9176B013AA
zkopírováno do schránky
021612
zkopírováno do schránky
Digitální kamera
Canon LEGRIA HF R506 černá
5 (1×)- Optický zoom: 32 x
- Maximální rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
- Typ paměťové karty: SD
- Značka: Canon
Sháníte Canon LEGRIA HF R506 černá?
„Canon LEGRIA HF R506 černá“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 11.03.2015
Alternativy k již neprodávanému Canon LEGRIA HF R506
Alternativy k již neprodávanému Canon LEGRIA HF R506

Canon LEGRIA HF R506 černá
Hodnocení
Celkové hodnocení
zákazníků
Jednoduché ovládání a dostatečně kvalitní video záznam.
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Roman, Brno, 25.05.2014
Parametry
Rodinná FullHD videokamera Canon Legria HF R506. Canon představuje novou digitální videokameru Legria HF R506, která je navržena pro každodenní záznam rodinných událostí. Zaznamená krásné a stabilní filmy Full HD díky inteligentnímu optickému stabilizátoru obrazu. Vzdálené události si pohodlně přiblížíte s 57× pokročilým zoomem a s funkcí Výběr zvukové scény vytvoříte k dokonalému obrazu také perfektní zvuk.
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 53 x 57 x 116 |
|---|---|
| Hmotnost | 235 g |
| Barva | bílá, černá |
Bezdrátové sítě
| GPS | Ne |
|---|
Ostření
| Manuální ostření | Ano |
|---|---|
| Pomocné světlo AF | Ano |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 1 cm |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/4,85 |
| Rozlišení snímače | 3,28 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 1920x1080 |
| Technologie snímače | CMOS |
| Poměr stran snímače | 4:3 |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | HDMI |
|---|---|
| Způsoby napájení | Akumulátor |
| Konektivita / Porty - vstupy | USB |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | DIGIC DV IV |
|---|
Objektiv
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
| Dotykový displej | Ano |
| Výklopný displej | Ano |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, MPEG-4 |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | Full HD (1920×1080) |
| Zoom při videu | Ano |
| Stereo zvuk | Ano |
| Snímková frekvence u videa | 50 sn./s |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 9176B013AA |
|---|---|
| Značka | Canon |
| Typ produktu | Kamera |
Doporučené příslušenství
Související články s Canon LEGRIA HF R506
Související články s Canon LEGRIA HF R506
Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Novinky ve světě fotografie a videa | Listopad 2025
Listopadové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 11. 2025 v 11:07

Zimní cashback Canon: získejte zpětnou slevu až 17 500 Kč
Pořiďte si novou výbavu od Canonu nebo si ji doplňte o nové produkty a ušetřete! Zakupte si vybrané produkty v období od 20. 10. 2025 do 31. 1. 2026, zaregistrujte je a získejte zimní cashback až 17…
ŽANETA SIKOROVÁ • 17. 10. 2025 v 11:06

Novinky ve světě fotografie a videa | Září 2025
Ve světě foto a video techniky se pořád něco děje, a ne vždy je snadné se v tom vyznat. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme to, co má smysl. Nezáleží na tom, jestli právě přemýšlíte o…
30. 9. 2025 v 16:03

Dotazy k Canon LEGRIA HF R506
Expert Megapixelu
Martin Plíva













Komentáře
JM
Dobrý den, ano je na ní standartní stativový závit.
Prodejce Megapixel.cz, Jan Matoušek, 11. 11. 2014 |Canon LEGRIA HF R506 |Reagovat
MD
Jde tato kamera připevnit na stativ? Dík za odpověd.
Marcel Drahotušský, 11. 11. 2014 |Canon LEGRIA HF R506 |Reagovat