Canon PIXMA MP530

 • Značka: Canon

Sháníte Canon PIXMA MP530?

„Canon PIXMA MP530“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Multifunkční tiskárna, rychlý a vysoce kvalitní tisk dokumentů a grafiky, vysokorychlostní kopírování, skenování a funkce faxu, potisk CD/DVD, PictBridge pro přímý tisk fotografií.

Parametry a popis

Společnost Canon, přední světový dodavatel technologií pro fotografování a elektronické zpracování obrazu, uvádí multifunkční produkt určený pro malé podniky - PIXMA MP530. Nový produkt je vybaven tak, aby dokázal plnit požadavky kancelářského prostředí, a jak je pro produkty PIXMA příznačné, i tento umožňuje velmi rychlý tisk fotografií v kvalitě fotolaboratoře. Toho je dosaženo pomocí technologie Canon FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering)1, která je primární podstatou vynikajícího výkonu a kvality produktů PIXMA. Obě zařízení nabízejí funkčnost 4-v-1 - rychlý a vysoce kvalitní tisk dokumentů a grafiky, vysokorychlostní kopírování, skenování a funkci faxu.

 • Vysoká rychlost tisku dokumentů - při tisku na formát A4 tiskne zařízení PIXMA MP530 rychlostí 29 str./minv monochromatickém režimu a 19 str./min v barvách
 • Vysokorychlostní kopírování - 28 kopií/min monochromaticky a 19 kopií/min v barvách
 • Vysokorychlostní fax Super G3
 • Automatické podavače dokumentů a třídění kopií - kapacita 30 listů na zařízení
 • Vyspělá manipulace s médii - integrovaná duplexní jednotka (pro oboustranný tisk), tisk na DVD/CD a dvoucestné podávání papíru
 • Skener s rozlišením 1200 x 2400 dpi a snímačem CIS
 • Tiskové hlavy FINE vystřelující 1pikolitrové kapičky inkoustu a rozlišení 9600 x 2400 dpi zajišťují mimořádně rychlý tisk v kvalitě fotolaboratoře
 • Technologie ChromaLife100 pro fotografie odolné proti blednutí a s dlouhou životností
 • PictBridge pro přímý tisk fotografií
 • Úsporný systém Canon Single Ink s průhlednými zásobníky inkoustu a inkousty ContrastPLUS

MP530 využívá nový systém ChromaLife100, který je zárukou vysoké odolnosti tisků vůči blednutí. Ve spojení s tiskovými médii Canon odolávají tisky produkované systémem ChromaLife100 blednutí po dobu 100 let, jsou-li uloženy v albu. Snímky vystavené bez ochranného skla či fólie odolávají na vzduchu blednutí po dobu 10 let, jsou-li vytištěny na fotografickém papíru Pro (PR-101).

Bleskově rychlý tisk kvalitních podnikových dokumentů
Díky tiskové technologii FINE, mezi jejíž přednosti patří vysoká rychlost dosažená pomocí tiskových hlav hustě osázených mikrotryskami, dokáže nový model PIXMA zajistit rychlý tisk podnikových dokumentů v profesionální kvalitě.

Kvalita fotolaboratoře bez čekání
Zařízení PIXMA MP530 využívá předností technologie FINE, která zajišťuje mimořádně rychlý tisk fotografií v kvalitě fotolaboratoře. PIXMA MP530 vytiskne bezokrajovou fotografii formátu 10 x 15 cm (4" x 6") za 51 sekund. Technologie Canon ContrastPLUS dodává fotografiím vysoký kontrast a působivost.

Model podporuje standard PictBridge, a poskytuje tak možnost přímého tisku fotografií.

Profesionální produktivita vše-v-jednom
Vedle tisku zajišťuje zařízení PIXMA MP530 rychlou produkci vysoce kvalitních barevných a černobílých kopií. Kopírovací technologie automatické expozice Auto Intensity (AE) zaručuje dosažení optimální úrovně expozice.

Automatický podavač dokumentů ( kapacita 30 listů) usnadňuje práci a integrované duplexní jednotky a dvoucestné podávání papíru umožňuje efektivní tisk a kopírování rozsáhlých dokumentů - dokonce lze zhotovovat i bezokrajové kopie.

Multifunkční zařízení používajá připojení USB 2.0 Hi-Speed, které zaručuje, že vysokorychlostní tiskové a skenovací motory pracují vždy na plný výkon.

Skenování a kopírování vysoké kvality
Zařízení PIXMA MP530 je vybaveno CIS skenerem s rozlišením 1200 x 2400 dpi. Model nabízí funkce „Push-scan" (skenování přímo do počítače pro účely elektronické komunikace), „Multi-scan" (skenování více předloh najednou) a „Scan to PDF" (Skenování do PDF) a nesčetnou řadu funkcí pro korekci fotografií, mj. funkci korekce vyblednutí, korekce zrnitosti a korekce protisvětla.

Vyspělé technologie Canon pro zpracování obrazu zajišťují věrnou reprodukci fotografií i dokumentů a pigmentový inkoust (pro monochromatický tisk) a barevné inkousty na bázi barviva se používají pro dosažení nejlepších výsledků na běžném papíře i na speciálních fotografických médiích.

Software
Multifunkční zařízení PIXMA MP530 je dodávána s celou řadou kvalitního softwaru, který uživatelům umožňuje plné využití všech jejich funkcí.

Média
Rozšiřující se sortiment médií Canon poskytuje širší možnosti pro využití kreativních a praktických aplikací těchto produktů

Ostatní
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím