Canon iP90 PIXMA

Sháníte Canon iP90 PIXMA?

„Canon iP90 PIXMA“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Inkoustová tiskárna, 4 inkousty, rozlišení 4800 x 1200 dpi, rozhraní USB, IrDA 1.1, Bluetooth Produktová sekce: Inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

Mimořádně stylová, kompaktní inkoustová tiskárna PIXMA iP90 je navržena pro mobilní tisk fotografií a dokumentů. Se svou schopností vytisknout fotografii 4" x 6" bez okrajů za pouhých 51 sekund a při rychlosti tisku 16 str./min u monochromatických dokumentů A4, s rozlišením 4800 x 1200 dpi a velikostí kapiček 2 pikolitry nabízí tiskárna iP90 náročným kreativním uživatelům nejvyšší výkonnost, jaká je v současnosti k dispozici u mobilních řešení tisku fotografií a dokumentů.

K tiskárně lze dokoupit volitelnou podporu Bluetooth a IrDA pro bezdrátový tisk fotografií/dokumentů z kompatibilních mobilních telefonů, zařízení PDA a počítačů. K dispozici je také volitelná dobíjitelná baterie/nabíječka a adaptér do automobilu s nabíječkou pro ty, kteří požadují maximální mobilitu. Port PictBridge umožňuje přímé připojení a tisk fotografií z libovolného kompatibilního digitálního fotoaparátu nebo digitální videokamery bez použití PC.

Výkonnost tisku jde ruku v ruce se štíhlým stylovým designem, který se již stal synonymem pro tiskárny řady PIXMA. Při tloušťce pouhých 52 mm, hmotnosti 1,8 kg a s půdorysem menším než list A4 je model iP90 výrazně menší než konkurenční modely.

Patentovaná technologie Canon FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering) umožňuje dosahovat fotografické kvality tisku na úrovni profesionálních fotolaboratoří při rychlosti, která je srovnatelná s mnoha stolními tiskárnami.

Skutečná přenosnost
Diskrétní adaptér Bluetooth BU-10 se hladce instaluje do přední části jednotky. Volitelná dobíjitelná baterie LK-51B a souprava nabíječky umožňují tisk až 450 stran na jedno nabití. Dobíjitelnou baterii a nabíječku lze připojit k tiskárně pomocí šroubků a vytvořit tak integrovanou jednotku. K dispozici je volitelná baterie a kolébka CK-51B, která umožňuje uložení tiskárny ve vertikální poloze a šetří tak místo a zjednodušuje napájení a nabíjení tiskárny. Volitelný adaptér do automobilu PU-100U doplňuje sadu doplňků zajišťujících přenosnost.

V případě, že dojde černý inkoust, je k dispozici nová funkce, která umožní dokončit tisk vytvořením kompozitní černé barvy z barevných inkoustů.

Pozoruhodná kvalita
Model iP90 dosahuje vyšší kvality tisku než mnohé stolní tiskárny. Základem je patentovaná polovodičová technologie Canon FINE, která umožňuje vyrábět tiskové hlavy s mimořádnou hustotou trysek o velmi malém průměru. Kapičky o objemu 2 pikolitry vystřelované z mikroskopických trysek s mimořádnou přesností vytvářejí rozlišení až 4800 x 1200 dpi a umožňují tak tisknout bezokrajové fotografie prakticky bez jakéhokoli zrnění s mimořádnou čistotou, kontrastem, barevnou škálou a hladkými přechody tónů.

Navržena pro rychlost
Tiskárna iP90 tiskne rychlostí 16 str./min v monochromatickém režimu a 12 str./min v barvách, fotografii 4" x 6" pak vytiskne za méně než minutu. Vysoké rychlosti je dosahováno díky použití trysek o vysoké hustotě, které dokáží přenést na stránku velký objem inkoustu v kratší době. Tiskárna iP90 používá pigmentový černý inkoust pro rychlý tisk ostrých monochromatických dokumentů. Ekonomický režim poskytuje 50% zvýšení výtěžnosti inkoustu v počtu stran.

Navržena pro fotografický tisk
Port PictBridge umožňuje přímo připojit a tisknout bez počítače z libovolného digitálního fotoaparátu nebo digitální videokamery. Fotografický tisk z mobilních telefonů vybavených fotoaparátem je rychlý a snazší než přes port IrDA nebo volitelný port Bluetooth.

Software
S tiskárnami řady PIXMA je dodáván následující software, který pomáhá uživatelům maximálně využívat schopností jejich tiskáren:

Easy-PhotoPrint - poskytuje tři snadné kroky pro tisk fotografií. Usnadňuje např. výběr médií a změnu velikosti výstupu a zahrnuje funkce, jako je např. „zaostření obličeje", která provádí korekci rozostřených obličejů, funkce „korekce efektu červených očí" a „digitální vyhlazení obličeje" potlačující vrásky na fotografii.

Easy-WebPrint - ikona programu se nachází na liště Exploreru a odstraňuje problémy s tiskem webových stránek. Šetří čas, inkoust a papír tím, že upravuje velikost výstupu tak, aby se vždy vytiskla celá stránka na jeden list. Zabraňuje běžnému problému při tisku z webu, kdy je pravá část stránky nechtěně oříznuta.

PhotoRecord -umožňuje snadnou tvorbu personalizovaných fotoalb včetně nápovědy při tisku na nové oboustranné médium Canon a při použití automatického přizpůsobení velikosti obrazu různým velikostem papíru.

Tiskárna iP90 je kompatibilní s operačními systémy Win98/Me/2000/XP a Mac OS X v10.2.1 a novějšími.

 

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím