ID: 000751

Canon PIXMA MP560

Sháníte Canon PIXMA MP560?

„Canon PIXMA MP560“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

PIXMA MP560 je pokročilá multifunkční fototiskárna navržená pro použití v domácích a malých kancelářích. Díky vestavěnému Wi-Fi, automatickému oboustrannému tisku a pěti samostatným zásobníkům inkoustu je tiskárna spojením vynikající kvality a všestrannosti.

Popis výrobce

Canon PIXMA MP560

PIXMA MP560 je pokročilá multifunkční fototiskárna navržená pro použití v domácích a malých kancelářích. Díky vestavěnému Wi-Fi, automatickému oboustrannému tisku a pěti samostatným zásobníkům inkoustu je tiskárna spojením vynikající kvality a všestrannosti.

Vlastnosti

  • Pokročilé multifunkční zařízení s bezdrátovým připojením
  • Rychlost tisku podle normy ISO/ESAT: 9,2 obr./min. (černobíle), 6,0 obr./min. (barevně)
  • 9 600 dpi 1 pl; fotografie ve formátu 10 x 15 cm za 39 s
  • 5,0cm displej TFT a rolovací kolečko Easy-Scroll Wheel
  • Automatický oboustranný tisk, dvě možnosti podávání papíru
  • Skener s rozlišením 2 400 dpi
  • Tisk fotografií: PictBridge, paměťové karty nebo volitelná funkce Bluetooth

Bezdrátové připojení - tisk, kopírování, skenování

Pokročilé multifunkční zařízení s bezdrátovým připojením Canon PIXMA MP560 nabízí tisk, kopírování a skenování ve vynikající kvalitě. Toto zařízení je ideální volbou pro domácí uživatele. Bezdrátové připojení umožňuje tisknout dokumenty a fotografie přímo z počítače bez nutnosti použití kabelu. Systém pěti samostatných zásobníků inkoustu od společnosti Canon umožňuje samostatně vyměňovat zásobníky, v nichž dojde inkoust, a tím minimalizovat plýtvání.

Realistické rychlosti tisku dokumentů

Společnost Canon podporuje průmyslový standard ISO pro měření rychlostí tisku a kopírování. Na základě skutečných rychlostí tisku si tak snadno můžete vybrat tiskárnu PIXMA, která je pro vaše potřeby nejvhodnější. Tiskárna PIXMA MP560 nabízí rychlosti ISO ESAT 9,2 obr./min. u černobílých dokumentů a 6,0 obr./min. u barevných.

Vynikající kvalita, jakou nabízejí fotolaboratoře, v domácím prostředí

Tisková hlava FINE od společnosti Canon s prvotřídní technologií 1pl inkoustových kapiček zaručuje vynikající rozlišení tisku 9 600 x 2 400 dpi. Fotografie jsou neuvěřitelně podrobné, nejsou zrnité a vyznačují se hladkými přechody barev. Při výchozím nastavení se bezokrajová fotografie o rozměrech 10 x 15 cm vytiskne přibližně za 39 sekund.* Další možností je bezdrátový tisk pomocí volitelné funkce Bluetooth.

Intuitivní ovládání

Převezměte kontrolu pomocí intuitivního rolovacího kolečka Easy-Scroll Wheel a zobrazte náhled snímku na ostrém a jasném 5,0cm barevném displeji TFT. Skenujte na paměťové karty USB a paměťové karty a tiskněte přímo z těchto médií. Případně můžete připojit kompatibilní fotoaparát prostřednictvím technologie PictBridge.

Automatický oboustranný tisk a dvě možnosti podávání papíru

Díky dvěma zásobníkům papíru můžete současně vložit dva různé druhy médií - běžný a fotografický papír. Šetřete papír a výdaje s tím spojené díky jednoduché funkci automatického oboustranného tisku, díky níž můžete i doma vytvářet profesionálně vyhlížející, oboustranné dokumenty.

Inteligentní funkce a software

Easy-WebPrint EX je intuitivní software, který umožňuje snadné pořizování výstřižků, úpravu a tisk informací z webu. Na jednu stránku lze umístit více výstřižků a snížit tak spotřebu papíru. Auto Photo Fix II je pokročilý software, pomocí něhož lze opravit celou řadu běžných vad snímku včetně podexpozice. Pomocí sofistikované technologie Analýza scény a Detekce obličeje lze rychle odstranit nedostatky, například červené oči. Úrovně expozice pro samostatné části snímku jsou optimalizovány tak, aby byly zaručeny nejlepší výsledky.

Vysoce kvalitní skener

Skenujte i ty nejmenší detaily pomocí skeneru s rozlišením 2 400 dpi. Software MP Navigator EX nabízí funkce pro úpravy OCR a PDF, ale také celou škálu možností korekce obrazů. Režim automatického skenování automaticky rozpozná, zda skenujete dokument nebo fotografii, a vybere vhodné nastavení.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím