ID: 007037

Canon PIXMA iP1300

 • Značka: Canon

Sháníte Canon PIXMA iP1300?

„Canon PIXMA iP1300“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Inkoustová tiskárna, rozlišení 4800 x 1200 dpi, systém ChromaLife100, který zaručuje výjimečnou životnost výtisků. Produktová sekce: Tiskárny (Fototiskárny) Canon

Parametry a popis

PIXMA iP1300 - Třetí generace tiskáren řady PIXMA
Tato tiskárna PIXMA, která využívá výhod plynoucích z jedinečného spojení digitálního zobrazování, manipulace s médii a know-how tiskové hlavy společnosti Canon, se také vystavuje na odiv svým nápaditým designem typickým pro novou řadu. Navazuje na tradici tiskáren PIXMA ve vytváření detailně jemných výtisků v kvalitě fotolaboratoře při současném zachování výjimečně vysoké rychlosti tisku.

 • Vynikající kvalitou fotografického tisku, která je podpořena novou generací technologie tiskové hlavy FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering), tvořící 2pl kapičky inkoustu, a systémem ChromaLife100, který zaručuje výjimečnou životnost výtisků.
 • Nápaditým designem, který v sobě spojuje funkčnost a eleganci a drží krok s trendem moderních technologicky vyspělých domácností.
 • Kompletní řadou moderních tiskových funkcí, díky nimž je fotografická tiskárna schopná splnit každý požadavek včetně: přímého tisku, kompatibility s řadou typů a velikostí médií a rozšířené funkčnosti (dle modelu).
 • Možností bezokrajového tisku

Vynikající kvalita
Kvalita fotolaboratoře se současným udržením vysoké rychlosti je typickou vlastností této tiskárny. PIXMA iP1300 nabízí skvělý poměr hodnoty a ceny bez toho, aby nutila zákazníka snižovat nároky na kvalitu. Model pracuje v rozlišení 4800 x 1200 dpi, přičemž k produkci tisků kvality fotolaboratoře využívá 2pl kapičky inkoustu.

Nápaditý design
Charakteristikou nové tiskárny PIXMA je též nový nápaditý design. Celá řada se dočkala i vylepšení ovládacích prvků.

Fotografie se 100letou životností
Model iP1300 používá praktický, téměř bezúdržbový systém zásobníků FINE. Systém Canon ChromaLife100, který dodává výtiskům uloženým ve fotoalbu až 100letou životnost, je nyní součástí všech nových výrobků PIXMA, a to bez ohledu na používaný systém zásobníků.

Více tiskových možností s novými produkty PIXMA
S tiskárnou PIXMA iP1300 má každý uživatel možnost výběru té nejvhodnější tiskové funkce.

Produkt lze za účelem rychlého tisku velmi snadno připojit přes port USB k počítači a je dodáván s veškerým potřebným zobrazovacím softwarem.

Nová tiskárna PIXMA iP1300 podporuje škálu médií Canon, od velikosti kreditní karty po velikost A4.

Software
Fotografická tiskárna PIXMA je dodávána se softwarem Canon pro zpracování obrazu:

 • Easy-PhotoPrint – tiskne fotografie ve třech jednoduchých krocích. Mimo jiné usnadňuje výběr médií, změnu velikosti výstupu, a zahrnuje další funkce, jako například zaostření obličeje (korekce rozostřených obličejů), korekce efektu červených očí nebo digitální vyhlazení obličeje (potlačení vrásek).
 • Easy-WebPrint (pouze Windows) – ikona tohoto programu se nachází na liště Exploreru. Program nastavením správné velikosti výstupu zabraňuje ztrátě jakýchkoli dat při tisku webové stránky, čímž nejen šetří čas, inkoust a papír, ale zbaví vás též obav z tisku z internetu.
 • PhotoRecord (pouze Windows) – usnadňuje uživatelům tisk vlastního fotoalba a tisk na oboustranný fotografický papír Canon.

Kompatibilita
Tiskárny PIXMA jsou kompatibilní se systémy Windows 98/Me/2000/XP a Mac OS X v10.2.8 až 10.4.

Média
Konkurenční výhody hardwarových technologií tiskáren Canon se plně realizují při použití originálních fotografických médií a inkoustů Canon. Stále se rozšiřující různorodá nabídka médií Canon byla vyvinuta speciálně pro tisk s technologií Canon FINE. Fotografické papíry a média jsou nabízeny v širokém spektru formátů (včetně mininálepek), povrchových úprav (od matných, přes pololesklé, po super lesklé) a velikostí (od kreditní karty a nového rozměru 10 x 18 cm (4” x 7,1”) po 8” x 10” (20 x 25 cm) a A4). Lesklý fotografický papír pro každodenní použití Everyday Use (GP-501) představuje ideální ekonomický způsob, jak se podělit o své fotografie. Fotografický papír Photo Paper Pro (PR-101), vlajková loď společnosti Canon, zajišťuje profesionální výsledky nejvyšší kvality a maximální životnosti. Oboustranný fotografický papír (PP-101D 13 x 18 cm (5” x 7”) a PP-101D A4) je k dispozici též s velmi kvalitní sadou fotoalba (PAK-101).

Ostatní
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (2)

Zobrazeny komentáře (2 - 1)

 • 2

  Avatar

  Reaguje na (1) | Dobrý den, může si vybrat z kategorie multifunkčních tiskáren

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 04.10.2014 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  DOBRÝ DEN. MÁM TISKÁRNU: Canon IP 1300 PROSÍM MOHU TISKÁRNU Canon IP 1300 MOHU JI NAHRADIT? KOLIK BY STÁLA PODOBNÁ KOPÍRKA KČ? DĚKUJI

  marek selinger, 03.10.2014 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím