ID: 007052

Canon PIXMA iP90v

Sháníte Canon PIXMA iP90v?

„Canon PIXMA iP90v“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Elegantní přenosná inkoustová tiskárna, vysoce rychlý a velmi kvalitní tisk dokumentů a fotografií s technologií tiskové hlavy FINE a systémem ChromaLife100. 4 inkousty, rozlišení 4800 x 1200 dpi, bezokrajový tisk vizitka až A4.

Popis výrobce

Tiskárna iP90v, která rozšiřuje možnosti uživatele, je k dispozici ve dvou konfiguracích - s nebo bez soupravy baterie v balení.
Díky velmi elegantnímu a dokonale štíhlému provedení je iP90v přirozenou volbou pro obchodníky a tvůrčí profese na cestách. Protože využívá výhod tiskové hlavy FINE1, nabízí rychlý tisk dokumentů ve vysoké kvalitě. Stejně jako ostatní tiskárny PIXMA je i tento model plně vybavenou tiskárnou s tiskem kvality fotolaboratoře.

Pixma iP90v se vyznačuje

  • Absolutní novinka v oblasti přenosných tiskových zařízení - štíhlý, elegantní a odlehčený design nyní dostupný ve verzi s nebo bez soupravy baterie
  • Vysoce rychlý a velmi kvalitní tisk dokumentů a fotografií s technologií tiskové hlavy FINE a systémem ChromaLife100
  • Dokonalá připojitelnost včetně bezdrátového tisku z kompatibilních mobilních telefonů, osobních počítačů PDA, PC a fotoaparátů
  • Kompatibilní se systémy Windows a Mac
  • Dokonale přenosné zařízení

Domácí fotolaboratoř s designem
Přenosná tiskárna iP90v, která je poutavá nejen svým designem, ale též funkčností a kvalitou srovnatelnou s daleko většími stolními tiskárnami, představuje perfektní řešení pro 1 Viz Vysvětlení technologií. 2 Viz Vysvětlení technologií. tisk na cestách. Tento model neváží více než 1,8 kg3 a svou výškou nepřesáhne 52 mm. Základna tiskárny je ve skutečnosti menší než papír velikosti A4, na který tiskne. Toto zařízení představuje nový standard elegantního tisku dokumentů a fotografií na cestách. Uživatel může vybírat ze dvou sad. Zařízení iP90v je dodáváno jako kompletní řešení přenosného tisku. Balení tedy obsahuje i soupravu dobíjecí baterie a nabíječky LK-51B (včetně baterie a příslušenství nabíječky). Tiskárnu lze zakoupit i bez baterie. Souprava dobíjecí baterie a stojanu CK-51B zahrnuje praktický stojan, který tiskárnu během dobíjení drží ve vertikální poloze, baterii a příslušenství nabíječky. Soupravu lze zakoupit samostatně. Stejně tak je samostatně k dispozici souprava baterie LK-51B.

Velmi rychlý tisk dokumentů a fotografií
Tiskárna iP90v nabízí všechny klíčové výhody tiskáren PIXMA včetně technologie tiskové hlavy Canon FINE. Mikrotrysky, které zajišťují maximální rozlišení 4800 x 1200 dpi,5 vystřelují nepatrné 2pl kapičky inkoustu na stránku s dokonalou přesností a zároveň vysokou rychlostí. Tisk je realizován za pomocí barevných inkoustů s vysokou intenzitou a černého inkoustu s velkou hustotou, díky němuž dosahuje tisk monochromatických textů vynikající kvality, přičemž rychlosti tisku se pohybují v hodnotách 16 str./min (u černobílého tisku) a 12 str./min (u barevného tisku).

Toto zařízení tiskne rychle a v kvalitě fotolaboratoře. Bezokrajové fotografie 10 x 15 cm v kvalitě fotolaboratoře jsou hotové za pouhých 81 sekund. Stejně jako u ostatních tiskáren PIXMA zajišťuje i u tohoto modelu systém ChromaLife100 až 100letou životnost fotografických výtisků (při jejich uložení do fotoalba).

Připojitelnost
Tiskárna se svojí výbavou - vestavěným IrDA a volitelným připojením Bluetooth (pomocí samostatně dostupné jednotky Bluetooth BU-10) - tvoří samotnou špičku bezdrátového připojení. Soubory lze odesílat přímo z kompatibilních PC, PDA nebo mobilních telefonů a ihned vytisknout. Svůj podnik si nyní můžete s sebou vzít i mimo kancelář. Model iP90v lze přes port USB snadno připojit k přenosnému nebo stolnímu počítači. S funkcí přímého fotografického tisku PictBridge vyhoví toto zařízení i těm nejnáročnějším požadavkům mobilního tisku.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím