ID: 013255

Canon PIXMA MG2150

Sháníte Canon PIXMA MG2150?

„Canon PIXMA MG2150“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

PIXMA MG2150 je kompaktní a elegantní multifunkční zařízení. Nabízí rychlé a efektivní pořizování vysoce kvalitních výtisků, kopií a naskenovaných obrazů. Snadno použitelný systém FastFront zajišťuje jednoduchou výměnu inkoustových kazet a papíru. Produktová sekce: Inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

  • Multifunkční zařízení: tisk, kopírování a skenování
  • Kompaktní a elegantní design se systémem FastFront
  • Rozlišení až 4 800 dpi, kvalita kapiček inkoustu o minimálním objemu 2 pl
  • Rychlosti tisku 8,4 obr./min černobíle a 4,8 obr./min barevně podle normy ISO ESAT
  • Fotografie formátu 10 × 15 cm za přibližně 44 s
  • Systém ChromaLife100
  • Easy-WebPrint EX
  • Tisk z filmů v kvalitě Full HD
  • Služba CREATIVE PARK PREMIUM

Vynikající kvalita
Toto kompaktní multifunkční zařízení, které je dokonalé pro osoby myslící na svůj rozpočet, je ideální pro každodenní tisk, skenování a kopírování. Systém kazet FINE od společnosti Canon, který je nejlepší ve své třídě, používající kapičky inkoustu o minimálním objemu 2 pl v kombinaci s tiskovým rozlišením až 4 800 dpi poskytuje jemné výtisky s kvalitou, jakou nabízejí fotolaboratoře, prakticky bez zrnění a ostré černé texty. Snižte své náklady na tisk použitím volitelných kazet XL FINE.

Rychlý tisk pro domácnosti
Zásluhou výhodných rychlostí 8,4 obr./min pro černobílé dokumenty a 4,8 obr./min pro barevné dokumenty stanovených podle normy ISO ESAT je čekání na dokumenty krátké. Zařízení vytváří úžasné bezokrajové výtisky formátu 10 × 15 cm s kvalitou, jakou nabízejí fotolaboratoře, za přibližně 44 sekund*.

Snadno použitelné a kompaktní
Vkládání papíru a výměnu inkoustových kazet, které těží ze systému FastFront, lze nyní provádět snadno zepředu, v důsledku čehož má zařízení kompaktnější design. To umožňuje umístit multifunkční zařízení blíže ke stěně nebo na polici, takže zabere méně místa.

Efektivní skenování a kopírování
Skenujte a kopírujte ve vysoce kvalitních detailech pomocí skeneru s rozlišením 1 200 dpi. Režim automatického skenování automaticky rozpozná, zda skenujete fotografii či dokument, a před uložením zvolí nejvhodnější typ souboru. Vylepšete čitelnost naskenovaných dokumentů zvýšením zřetelnosti a živosti textů a obrazů pomocí funkce Auto Document Fix.

Inteligentní software
Proměňte okamžiky ze svých filmů na nádherné výtisky pomocí unikátní funkce společnosti Canon pro tisk z filmů v kvalitě Full HD. Mezi nové funkce patří spojování rámečků a tisk s rozvržením umožňující vytvářet pozoruhodnější snímky. Učiňte své fotografie ještě více vzrušující použitím filtrů zábavných efektů pomocí softwaru Easy-PhotoPrint EX. Pro snadný tisk z webu použijte software Easy-WebPrint EX. Zkombinujte zkrácené informace z několika webových stránek, takže vytisknete pouze to, co z webu potřebujete. Buďte kreativní s online službou CREATIVE PARK PREMIUM, která vám umožňuje stahovat fotografie, ilustrace, výrobků z papíru a další materiály od mezinárodně uznávaných fotografů a umělců**.

Nádherné fotografie s dlouhou životností
Systém ChromaLife100 zajišťuje nádherné fotografie s dlouhou životností. Kombinace zařízení PIXMA MG2150, originálních inkoustů Canon a originálních fotografických papírů Canon vám umožní uchovat vzpomínky po celý život***.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím