ID: 000531

Digitální kamera Canon LEGRIA FS305

 • Optický zoom: 37 x
 • Značka: Canon

Sháníte Canon LEGRIA FS305?

„Canon LEGRIA FS305“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vyberte si videokameru LEGRIA FS305 a začněte sdílet svůj svět online. Pořizujte videozáznamy přímo na paměťové karty a poté je snadno načtěte na web. Režim Videomomentka vám dovolí upravit klipy a přidat hudbu již ve videokameře. Produktová sekce: Videokamery Canon

Parametry a popis

Canon LEGRIA FS305

Vyberte si videokameru LEGRIA FS305 a začněte sdílet svůj svět online. Pořizujte videozáznamy přímo na paměťové karty a poté je snadno načtěte na web. Režim Videomomentka vám dovolí upravit klipy a přidat hudbu již ve videokameře.

Vlastnosti

 • Záznam na paměťové karty SD/SDHC
 • Dosud nejmenší digitální videokamera společnosti Canon
 • Videomomentka
 • 41násobný pokročilý zoom
 • Duální snímání
 • Stabilizátor obrazu s dynamickým režimem
 • Záznam s předstihem
 • Plnohodnotné širokoúhlé snímání s poměrem stran 16:9 a vysokým rozlišením
 • Inteligentní baterie a rychlé nabíjení
 • Kompatibilní s vypalovačkou disků DVD DW-100

Sdílejte filmy na paměťové kartě

Videokamera LEGRIA FS305 zaznamenává videozáznamy přímo na paměťové karty SD nebo SDHC, které se snadno přenáší a jsou ideální pro sdílení.

Menší a lehčí

Videokamera LEGRIA FS305 je nejlehčí a nejmenší digitální videokamera, kterou kdy společnost Canon vyrobila. To z ní vytváří skvělého společníka na celý den.

Filmy ze snímků

Funkce Videomomentka velmi zjednodušuje tvorbu filmů, které lze sdílet s rodinou a přáteli. Po každém stisknutí tlačítka pro záznam se pořídí krátký čtyřsekundový klip. Stačí přenést klipy do seznamu stop na paměťové kartě a vybrat zvukový záznam a film bude připraven k okamžitému přehrávání v televizoru, aniž by bylo potřebné provést jakékoliv úpravy v počítači. V televizních zábavných pořadech dosahuje průměrná délka jednoho střihu čtyř sekund a tato délka pomůže dodat vašemu výslednému filmu dojem profesionality. Na dodaném disku CD jsou poskytnuty ukázkové hudební stopy, ale na paměťovou kartu můžete také načíst svou vlastní hudbu.

41násobný pokročilý zoom

Procesor DIGIC DV II společně s optickou přesností originálního objektivu Canon Video umožňují dosáhnout 41násobného pokročilého zoomu, který vám dovolí se přiblížit veškerému dění.

Duální snímání

Duální snímání nastaví všechny ovládací prvky do automatického režimu, čímž zajistí skutečně snadné používání videokamery. Můžete tak pořídit videozáznam i snímky ve vysokém rozlišení, aniž byste se museli obtěžovat se změnou nastavení pomocí ovladače.

Stabilizátor obrazu s dynamickým režimem

Pořizujte stabilnější záznamy, i když se pohybujete. Videokamera LEGRIA FS305 je vybavena stabilizátorem obrazu s novým dynamickým režimem, který zabezpečuje kompenzaci pro širší rozsah otřesů videokamery.

Pre REC / Předtočení

V režimu Pre REC / Předtočení začne videokamera pořizovat záznam tři sekundy před stisknutím tlačítka pro záznam. Tyto tři sekundy jsou automaticky přidány na začátek každého klipu, takže můžete stále zachytit začátek rozhodujícího okamžiku, i když stisknete tlačítko pro záznam příliš pozdě.

Plnohodnotné širokoúhlé snímání s poměrem stran 16:9

Nahrávejte vynikající panoramatické, širokoúhlé videozáznamy v plnohodnotném režimu 16:9. Na displeji LCD s úhlopříčkou 2,7" a poměrem stran 16:9 můžete sledovat videozáznam tak, jak se zobrazí na širokoúhlé televizní obrazovce.

Inteligentní baterie a rychlé nabíjení

Pořizujte záznamy po dobu až 3,5 hodiny na jedno nabití. Inteligentní baterie umožňuje zobrazovat zbývající kapacitu v minutách. Pokud je potřebné baterii dobít, opětovné nabití pro jednu hodinu pořizování záznamů trvá pouhých 20 minut.

Snadné vypalování na disky DVD

Vypalte si snadno disk DVD. Vypalovačka disků DVD DW-100 od společnosti Canon (dodává se samostatně) nabízí jednoduché vypalování jedním stisknutím tlačítka.

Obrazový snímač
Formát snímače: 1/6
Rozlišení: 0,53 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1024x768, 640x480
Počet snímačů: 1
 
Objektiv
Optický zoom: 37 x
Digitální zoom: 1800
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 49,8-1843
Minimální ohnisková vzdálenost: 49,8 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 1843 mm
Ohnisková vzdálenost pro video (nejkratší - eqv. 35mm): 40,5 mm
Světelnost objektivu zoom: 2,0-5,2
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 2
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 5,2
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 1/6
Nejkratší expoziční čas: 1/2000
 
LCD
Velikost displeje: 2,7 "
Rozlišení displeje: 123000
Dotykový displej: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Počet audio kanálů: 2.0
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 55 x 59 x 121
Hmotnost: 225 g
 
Ostatní
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (11 - 2)

 • 11

  Lukeš
  Reaguje na 10 | Dobrý den, pro natáčení v náročnějších světelných podmínkách a navíc pohybu si modelem sx73 určitě polepšíte. Bral bych raději tu.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 17.12.2010 | Reagovat

 • 10

  Avatar
  Reaguje na 9 | Děkuji za doporučení. Při porovnávání parametrů kamer bez HD rozlišení mě ještě zaujala kamera Sony sx73,která se výrazně od ostatních liší typem a velikostí snímače. A protože další využití kamery bude záznam gymnastických závodů ve sport.hale,myslíte si, že bych si výrazně polepšil pokud bych místo sx33 zakoupil sx73, zda cen. rozdíl cca 4,5tis. je adekvátní?! Nebo bych musel výrazněji sáhnout do vyšší cenové kategorie.

  Conti, 17.12.2010 | Reagovat

 • 9

  Lukeš
  Reaguje na 8 | Dobrý den, v této třídě a pro tyto účely bych doporučil zřejmě zmiňovaný model http://www.megapixel.cz/sony-dcr-sx33e

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 15.12.2010 | Reagovat

 • 8

  Avatar
  Dobrý den, chtěl bych koupit kameru pro 12-náctiletou dceru do cca 5-6tis. domnívám se že bude asi lepší volbou koupit něco ve standardním rozlišení než např. Evolve HD2500,Toshiba Camileo,Pan. HM-TA1,atd). Proto se rozhoduji zda raději koupit Canon FS305-307,Pan. SDR-S50 nebo Sony Sx-33.Který typ by jste mi doporučil z hlediska kvality záznamu. Případně zda by jste volil jinou alternativu...

  Conti, 15.12.2010 | Reagovat

 • 7

  Avatar
  Dobrý den, ten Soňáček vypadá slušně, děkuji za tip. Trošku jsem si něco přečetl, trošku se zamotal s Panasonicem HDC-TM60, ale Sony zatím vítězí. I díky kompatibilitě s Bravii.

  Emil, 03.09.2010 | Reagovat

 • 6

  Avatar
  Reaguje na 5 | Dobrý den, jednou z variant je například Sony CX155, která je pro méně náročného uživatele velice příjemná i cenově. Ještě by jsem ale zvážil například fotoaparát s plnohodnotnou funkcí kamery. Je to Sony NEX-5, pokud nepotřebujete nutně velký zoom, je to ideální volba, kvalita fotek jako na zrcadlovce, kvalita videa větší než u kamery za 30000kč a celé to stojí něco málo přes 16000kč. Je to opravdu výjmečný přístroj v poměru ceny a kvality, i velikost je hodně příjemná.
  http://www.megapixel.cz/sony-hdr-cx155
  http://www.megapixel.cz/sony-ne-x5-cerny-18-55-mm

  Filip Barták - Megapixel, 02.09.2010 | Reagovat

 • 5

  Avatar
  Hmm, mockrát DĚKUJI za info! Má to logiku co říkáte. Sice od kamery zas až tak moc nechci a za ty peníze se mi líbila. Jsem už vyléčen hlídat aby uměla to a to, protože 60% funkcí stejně pak nepoužíváte (jako u mobilu, foťáku atd.). Hledal jsem něco, když člověk někam jde (jede), tak na památku krom pár fotek není od věci mít i pár hýbajících se obrázku. A když filmeček, tak je hloupost se na něj podívat jen na PC, když vedle je LCD Sony Bravia FullHD. Takže asi mne stejně nemine investice znatelně vyšší. Co byste mi doporučil? Za rozumnou cenu, něco jednoduchého na zachycení momentek. Nemíním provádět nějaké extra úpravy a točit filmy. Na to stejně dneska ani není kloudně čas. Kdysi jsem se vyřádil s Panasonicem RX 5, a když se to šikovně natočí, tak není potřeba ani moc upravovat.

  Emil, 02.09.2010 | Reagovat

 • 4

  Avatar
  Reaguje na 3 | Dobrý den,
  jde o rozlišení kamery a televize. Tato kamera má rozlišení standartní, jako staré skleněné televize. Nahrává v 640x480pix. , zatímce nové ploché televize jsou zpravidla ve FullHD a to je 1920x1080pix. V praxi to znamená, že nezáleží vůbec na úhlopříčce, ale na rozlišení a tato kamera je vhodná na skleněné televize, nebo pro upload na internet. Sice ji do televize FullHD připojíte, ale obraz bude o neco horší, než staré analogové vysílání.

  Filip Barták - Megapixel, 02.09.2010 | Reagovat

 • 3

  Avatar
  Dobrý den, zjednodušeně řečeno, pořízený záznam je koukatelný na LCD televizi o uhlopříčce 102 cm?

  Emil, 01.09.2010 | Reagovat

 • 2

  Lukeš
  Reaguje na 1 | Dobrý den, součástí balení není karta žádná. K videokamerám všeobecně doporučuji dokoupit kartu s minimální kapacitou 8GB a více.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 25.02.2010 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím