ID: 007052

Canon PIXMA iP90v

Sháníte Canon PIXMA iP90v?

„Canon PIXMA iP90v“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Elegantní přenosná inkoustová tiskárna, vysoce rychlý a velmi kvalitní tisk dokumentů a fotografií s technologií tiskové hlavy FINE a systémem ChromaLife100. 4 inkousty, rozlišení 4800 x 1200 dpi, bezokrajový tisk vizitka až A4. Produktová sekce: Tiskárny (Fototiskárny) Canon

Parametry a popis

Tiskárna iP90v, která rozšiřuje možnosti uživatele, je k dispozici ve dvou konfiguracích - s nebo bez soupravy baterie v balení.
Díky velmi elegantnímu a dokonale štíhlému provedení je iP90v přirozenou volbou pro obchodníky a tvůrčí profese na cestách. Protože využívá výhod tiskové hlavy FINE1, nabízí rychlý tisk dokumentů ve vysoké kvalitě. Stejně jako ostatní tiskárny PIXMA je i tento model plně vybavenou tiskárnou s tiskem kvality fotolaboratoře.

Pixma iP90v se vyznačuje

  • Absolutní novinka v oblasti přenosných tiskových zařízení - štíhlý, elegantní a odlehčený design nyní dostupný ve verzi s nebo bez soupravy baterie
  • Vysoce rychlý a velmi kvalitní tisk dokumentů a fotografií s technologií tiskové hlavy FINE a systémem ChromaLife100
  • Dokonalá připojitelnost včetně bezdrátového tisku z kompatibilních mobilních telefonů, osobních počítačů PDA, PC a fotoaparátů
  • Kompatibilní se systémy Windows a Mac
  • Dokonale přenosné zařízení

Domácí fotolaboratoř s designem
Přenosná tiskárna iP90v, která je poutavá nejen svým designem, ale též funkčností a kvalitou srovnatelnou s daleko většími stolními tiskárnami, představuje perfektní řešení pro 1 Viz Vysvětlení technologií. 2 Viz Vysvětlení technologií. tisk na cestách. Tento model neváží více než 1,8 kg3 a svou výškou nepřesáhne 52 mm. Základna tiskárny je ve skutečnosti menší než papír velikosti A4, na který tiskne. Toto zařízení představuje nový standard elegantního tisku dokumentů a fotografií na cestách. Uživatel může vybírat ze dvou sad. Zařízení iP90v je dodáváno jako kompletní řešení přenosného tisku. Balení tedy obsahuje i soupravu dobíjecí baterie a nabíječky LK-51B (včetně baterie a příslušenství nabíječky). Tiskárnu lze zakoupit i bez baterie. Souprava dobíjecí baterie a stojanu CK-51B zahrnuje praktický stojan, který tiskárnu během dobíjení drží ve vertikální poloze, baterii a příslušenství nabíječky. Soupravu lze zakoupit samostatně. Stejně tak je samostatně k dispozici souprava baterie LK-51B.

Velmi rychlý tisk dokumentů a fotografií
Tiskárna iP90v nabízí všechny klíčové výhody tiskáren PIXMA včetně technologie tiskové hlavy Canon FINE. Mikrotrysky, které zajišťují maximální rozlišení 4800 x 1200 dpi,5 vystřelují nepatrné 2pl kapičky inkoustu na stránku s dokonalou přesností a zároveň vysokou rychlostí. Tisk je realizován za pomocí barevných inkoustů s vysokou intenzitou a černého inkoustu s velkou hustotou, díky němuž dosahuje tisk monochromatických textů vynikající kvality, přičemž rychlosti tisku se pohybují v hodnotách 16 str./min (u černobílého tisku) a 12 str./min (u barevného tisku).

Toto zařízení tiskne rychle a v kvalitě fotolaboratoře. Bezokrajové fotografie 10 x 15 cm v kvalitě fotolaboratoře jsou hotové za pouhých 81 sekund. Stejně jako u ostatních tiskáren PIXMA zajišťuje i u tohoto modelu systém ChromaLife100 až 100letou životnost fotografických výtisků (při jejich uložení do fotoalba).

Připojitelnost
Tiskárna se svojí výbavou - vestavěným IrDA a volitelným připojením Bluetooth (pomocí samostatně dostupné jednotky Bluetooth BU-10) - tvoří samotnou špičku bezdrátového připojení. Soubory lze odesílat přímo z kompatibilních PC, PDA nebo mobilních telefonů a ihned vytisknout. Svůj podnik si nyní můžete s sebou vzít i mimo kancelář. Model iP90v lze přes port USB snadno připojit k přenosnému nebo stolnímu počítači. S funkcí přímého fotografického tisku PictBridge vyhoví toto zařízení i těm nejnáročnějším požadavkům mobilního tisku.

 
Další parametry
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím