ID: 000752

Canon PIXMA MP600R

Sháníte Canon PIXMA MP600R?

„Canon PIXMA MP600R“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vyspělé funkce zařízení vše-v-jednom a funkčnost minifotolaboratoře nabízejí rychlý tisk špičkových fotografií. Barevná TFT obrazovka s úhlopříčkou 6,3 cm. Vestavěné bezdrátové (802.11g/b) a kabelové (Ethernet) připojení

Popis výrobce

Toto síťové fotografické zařízení vše-v-jednom může bezdrátově sdílet celá rodina. Tiskněte fotografie, kopírujte a skenujte s lehkostí pomocí intuitivního uživatelského rozhraní s barevnou obrazovkou a skrolovacím kolečkem Easy-Scroll Wheel.

  • Bezdrátové/kabelové síťové připojení
  • Intuitivní uživatelské rozhraní, skrolovací kolečko Easy-Scroll Wheel
  • Barevná TFT obrazovka s úhlopříčkou 6,3 cm
  • Vynikající kvalita fotolaboratoře: Max. rozlišení 9600 x 2400 dpi
  • Tisk bezokrajové fotografie formátu 10 x 15 cm za přibl. 28 sekund
  • Přímý tisk: PictBridge, paměťové karty a mobilní telefony s fotoaparáty

Jednoduchá domácí síť
Toto vyspělé zařízení vše-v-jednom nabízí vestavěné bezdrátové (802.11g/b) a kabelové (Ethernet) připojení, což znamená, že možnost sdílet tisk a skenování kvality fotolaboratoře má každý člen domácnosti. Zapojení je rychlé a jednoduché a nezáleží na tom, jedná-li se o novou, nebo již zaběhnutou síť.

Intuitivní obsluha bez PC
Díky jasné TFT obrazovce s úhlopříčkou 6,3 cm a skrolovacímu kolečku Easy-Scroll Wheel je obsluha zařízení PIXMA MP600 nyní mnohem snazší. Jednoduše otáčejte kolečkem Easy-Scroll Wheel a vyberte na obrazovce požadovanou možnost. Prohlížejte, vybírejte, upravujte a tiskněte digitální fotografie jedním dotykem - nebo také kopírujte a skenujte bez větší námahy - přes nové uživatelsky příjemné rozhraní.

Špičková kvalita fotografického tisku
Rozlišení tisku 9600 x 2400 dpi zajišťuje do detailu vykreslené a ostré fotografické výtisky. Takové kvality dosahuje zařízení díky tiskové hlavě Canon FINE, která vytváří mikroskopické 1pl kapičky inkoustu. Technologie ContrastPLUS s doplňkovým černým inkoustem na bázi barviva dodává fotografiím výjimečnou hloubku a kontrast.

Vysoce rychlý fotografický tisk a kopírování
Tiskněte bezokrajové fotografie 10 x 15 cm v kvalitě fotolaboratoře za přibl. 28 sekund ve standardním režimu využitím rychlého bezokrajového tisku fotografií až do formátu A4. Kopírujte rychlostí 30 černobílých a 24 barevných kopií za minutu. Technologie Dual Colour Gamut Processing (duální zpracování barevného gamutu) zajišťuje při kopírování fotografií dokonale věrnou reprodukci barev.

Přímý tisk fotografií z fotoaparátu, paměťové karty a mobilního telefonu
Tiskněte fotografie přímo z fotoaparátů, videokamer kompatibilních se standardem PictBridge a paměťových karet - a to bez zapnutého PC. Nebo tiskněte fotografie přímo z mobilních telefonů s fotoaparátem přes rozhraní IrDA či volitelnou jednotku Bluetooth®.

Vysoce kvalitní skenování
Vestavěný skener s rozlišením 2400 x 4800 dpi snímá ostré a barevně čisté snímky. Rozhraní USB2.0 Hi-Speed se postará o rychlý přenos obrazů do připojeného PC.

Vyspělá manipulace s médii
Toto inteligentní fotografické zařízení vše-v-jednom umožňuje přímý tisk na potisknutelná DVD nebo CD a také automatický oboustranný tisk a kopírování. Podavač listů a zásobník pojmou jak fotografický, tak standardní papír, přičemž přepínat mezi těmito dvěma zdroji je tak jednoduché.

Výtisky s dlouhou životností
Systém Canon ChromaLife100 vytváří krásné fotografie s prodlouženou životností, které uchovají vaše vzpomínky na dlouhých 100 let. Protože systém tiskové hlavy FINE využívá originální inkousty Canon a fotografické papíry Canon, je schopen zhotovovat překrásné fotografické výtisky, které vás přežijí.

Úsporný systém Single Ink
Protože tento systém umožňuje měnit zásobníky inkoustu samostatně, minimalizuje plýtvání inkoustem a šetří náklady. LED diody vestavěné do zásobníků inkoustu blikáním ihned upozorní na docházející inkoust či zcela prázdný zásobník.

 

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím