ID: 000543

Digitální kamera Canon LEGRIA HF M32

 • Optický zoom: 15 x

Sháníte Canon LEGRIA HF M32?

„Canon LEGRIA HF M32“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Kompaktní kamera s vestavěnou pamětí 64GB a možností záznamu na SDHC karty. Produktová sekce: Videokamery Canon

Parametry a popis

Canon LEGRIA HF M32

Vytvářejte úžasné filmy Full HD s elegantní kompaktní kamerou LEGRIA HF M32. S inovativním dotyk. displejem je nahrávání snadné. Zaznamenávejte více než kdykoli předtím díky 64GB vest. paměti a kartám SDXC.

Vlastnosti

 • Paměť Dual Flash 64 GB, podpora SDXC a funkce Relay Recording
 • Snadné pořizování záznamů v rozlišení HD
 • Dot. 6,8cm (2,7") displej LCD
 • Videosnímek
 • 3,3megapixelový systém Canon HD Camera System
 • Dynamický optický stabilizátor obrazu a režim Zesílený IS
 • Snadné sdílení
 • Záznam s předst., Cinema 25p
 • Vynikající zvuk
 • Kreativní možnosti


Canon LEGRIA HF M32
LEGRIA Videokamery s rozlišením HD
LEGRIA HF M32

Vytvářejte úžasné filmy Full HD s elegantní kompaktní kamerou LEGRIA HF M32. S inovativním dotyk. displejem je nahrávání snadné. Zaznamenávejte více než kdykoli předtím díky 64GB vest. paměti a kartám SDXC.
Vlastnosti

* Paměť Dual Flash 64 GB, podpora SDXC a funkce Relay Recording
* Snadné pořizování záznamů v rozlišení HD
* Dot. 6,8cm (2,7") displej LCD
* Videosnímek
* 3,3megapixelový systém Canon HD Camera System
* Dynamický optický stabilizátor obrazu a režim Zesílený IS
* Snadné sdílení
* Záznam s předst., Cinema 25p
* Vynikající zvuk
* Kreativní možnosti

Paměť Dual Flash

Videokamera LEGRIA HF M32 vybavená pamětí Dual Flash s kapacitou 64 GB nabízí pořizování záznamů do interní paměti i na paměťovou kartu. A zásluhou funkce předávání záznamu nebudete muset nikdy zastavit snímání z důvodu výměny média. Pokud se vestavěná paměť zaplní, funkce Relay recording zajistí automatické pokračování záznamu na kartu SDHC nebo SDXC.

Snadné pořizování záznamů v rozlišení HD

Pořizování záznamů v rozlišení HD nebylo nikdy snazší. Technologie rozpoznávání scény inteligentního automatického režimu optimalizuje nastavení podle situace, ať se jedná o vzrušující západ slunce nebo rodinnou událost. Funkce Instant AF dosáhne rychle přesného zaostření a technologie detekce obličeje upraví nastavení snímání tak, aby bylo optimalizováno pro dokonalé zaznamenání osob.

Technologie dotykové obrazovky

Videokamera LEGRIA HF M32 poskytuje unikátní způsob ovládání. Velká dotyková obrazovka s úhlopříčkou 6,8 cm (2,7") umožňuje ovládat funkce videokamery pro snímání a přehrávání jednoduchými speciálními pohyby na obrazovce, a tím poskytuje nový intuitivnější způsob pořizování videozáznamů.

Systém Canon HD Camera System

Systém Canon HD Camera System spojuje 3,3megapixelový snímač Full HD CMOS, pokročilý videoobjektiv Canon HD s 18násobným optickým zoomem a procesor DIGIC DV III, aby poskytoval vynikající videozáznamy v rozlišení Full HD.

Dynamický optický stabilizátor obrazu a Zesílený stabilizátor

Malé otřesy videokamery při pořizování videozáznamu se mohou při přehrávání projevit ve větší míře. Z tohoto důvodu videokamera LEGRIA HF M32 používá dva systémy stabilizace obrazu - dynamický optický stabilizátor obrazu, který omezuje otřesy způsobené chůzí při pořizování záznamu, a režim Zesílený IS, jenž zachovává stabilitu obrazu při záběrech s nastavením na teleobjektiv.

Snadné sdílení

Pomocí videokamery LEGRIA HF M32 je sdílení videozáznamů snazší než kdykoliv předtím. Převod z rozlišení HD na rozlišení SD přímo ve videokameře dovoluje zmenšit velikost souborů uložených ve videokameře, zatímco dodaný software PIXELA vytváří z načítání naprostou banalitu.

Záznam s předstihem, režim Cinema 25p a navíc 3,3megapixelové fotografie

Videokamera LEGRIA HF M32 je vybavena mnoha funkcemi pro snímání umožňujícími vytvářet lepší videozáznamy. V režimu Záznam s předstihem začne videokamera pořizovat záznam tři sekundy před stisknutím tlačítka pro záznam, takže nepropásnete žádnou akci. Režim Cinema 25p vytváří videozáznamy, které se více podobají skutečným filmům. A dokonce můžete fotografovat 3,3megapixelové snímky, kterými doplníte své videozáznamy.

Flexibilní systém

Videokamera LEGRIA HF M32 je opatřena vestavěným připojením HDMI pro přímý výstup do televizoru s rozlišením HD, zatímco vestavěný mikrofon a zdířka pro sluchátka umožňují zachytit a poslouchat lepší zvuk. Minipatice pro příslušenství a řada příslušenství, včetně vodotěsného pouzdra WP-V2 pro použití videokamery při plavání nebo potápění, umožňují videokameře LEGRIA HF M32 se rozvíjet společně s vašimi zkušenostmi.

Obrazový snímač
Rozlišení: 3,31 Mpx
Typ snímače: CMOS
Rozlišení fotografií: 1600x1200, 2100x1575, 2304x1296, 640x480, 848x480
Počet snímačů: 1
 
Objektiv
Optický zoom: 15 x
Digitální zoom: 300
Světelnost objektivu zoom: 1,8-3,2
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 1,8
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 3,2
Typ stabilizátoru: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 2,7 "
Rozlišení displeje: 211000
Dotykový displej: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Počet audio kanálů: 2.0
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 68 x 60 x 123
Hmotnost: 320 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím