ID: 000740

Canon PIXMA iP4850

 • Značka: Canon

Sháníte Canon PIXMA iP4850?

„Canon PIXMA iP4850“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Tiskárna s jedinečnou kvalitou tisku jako z fotolaboratoře, integrovaným automatickým oboustranným tiskem a samostatnými zásobníky inkoustu. Tisk filmů v kvalitě Full HD pomocí softwaru Full HD Movie Print a řízení tisku z webu pomocí Easy-WebPrint EX. Produktová sekce: Tiskárny (Fototiskárny) Canon

Parametry a popis

 • Kvalita jako z fotolaboratoře, 9600 dpi, 1 pl
 • Tisk filmů v kvalitě Full HD
 • Rychlost tisku podle normy ISO ESAT 11,0/9,3 obr./min (čb/bar.)
 • Snímky 10×15 cm za 20 s
 • 5 samostatných inkoustů
 • Automatický oboustranný tisk a dvě možnosti podávání papíru
 • Tisk přímo na disk
 • CREATIVE PARK PREMIUM
 • Easy-WebPrint EX
 • ChromaLife100+

Vynikající kvalita tisku

PIXMA iP4850 je špičková tiskárna A4, která spojuje rychlost s prvotřídními výtisky v kvalitě jako z fotolaboratoře. Umožňuje vytvářet nejen neuvěřitelně podrobné, plnobarevné fotografie, ale také profesionálně vyhlížející obchodní dokumenty. Rychlost tisku dokumentů dle normy ISO ESAT je úžasných 11,0 obr./min černobíle nebo 9,3 obr./min barevně. Bezokrajový výtisk 10 × 15 cm ve výjimečné kvalitě jako z fotolaboratoře se vytiskne za pouhých 20 sekund.

Tisk filmů v kvalitě Full HD

Zachyťte své vzpomínky převedením momentů filmu pořízeného digitálním fotoaparátem Canon na krásné výtisky pomocí softwaru Full HD Movie Print společnosti Canon. Přehrávejte film jednoduše pomocí softwaru Full HD Movie Print a přerušte přehrávání na záběru nebo záběrech, které chcete vytisknout. Pokročilé technologie společnosti Canon zvyšují kvalitu vytváření snímků na úroveň, kterou byste u výtisků pořízených z filmu nikdy nepovažovali za možnou.

Zdokonalená manipulace s médii

PIXMA iP4850 nabízí neuvěřitelnou univerzálnost díky svým dvěma možnostem podávání papíru, umožňujícím současně vložit dva různé druhy papíru. Navíc můžete tisknout přímo na kompatibilní disky DVD, Blu-ray® a do CD-ROM. Funkce automatického oboustranného tisku usnadňuje tisk dokumentů na obě strany papíru.

Inteligentní software

Díky Easy-WebPrint EX můžete snadno stahovat a kombinovat informace z více webových stránek. Auto Photo Fix II umožňuje optimalizovat fotografie pomocí takových úprav, jako je odstranění červených očí. Easy-PhotoPrint EX umožňuje snadné vytváření návrhů pro tisk fotografií a kalendářů a nabízí vyhledávací funkci Flickr® sloužící k hledání vhodných, veřejně dostupných snímků.

Maximalizujte efektivitu využití inkoustu

Tiskárna je vybavena pěti samostatnými zásobníky inkoustu, takže stačí vyměnit pouze zásobník, v němž dojde inkoust - snižuje se tím množství odpadu a optimalizuje se využití inkoustu.

Nádherné fotografie s dlouhou životností

Systém ChromaLife100+ zaručuje nádherné fotografie s dlouhou životností. Kombinace tiskárny PIXMA iP4850, originálních inkoustů Canon a originálních fotografických papírů Canon vám umožní uchovat vzpomínky po celý život.

CREATIVE PARK PREMIUM je online služba, která umožňuje stahovat fotografie a ilustrace od mezinárodně uznávaných fotografů a umělců a vytvářet výtisky, blahopřání a další dokumenty profesionálního vzhledu. Přístup je možný pouze při používání originálních inkoustů Canon (vyžaduje připojení k internetu).

Ostatní
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím