ID: 000752

Canon PIXMA MP600R

Sháníte Canon PIXMA MP600R?

„Canon PIXMA MP600R“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vyspělé funkce zařízení vše-v-jednom a funkčnost minifotolaboratoře nabízejí rychlý tisk špičkových fotografií. Barevná TFT obrazovka s úhlopříčkou 6,3 cm. Vestavěné bezdrátové (802.11g/b) a kabelové (Ethernet) připojení Produktová sekce: Multifunkční inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

Toto síťové fotografické zařízení vše-v-jednom může bezdrátově sdílet celá rodina. Tiskněte fotografie, kopírujte a skenujte s lehkostí pomocí intuitivního uživatelského rozhraní s barevnou obrazovkou a skrolovacím kolečkem Easy-Scroll Wheel.

  • Bezdrátové/kabelové síťové připojení
  • Intuitivní uživatelské rozhraní, skrolovací kolečko Easy-Scroll Wheel
  • Barevná TFT obrazovka s úhlopříčkou 6,3 cm
  • Vynikající kvalita fotolaboratoře: Max. rozlišení 9600 x 2400 dpi
  • Tisk bezokrajové fotografie formátu 10 x 15 cm za přibl. 28 sekund
  • Přímý tisk: PictBridge, paměťové karty a mobilní telefony s fotoaparáty

Jednoduchá domácí síť
Toto vyspělé zařízení vše-v-jednom nabízí vestavěné bezdrátové (802.11g/b) a kabelové (Ethernet) připojení, což znamená, že možnost sdílet tisk a skenování kvality fotolaboratoře má každý člen domácnosti. Zapojení je rychlé a jednoduché a nezáleží na tom, jedná-li se o novou, nebo již zaběhnutou síť.

Intuitivní obsluha bez PC
Díky jasné TFT obrazovce s úhlopříčkou 6,3 cm a skrolovacímu kolečku Easy-Scroll Wheel je obsluha zařízení PIXMA MP600 nyní mnohem snazší. Jednoduše otáčejte kolečkem Easy-Scroll Wheel a vyberte na obrazovce požadovanou možnost. Prohlížejte, vybírejte, upravujte a tiskněte digitální fotografie jedním dotykem - nebo také kopírujte a skenujte bez větší námahy - přes nové uživatelsky příjemné rozhraní.

Špičková kvalita fotografického tisku
Rozlišení tisku 9600 x 2400 dpi zajišťuje do detailu vykreslené a ostré fotografické výtisky. Takové kvality dosahuje zařízení díky tiskové hlavě Canon FINE, která vytváří mikroskopické 1pl kapičky inkoustu. Technologie ContrastPLUS s doplňkovým černým inkoustem na bázi barviva dodává fotografiím výjimečnou hloubku a kontrast.

Vysoce rychlý fotografický tisk a kopírování
Tiskněte bezokrajové fotografie 10 x 15 cm v kvalitě fotolaboratoře za přibl. 28 sekund ve standardním režimu využitím rychlého bezokrajového tisku fotografií až do formátu A4. Kopírujte rychlostí 30 černobílých a 24 barevných kopií za minutu. Technologie Dual Colour Gamut Processing (duální zpracování barevného gamutu) zajišťuje při kopírování fotografií dokonale věrnou reprodukci barev.

Přímý tisk fotografií z fotoaparátu, paměťové karty a mobilního telefonu
Tiskněte fotografie přímo z fotoaparátů, videokamer kompatibilních se standardem PictBridge a paměťových karet - a to bez zapnutého PC. Nebo tiskněte fotografie přímo z mobilních telefonů s fotoaparátem přes rozhraní IrDA či volitelnou jednotku Bluetooth®.

Vysoce kvalitní skenování
Vestavěný skener s rozlišením 2400 x 4800 dpi snímá ostré a barevně čisté snímky. Rozhraní USB2.0 Hi-Speed se postará o rychlý přenos obrazů do připojeného PC.

Vyspělá manipulace s médii
Toto inteligentní fotografické zařízení vše-v-jednom umožňuje přímý tisk na potisknutelná DVD nebo CD a také automatický oboustranný tisk a kopírování. Podavač listů a zásobník pojmou jak fotografický, tak standardní papír, přičemž přepínat mezi těmito dvěma zdroji je tak jednoduché.

Výtisky s dlouhou životností
Systém Canon ChromaLife100 vytváří krásné fotografie s prodlouženou životností, které uchovají vaše vzpomínky na dlouhých 100 let. Protože systém tiskové hlavy FINE využívá originální inkousty Canon a fotografické papíry Canon, je schopen zhotovovat překrásné fotografické výtisky, které vás přežijí.

Úsporný systém Single Ink
Protože tento systém umožňuje měnit zásobníky inkoustu samostatně, minimalizuje plýtvání inkoustem a šetří náklady. LED diody vestavěné do zásobníků inkoustu blikáním ihned upozorní na docházející inkoust či zcela prázdný zásobník.

 

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím