ID: 000747

Canon PIXMA MP260

Sháníte Canon PIXMA MP260?

„Canon PIXMA MP260“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Multifunkční zařízení PIXMA MP260 nabízí funkce tisku, skenování a kopírování a sloty na paměťové karty v kompaktní formě a za příznivou cenu.

Popis výrobce

Nové multifunkční zařízení Canon PIXMA vstupní úrovně se systémem ChromaLife100+ pro dlouhodobou trvanlivost fotografií

Společnost Canon posílila svou řadu multifunkčních inkoustových zařízení vstupní úrovně o nový přírůstek -
PIXMA MP260. Toto stylové zařízení nabízí funkce tisku, skenování a kopírování a sloty na paměťové karty v kompaktní formě a za příznivou cenu.

Hlavním z řady vylepšení, s nimiž PIXMA MP260 přichází, je zdokonalený systém Canon ChromaLife100+, který zajišťuje dlouhotrvající krásu vytištěných fotografií. Tento nový systém, jenž používá nejnovější kazety FINE s rozlišením 4800 x 1200 dpi, tiskovou hlavou FINE vystřelující z mikrotrysek 2pl kapičky inkoustu, nový inkoust a originální fotopapír Canon napomáhá významnému prodloužení trvanlivosti tisku.

Lepší inkousty

Nové kazety Canon FINE zajišťují vysoce kvalitní reprodukci barev a čistotu tisku - zařízení pracuje s jednou kazetou s dye based inkousty CMY (C - azurová, M - purpurová, Y - žlutá), které obstarávají tisk krásných lesklých fotografií, a s kazetou s černým pigmentovým inkoustem pro ostrý tisk textu. Díky miniaturním 2pl kapičkám inkoustu se fotografie vytištěné na tomto zařízení vyznačují hladkými přechody tónů a nulovou zrnitostí - své digitální snímky tak vytisknete v celé jejich kráse.

Snadná obsluha

PIXMA MP260 je ideálním zařízením pro digitální fotografy, protože je vybaveno vestavěnými sloty pro běžně používané paměťové karty. Uživatelé tak mohou jednoduše vyjmout kartu z fotoaparátu, vložit ji přímo do tiskárny a tisknout snímky bez počítače. K všestrannosti multifunkčního zařízení PIXMA MP260 přispívá rovněž možnost skenování fotografií a dokumentů přímo na paměťovou kartu pro účely jejich přenosu a zálohování, opět bez nutnosti použít počítač.

Obsluhu zařízení dále usnadňuje režim rychlého spuštění Quick Start a samootvírací přihrádka, která se automaticky otevře (je-li náhodou zavřená) a připraví se tak pro ukládání vašich výtisků. Aktualizovaná verze softwaru Canon Easy-PhotoPrint EX s funkcí automatického zdokonalení fotografií Auto Photo Fix jistě ocení uživatelé, kteří při tisku svých fotografií usilují o dosažení nejlepších výsledků.

Skenování ve vysokém rozlišení 1200 dpi je možné díky softwaru MP Navigator EX, který je součástí dodávky. Tento snadno ovladatelný program disponuje funkcemi, mezi něž patří například Auto Scan Mode (automatický skenovací režim), který skenovanou předlohu vyhodnotí a podle získaných výsledků použije optimální rozlišení a oříznutí.

Hlavní charakteristiky:

  • Tisk, kopírování a skenování
  • Bezokrajové fotografie formátu 10 x 15 cm v kvalitě fotolaboratoře přibližně za 45 sekund
  • Přímý tisk z paměťových karet bez počítače
  • Nové kazety FINE - 2pl kapičky inkoustu a rozlišení až 4800 dpi
  • ChromaLife100+
  • Software Easy-Photo Print EX s funkcí zdokonalení fotografie Auto Photo Fix
  • Funkce skenování na paměťovou kartu
  • Bezokrajové fotografie až do formátu A4
  • Samootvírací přihrádka na papír
  • Skener s rozlišením 1200 dpi

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím