly
Připojení k PC je přes rozhraní USB. Tiskárna iP8500 je kompatibilní s operačními systémy Win98/Me/2000/XP a Macintosh OS 9.x a OSX v10.2.1 nebo pozdějšími.Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím