ID: 013255

Canon PIXMA MG2150

Sháníte Canon PIXMA MG2150?

„Canon PIXMA MG2150“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

PIXMA MG2150 je kompaktní a elegantní multifunkční zařízení. Nabízí rychlé a efektivní pořizování vysoce kvalitních výtisků, kopií a naskenovaných obrazů. Snadno použitelný systém FastFront zajišťuje jednoduchou výměnu inkoustových kazet a papíru. Produktová sekce: Tiskárny (Fototiskárny) Canon

Popis výrobce

  • Multifunkční zařízení: tisk, kopírování a skenování
  • Kompaktní a elegantní design se systémem FastFront
  • Rozlišení až 4 800 dpi, kvalita kapiček inkoustu o minimálním objemu 2 pl
  • Rychlosti tisku 8,4 obr./min černobíle a 4,8 obr./min barevně podle normy ISO ESAT
  • Fotografie formátu 10 × 15 cm za přibližně 44 s
  • Systém ChromaLife100
  • Easy-WebPrint EX
  • Tisk z filmů v kvalitě Full HD
  • Služba CREATIVE PARK PREMIUM

Vynikající kvalita
Toto kompaktní multifunkční zařízení, které je dokonalé pro osoby myslící na svůj rozpočet, je ideální pro každodenní tisk, skenování a kopírování. Systém kazet FINE od společnosti Canon, který je nejlepší ve své třídě, používající kapičky inkoustu o minimálním objemu 2 pl v kombinaci s tiskovým rozlišením až 4 800 dpi poskytuje jemné výtisky s kvalitou, jakou nabízejí fotolaboratoře, prakticky bez zrnění a ostré černé texty. Snižte své náklady na tisk použitím volitelných kazet XL FINE.

Rychlý tisk pro domácnosti
Zásluhou výhodných rychlostí 8,4 obr./min pro černobílé dokumenty a 4,8 obr./min pro barevné dokumenty stanovených podle normy ISO ESAT je čekání na dokumenty krátké. Zařízení vytváří úžasné bezokrajové výtisky formátu 10 × 15 cm s kvalitou, jakou nabízejí fotolaboratoře, za přibližně 44 sekund*.

Snadno použitelné a kompaktní
Vkládání papíru a výměnu inkoustových kazet, které těží ze systému FastFront, lze nyní provádět snadno zepředu, v důsledku čehož má zařízení kompaktnější design. To umožňuje umístit multifunkční zařízení blíže ke stěně nebo na polici, takže zabere méně místa.

Efektivní skenování a kopírování
Skenujte a kopírujte ve vysoce kvalitních detailech pomocí skeneru s rozlišením 1 200 dpi. Režim automatického skenování automaticky rozpozná, zda skenujete fotografii či dokument, a před uložením zvolí nejvhodnější typ souboru. Vylepšete čitelnost naskenovaných dokumentů zvýšením zřetelnosti a živosti textů a obrazů pomocí funkce Auto Document Fix.

Inteligentní software
Proměňte okamžiky ze svých filmů na nádherné výtisky pomocí unikátní funkce společnosti Canon pro tisk z filmů v kvalitě Full HD. Mezi nové funkce patří spojování rámečků a tisk s rozvržením umožňující vytvářet pozoruhodnější snímky. Učiňte své fotografie ještě více vzrušující použitím filtrů zábavných efektů pomocí softwaru Easy-PhotoPrint EX. Pro snadný tisk z webu použijte software Easy-WebPrint EX. Zkombinujte zkrácené informace z několika webových stránek, takže vytisknete pouze to, co z webu potřebujete. Buďte kreativní s online službou CREATIVE PARK PREMIUM, která vám umožňuje stahovat fotografie, ilustrace, výrobků z papíru a další materiály od mezinárodně uznávaných fotografů a umělců**.

Nádherné fotografie s dlouhou životností
Systém ChromaLife100 zajišťuje nádherné fotografie s dlouhou životností. Kombinace zařízení PIXMA MG2150, originálních inkoustů Canon a originálních fotografických papírů Canon vám umožní uchovat vzpomínky po celý život***.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím