Canon PIXMA MP800R

Sháníte Canon PIXMA MP800R?

„Canon PIXMA MP800R“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Multifunkční tiskárna, která umožňuje přímý tisk prakticky z každého zdroje - přes rozhraní PictBridge, IrDA, Wi-Fi a Bluetooth či z paměťových karet. Navíc je zde možnost za pomoci adaptéru skenovat 35mm film a okamžitě tisknout takto pořízené fotografie. Produktová sekce: Multifunkční inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

Společnost Canon uvádí na trh produkt PIXMA MP800R - prvotřídní bezdrátové multifunkční zařízení PIXMA (tisk, skenování a kopírování) s bezdrátovou připojitelností. Jako bezdrátová verze zařízení PIXMA MP800, umožňující připojení na síť, toto nové zařízení poskytuje funkce rychlého a vysoce kvalitního tisku, skenování a kopírování. Nabízí rovněž možnost tisku bez počítače z celé řady různých zařízení pomocí své integrované paměťové karty, PictBridge, IrDA a volitelného připojení přes Bluetooth a přímý tisk z 35mm filmových originálů.

S tiskovou hlavou FINE (Full-Photolithography Inkjet Nozzle Engineering) využívá PIXMA MP800R podstatně více barevných mikrotrysek než ekvivalentní špičkové modely jiných značek. Barevnou fotografii formátu 10 x 15 cm v profesionální kvalitě tak lze vytisknout přibližně za 36 sekund.

Vlastnosti a funkce řady zařízení PIXMA MP800R:

 • Bezdrátové (802.11 g/b) a kabelové (Ethernet) připojení na síť LAN
 • Velký barevný LCD displej s úhlopříčkou 8,9 cm pro prohlížení snímků, jejich vylepšení a úpravy
 • Tiskové hlavy FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering) produkující 1pikolitrové kapičky inkoustu a rozlišení 9600 x 2400 dpi pro velmi rychlý tisk v kvalitě fotolaboratoře
 • Tisk bezokrajových fotografií formátu 10 x 15 cm v kvalitě fotolaboratoře za přibl. 36 sekund
 • Technologie ChromaLife100 pro fotografie odolné proti blednutí a s dlouhou životností
 • Duální snímač CCD s rozlišením 2400 dpi/600 dpi pro kvalitní skenování a rychlé kopírování; 30 kopií/min v monochromatickém režimu, 24 kopií/min v barvách
 • Elegantní stylový design
 • Vyspělá manipulace s médii - dvě přihrádky na papír, integrovaná duplexní jednotka a tisk na DVD/CD
 • Široká připojitelnost k fotografickým zařízením, otvory pro paměťové karty, PictBridge1, IrDA a Bluetooth (volitelný) pro tisk z kompatibilních mobilních telefonů
 • Jednotka filmového adaptéru pro 6 políček 35mm filmu/fólie nebo 4 diapozitivy 35 mm v rámečcích
 • Úsporný systém Canon Single Ink s průhlednými zásobníky inkoustu a inkousty ContrastPLUS
 • Rychlý bezokrajový tisk a kopírování
 • Rozhraní USB 2.0 Hi-Speed pro zachování maximálního výkonu

PIXMA MP800R využívá nový systém ChromaLife100, který je zárukou vysoké odolnosti tisků vůči blednutí. Ve spojení s tiskovými médii Canon odolávají tisky produkované systémem ChromaLife100 blednutí po dobu 100 let, jsou-li uloženy v albu. Snímky vystavené bez ochranného skla či fólie odolávají na vzduchu blednutí po dobu 10 let, jsou-li vytištěny na fotografickém papíru Pro (PR-101).

Svoboda díky bezdrátové funkčnosti
Flexibilita domácího tisku, skenování, a kopírování je zajištěna díky možnosti připojení zařízení

PIXMA MP800R přes Wi-Fi a Ethernet a podpoře bezdrátových i kabelových sítí a USB připojení. Jeho vlastnosti zajišťují domácím uživatelům větší pohodlí. Jde např. o snadnou instalaci, tisk na požádání (on-demand) a funkci kontroly stavu tisku z více počítačů.

Toto multifunkční zařízení je vybaveno rozhraním IEEE802.11g/b pro rychlý přenos dat, fungujícím v rozsahu 50 m (interiér), a lze ho rovněž připojit ke standardní kabelové síti 10/100 Mbps. Funkce zabezpečení jsou: kódování WPA-PSK/WPA2-PSK, WEP64/128 bitů, zamezení neoprávněného přístupu filtrováním MAC adres a IP adres.

Přímý tisk pro digitální a analogové technologie
S ohledem na přímý tisk je zařízení PIXMA MP800R skutečně flexibilní. Je kompatibilní se všemi běžně používanými paměťovými kartami1 a nabízí tisk přes IrDA a volitelný standard Bluetooth. Přímý tisk bez použití počítače usnadňuje jeho velký barevný LCD displej s úhlopříčkou 8,9 cm, který lze použít k:

 • prohlížení snímků a rozvržení stránek
 • prohlížení oříznutí a výřezů snímků
 • přímému kopírování a tisku na disky DVD/CD způsobilé k tisku

Zařízení PIXMA MP800R je vybaveno celou řadou vestavěných funkcí pro zdokonalení obrazu. Fotografie tak lze vylepšit i bez použití PC. Korekce červených očí automaticky detekuje a odstraňuje efekt červených očí a funkce rozjasnění obličeje zvyšuje jas obličejů ve stínu. Lze měnit úroveň jasu, kontrastu a barevné odstíny nebo aplikovat sépiový efekt. Fotografie s nízkým rozlišení, např. snímky pořízené fotoaparátem mobilního telefonu, optimalizuje funkce Image Optimizer1 - změkčuje zubaté okraje a redukuje šum bloků JPEG.

Bezdrátový tisk z fototelefonů a PDA kompatibilních s Bluetooth je k dispozici s volitelným kompaktním adaptérem BU-20 Bluetooth, který se zapojuje do portu PictBridge.

Tlačítko PHOTO/FILM slouží k snadnému zhotovování dotisků fotografií a snímků z 35mm filmu nebo diapozitivů bez použití počítače. K dispozici je celá škála funkcí zajišťujících korekci fotografií, včetně korekce blednutí, korekce zrnitosti a korekce protisvětla. Podrobné informace o dalších speciálních fotografických funkcích zařízení PIXMA MP800R.

Pokročilá manipulace s tiskovými médii
Tiskárna PIXMA MP800 je vybavena systémem Canon Advanced Media Handling (pokročilý systém manipulace s tiskovými médii), jehož součástí jsou dvě přihrádky na papír. V tiskárně tak může být současně založen běžný kancelářský papír i fotografická média. Mezi další užitečné prvky patří jednotka automatického oboustranného tisku a integrovaný potiskovač DVD/CD.

Skenování vynikající kvality
Na zařízení PIXMA MP800R je k dispozici funkce skenování s rozlišením 2400 x 4800 dpi a jednotka filmového adaptéru umožňující skenování filmů a diapozitivů. Je vybaveno funkcí Multi Scan (skenování více předloh najednou), díky níž naskenuje až 10 fotografií najednou a vytvoří pro každou z nich samostatný soubor. Také zajistí automatické vyrovnání snímků uložených nakřivo. Funkce Push-Scan poskytuje uživatelům možnost skenovat film nebo fotografie přímo do PC pouze pomocí ovládacího panelu a funkce Scan to PDF (Skenování do PDF) vytváří z originálních dokumentů soubory PDF bez použití konverzního softwaru.

Vyspělá manipulace s médii
Stylové zařízení PIXMA MP800R používá vyspělý systém Canon pro manipulaci s médii - dvě přihrádky na papír (možnost současného uložení běžného i fotografického papíru), funkce automatického oboustranného tisku a integrovaného tisku na disky DVD/CD.

Vyspělé kopírování
Vedle rychlého a vysoce kvalitního barevného a černobílého kopírování zařízení PIXMA MP800R disponuje celou řadou vyspělých kopírovacích funkcí, včetně kopírovací funkce Auto Intensity1 (AE), kopírování 4-na-1, bezokrajového kopírování a speciální kopírovací funkce, umožňující kopírování štítků disků DVD a CD přímo na kompatibilní DVD a CD.

Software
Zařízení PIXMA MP800R je dodáváno s celou řadou kvalitního softwaru, který uživatelům umožňuje plné využití všech jeho funkcí.

Média
Rozšiřující se sortiment médií Canon poskytuje širší možnosti pro využití kreativních a praktických aplikací zařízení PIXMA MP800R.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím