ID: 000751

Canon PIXMA MP560

Sháníte Canon PIXMA MP560?

„Canon PIXMA MP560“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

PIXMA MP560 je pokročilá multifunkční fototiskárna navržená pro použití v domácích a malých kancelářích. Díky vestavěnému Wi-Fi, automatickému oboustrannému tisku a pěti samostatným zásobníkům inkoustu je tiskárna spojením vynikající kvality a všestrannosti. Produktová sekce: Multifunkční inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

Canon PIXMA MP560

PIXMA MP560 je pokročilá multifunkční fototiskárna navržená pro použití v domácích a malých kancelářích. Díky vestavěnému Wi-Fi, automatickému oboustrannému tisku a pěti samostatným zásobníkům inkoustu je tiskárna spojením vynikající kvality a všestrannosti.

Vlastnosti

  • Pokročilé multifunkční zařízení s bezdrátovým připojením
  • Rychlost tisku podle normy ISO/ESAT: 9,2 obr./min. (černobíle), 6,0 obr./min. (barevně)
  • 9 600 dpi 1 pl; fotografie ve formátu 10 x 15 cm za 39 s
  • 5,0cm displej TFT a rolovací kolečko Easy-Scroll Wheel
  • Automatický oboustranný tisk, dvě možnosti podávání papíru
  • Skener s rozlišením 2 400 dpi
  • Tisk fotografií: PictBridge, paměťové karty nebo volitelná funkce Bluetooth

Bezdrátové připojení - tisk, kopírování, skenování

Pokročilé multifunkční zařízení s bezdrátovým připojením Canon PIXMA MP560 nabízí tisk, kopírování a skenování ve vynikající kvalitě. Toto zařízení je ideální volbou pro domácí uživatele. Bezdrátové připojení umožňuje tisknout dokumenty a fotografie přímo z počítače bez nutnosti použití kabelu. Systém pěti samostatných zásobníků inkoustu od společnosti Canon umožňuje samostatně vyměňovat zásobníky, v nichž dojde inkoust, a tím minimalizovat plýtvání.

Realistické rychlosti tisku dokumentů

Společnost Canon podporuje průmyslový standard ISO pro měření rychlostí tisku a kopírování. Na základě skutečných rychlostí tisku si tak snadno můžete vybrat tiskárnu PIXMA, která je pro vaše potřeby nejvhodnější. Tiskárna PIXMA MP560 nabízí rychlosti ISO ESAT 9,2 obr./min. u černobílých dokumentů a 6,0 obr./min. u barevných.

Vynikající kvalita, jakou nabízejí fotolaboratoře, v domácím prostředí

Tisková hlava FINE od společnosti Canon s prvotřídní technologií 1pl inkoustových kapiček zaručuje vynikající rozlišení tisku 9 600 x 2 400 dpi. Fotografie jsou neuvěřitelně podrobné, nejsou zrnité a vyznačují se hladkými přechody barev. Při výchozím nastavení se bezokrajová fotografie o rozměrech 10 x 15 cm vytiskne přibližně za 39 sekund.* Další možností je bezdrátový tisk pomocí volitelné funkce Bluetooth.

Intuitivní ovládání

Převezměte kontrolu pomocí intuitivního rolovacího kolečka Easy-Scroll Wheel a zobrazte náhled snímku na ostrém a jasném 5,0cm barevném displeji TFT. Skenujte na paměťové karty USB a paměťové karty a tiskněte přímo z těchto médií. Případně můžete připojit kompatibilní fotoaparát prostřednictvím technologie PictBridge.

Automatický oboustranný tisk a dvě možnosti podávání papíru

Díky dvěma zásobníkům papíru můžete současně vložit dva různé druhy médií - běžný a fotografický papír. Šetřete papír a výdaje s tím spojené díky jednoduché funkci automatického oboustranného tisku, díky níž můžete i doma vytvářet profesionálně vyhlížející, oboustranné dokumenty.

Inteligentní funkce a software

Easy-WebPrint EX je intuitivní software, který umožňuje snadné pořizování výstřižků, úpravu a tisk informací z webu. Na jednu stránku lze umístit více výstřižků a snížit tak spotřebu papíru. Auto Photo Fix II je pokročilý software, pomocí něhož lze opravit celou řadu běžných vad snímku včetně podexpozice. Pomocí sofistikované technologie Analýza scény a Detekce obličeje lze rychle odstranit nedostatky, například červené oči. Úrovně expozice pro samostatné části snímku jsou optimalizovány tak, aby byly zaručeny nejlepší výsledky.

Vysoce kvalitní skener

Skenujte i ty nejmenší detaily pomocí skeneru s rozlišením 2 400 dpi. Software MP Navigator EX nabízí funkce pro úpravy OCR a PDF, ale také celou škálu možností korekce obrazů. Režim automatického skenování automaticky rozpozná, zda skenujete dokument nebo fotografii, a vybere vhodné nastavení.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím