Canon iP90 PIXMA

Sháníte Canon iP90 PIXMA?

„Canon iP90 PIXMA“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Inkoustová tiskárna, 4 inkousty, rozlišení 4800 x 1200 dpi, rozhraní USB, IrDA 1.1, Bluetooth Produktová sekce: Inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

Mimořádně stylová, kompaktní inkoustová tiskárna PIXMA iP90 je navržena pro mobilní tisk fotografií a dokumentů. Se svou schopností vytisknout fotografii 4" x 6" bez okrajů za pouhých 51 sekund a při rychlosti tisku 16 str./min u monochromatických dokumentů A4, s rozlišením 4800 x 1200 dpi a velikostí kapiček 2 pikolitry nabízí tiskárna iP90 náročným kreativním uživatelům nejvyšší výkonnost, jaká je v současnosti k dispozici u mobilních řešení tisku fotografií a dokumentů.

K tiskárně lze dokoupit volitelnou podporu Bluetooth a IrDA pro bezdrátový tisk fotografií/dokumentů z kompatibilních mobilních telefonů, zařízení PDA a počítačů. K dispozici je také volitelná dobíjitelná baterie/nabíječka a adaptér do automobilu s nabíječkou pro ty, kteří požadují maximální mobilitu. Port PictBridge umožňuje přímé připojení a tisk fotografií z libovolného kompatibilního digitálního fotoaparátu nebo digitální videokamery bez použití PC.

Výkonnost tisku jde ruku v ruce se štíhlým stylovým designem, který se již stal synonymem pro tiskárny řady PIXMA. Při tloušťce pouhých 52 mm, hmotnosti 1,8 kg a s půdorysem menším než list A4 je model iP90 výrazně menší než konkurenční modely.

Patentovaná technologie Canon FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering) umožňuje dosahovat fotografické kvality tisku na úrovni profesionálních fotolaboratoří při rychlosti, která je srovnatelná s mnoha stolními tiskárnami.

Skutečná přenosnost
Diskrétní adaptér Bluetooth BU-10 se hladce instaluje do přední části jednotky. Volitelná dobíjitelná baterie LK-51B a souprava nabíječky umožňují tisk až 450 stran na jedno nabití. Dobíjitelnou baterii a nabíječku lze připojit k tiskárně pomocí šroubků a vytvořit tak integrovanou jednotku. K dispozici je volitelná baterie a kolébka CK-51B, která umožňuje uložení tiskárny ve vertikální poloze a šetří tak místo a zjednodušuje napájení a nabíjení tiskárny. Volitelný adaptér do automobilu PU-100U doplňuje sadu doplňků zajišťujících přenosnost.

V případě, že dojde černý inkoust, je k dispozici nová funkce, která umožní dokončit tisk vytvořením kompozitní černé barvy z barevných inkoustů.

Pozoruhodná kvalita
Model iP90 dosahuje vyšší kvality tisku než mnohé stolní tiskárny. Základem je patentovaná polovodičová technologie Canon FINE, která umožňuje vyrábět tiskové hlavy s mimořádnou hustotou trysek o velmi malém průměru. Kapičky o objemu 2 pikolitry vystřelované z mikroskopických trysek s mimořádnou přesností vytvářejí rozlišení až 4800 x 1200 dpi a umožňují tak tisknout bezokrajové fotografie prakticky bez jakéhokoli zrnění s mimořádnou čistotou, kontrastem, barevnou škálou a hladkými přechody tónů.

Navržena pro rychlost
Tiskárna iP90 tiskne rychlostí 16 str./min v monochromatickém režimu a 12 str./min v barvách, fotografii 4" x 6" pak vytiskne za méně než minutu. Vysoké rychlosti je dosahováno díky použití trysek o vysoké hustotě, které dokáží přenést na stránku velký objem inkoustu v kratší době. Tiskárna iP90 používá pigmentový černý inkoust pro rychlý tisk ostrých monochromatických dokumentů. Ekonomický režim poskytuje 50% zvýšení výtěžnosti inkoustu v počtu stran.

Navržena pro fotografický tisk
Port PictBridge umožňuje přímo připojit a tisknout bez počítače z libovolného digitálního fotoaparátu nebo digitální videokamery. Fotografický tisk z mobilních telefonů vybavených fotoaparátem je rychlý a snazší než přes port IrDA nebo volitelný port Bluetooth.

Software
S tiskárnami řady PIXMA je dodáván následující software, který pomáhá uživatelům maximálně využívat schopností jejich tiskáren:

Easy-PhotoPrint - poskytuje tři snadné kroky pro tisk fotografií. Usnadňuje např. výběr médií a změnu velikosti výstupu a zahrnuje funkce, jako je např. „zaostření obličeje", která provádí korekci rozostřených obličejů, funkce „korekce efektu červených očí" a „digitální vyhlazení obličeje" potlačující vrásky na fotografii.

Easy-WebPrint - ikona programu se nachází na liště Exploreru a odstraňuje problémy s tiskem webových stránek. Šetří čas, inkoust a papír tím, že upravuje velikost výstupu tak, aby se vždy vytiskla celá stránka na jeden list. Zabraňuje běžnému problému při tisku z webu, kdy je pravá část stránky nechtěně oříznuta.

PhotoRecord -umožňuje snadnou tvorbu personalizovaných fotoalb včetně nápovědy při tisku na nové oboustranné médium Canon a při použití automatického přizpůsobení velikosti obrazu různým velikostem papíru.

Tiskárna iP90 je kompatibilní s operačními systémy Win98/Me/2000/XP a Mac OS X v10.2.1 a novějšími.

 

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím