PN: 6223B006AA, ID: 013256

Canon PIXMA MG3150

  • Značka: Canon

Sháníte Canon PIXMA MG3150?

„Canon PIXMA MG3150“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

PIXMA MG3150 je kompaktní a elegantní multifunkční zařízení s automatickým oboustranným tiskem a technologií Wi-Fi. Nabízí rychlé a efektivní pořizování vysoce kvalitních výtisků, kopií a naskenovaných obrazů. Snadno použitelný systém FastFront zajišťuje jednoduchou výměnu inkoustových kazet a papíru. Produktová sekce: Tiskárny (Fototiskárny) Canon

Parametry a popis

  • Multifunkční zařízení: tisk, kopírování a skenování
  • Kompaktní design se systémem FastFront
  • Rozlišení až 4 800 dpi, kvalita kapiček inkoustu o minimálním objemu 2 pl
  • Rychlosti tisku 9,2 obr./min černobíle a 5,0 obr./min barevně podle normy ISO ESAT
  • Fotografie formátu 10 × 15 cm za přibližně 44 s
  • Wi-Fi
  • Automatický oboustranný tisk
  • Tisk z filmů v kvalitě Full HD
  • Služba CREATIVE PARK PREMIUM

Vynikající kvalita
Toto kompaktní multifunkční zařízení, které je dokonalé pro osoby, jež si takovéto zařízení kupují poprvé, studenty a rodiny, je ideální pro každodenní tisk, skenování a kopírování. Systém kazet FINE od společnosti Canon, který je nejlepší ve své třídě, používající kapičky inkoustu o minimálním objemu 2 pl v kombinaci s tiskovým rozlišením až 4 800 dpi poskytuje jemné výtisky s kvalitou, jakou nabízejí fotolaboratoře, prakticky bez zrnění a ostré texty. Snižte své náklady na tisk použitím volitelných kazet XL FINE.

Rychlý tisk pro domácnosti
Tiskněte své dokumenty rychle rychlostmi 9,2 obr./min pro černobílé dokumenty a 5,0 obr./min pro barevné dokumenty stanovenými podle normy ISO ESAT. Zařízení vytváří živé bezokrajové výtisky formátu 10 × 15 cm s kvalitou, jakou nabízejí fotolaboratoře, za přibližně 44 sekund*.

Rozšířené možnosti připojení
Vestavěné rozhraní Wi-Fi usnadňuje sdílení v domácnosti. Aplikace Easy-PhotoPrint umožňuje přímý tisk z mobilních zařízení a přímé skenování do mobilních zařízení.

Snadno použitelné a kompaktní
Vkládání papíru a výměnu inkoustových kazet, které těží ze systému FastFront, lze nyní provádět snadno zepředu, v důsledku čehož má zařízení kompaktnější design. To umožňuje umístit multifunkční zařízení blíže ke stěně nebo na polici, takže zabere méně místa.

Ekologické funkce
Používejte automatický oboustranný tisk ke snížení spotřeby papíru, a pomozte tak životnímu prostředí - vše bez nepříznivého vlivu na kvalitu tisku. Pomocí funkce ECO Information můžete zjistit, kolik ušetříte CO2 a papíru provedením oboustranného tisku. Šetřete energii použitím automatického vypínání - nastavte tiskárnu tak, aby se vypnula, pokud není používána po stanovené množství času.

Inteligentní software
Proměňte okamžiky ze svých filmů na nádherné výtisky pomocí unikátní funkce společnosti Canon pro tisk z filmů v kvalitě Full HD. Mezi nové funkce patří spojování rámečků a tisk s rozvržením umožňující vytvářet pozoruhodnější snímky. Učiňte své fotografie ještě více vzrušující použitím filtrů zábavných efektů pomocí softwaru Easy-PhotoPrint EX. Pro snadný tisk z webu použijte software Easy-WebPrint EX. Zkombinujte zkrácené informace z několika webových stránek, takže vytisknete pouze to, co z webu potřebujete. Buďte kreativní s online službou CREATIVE PARK PREMIUM, která vám umožňuje stahovat fotografie, ilustrace, výrobky z papíru a další materiály od mezinárodně uznávaných fotografů a umělců**.

Nádherné fotografie s dlouhou životností
Systém ChromaLife100 zajišťuje nádherné fotografie s dlouhou životností. Kombinace zařízení PIXMA MG3150, originálních inkoustů Canon a originálních fotografických papírů Canon vám umožní uchovat vzpomínky po celý život***.

Ostatní
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím