Canon PIXMA MP800R

Sháníte Canon PIXMA MP800R?

„Canon PIXMA MP800R“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Multifunkční tiskárna, která umožňuje přímý tisk prakticky z každého zdroje - přes rozhraní PictBridge, IrDA, Wi-Fi a Bluetooth či z paměťových karet. Navíc je zde možnost za pomoci adaptéru skenovat 35mm film a okamžitě tisknout takto pořízené fotografie.

Popis výrobce

Společnost Canon uvádí na trh produkt PIXMA MP800R - prvotřídní bezdrátové multifunkční zařízení PIXMA (tisk, skenování a kopírování) s bezdrátovou připojitelností. Jako bezdrátová verze zařízení PIXMA MP800, umožňující připojení na síť, toto nové zařízení poskytuje funkce rychlého a vysoce kvalitního tisku, skenování a kopírování. Nabízí rovněž možnost tisku bez počítače z celé řady různých zařízení pomocí své integrované paměťové karty, PictBridge, IrDA a volitelného připojení přes Bluetooth a přímý tisk z 35mm filmových originálů.

S tiskovou hlavou FINE (Full-Photolithography Inkjet Nozzle Engineering) využívá PIXMA MP800R podstatně více barevných mikrotrysek než ekvivalentní špičkové modely jiných značek. Barevnou fotografii formátu 10 x 15 cm v profesionální kvalitě tak lze vytisknout přibližně za 36 sekund.

Vlastnosti a funkce řady zařízení PIXMA MP800R:

 • Bezdrátové (802.11 g/b) a kabelové (Ethernet) připojení na síť LAN
 • Velký barevný LCD displej s úhlopříčkou 8,9 cm pro prohlížení snímků, jejich vylepšení a úpravy
 • Tiskové hlavy FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering) produkující 1pikolitrové kapičky inkoustu a rozlišení 9600 x 2400 dpi pro velmi rychlý tisk v kvalitě fotolaboratoře
 • Tisk bezokrajových fotografií formátu 10 x 15 cm v kvalitě fotolaboratoře za přibl. 36 sekund
 • Technologie ChromaLife100 pro fotografie odolné proti blednutí a s dlouhou životností
 • Duální snímač CCD s rozlišením 2400 dpi/600 dpi pro kvalitní skenování a rychlé kopírování; 30 kopií/min v monochromatickém režimu, 24 kopií/min v barvách
 • Elegantní stylový design
 • Vyspělá manipulace s médii - dvě přihrádky na papír, integrovaná duplexní jednotka a tisk na DVD/CD
 • Široká připojitelnost k fotografickým zařízením, otvory pro paměťové karty, PictBridge1, IrDA a Bluetooth (volitelný) pro tisk z kompatibilních mobilních telefonů
 • Jednotka filmového adaptéru pro 6 políček 35mm filmu/fólie nebo 4 diapozitivy 35 mm v rámečcích
 • Úsporný systém Canon Single Ink s průhlednými zásobníky inkoustu a inkousty ContrastPLUS
 • Rychlý bezokrajový tisk a kopírování
 • Rozhraní USB 2.0 Hi-Speed pro zachování maximálního výkonu

PIXMA MP800R využívá nový systém ChromaLife100, který je zárukou vysoké odolnosti tisků vůči blednutí. Ve spojení s tiskovými médii Canon odolávají tisky produkované systémem ChromaLife100 blednutí po dobu 100 let, jsou-li uloženy v albu. Snímky vystavené bez ochranného skla či fólie odolávají na vzduchu blednutí po dobu 10 let, jsou-li vytištěny na fotografickém papíru Pro (PR-101).

Svoboda díky bezdrátové funkčnosti
Flexibilita domácího tisku, skenování, a kopírování je zajištěna díky možnosti připojení zařízení

PIXMA MP800R přes Wi-Fi a Ethernet a podpoře bezdrátových i kabelových sítí a USB připojení. Jeho vlastnosti zajišťují domácím uživatelům větší pohodlí. Jde např. o snadnou instalaci, tisk na požádání (on-demand) a funkci kontroly stavu tisku z více počítačů.

Toto multifunkční zařízení je vybaveno rozhraním IEEE802.11g/b pro rychlý přenos dat, fungujícím v rozsahu 50 m (interiér), a lze ho rovněž připojit ke standardní kabelové síti 10/100 Mbps. Funkce zabezpečení jsou: kódování WPA-PSK/WPA2-PSK, WEP64/128 bitů, zamezení neoprávněného přístupu filtrováním MAC adres a IP adres.

Přímý tisk pro digitální a analogové technologie
S ohledem na přímý tisk je zařízení PIXMA MP800R skutečně flexibilní. Je kompatibilní se všemi běžně používanými paměťovými kartami1 a nabízí tisk přes IrDA a volitelný standard Bluetooth. Přímý tisk bez použití počítače usnadňuje jeho velký barevný LCD displej s úhlopříčkou 8,9 cm, který lze použít k:

 • prohlížení snímků a rozvržení stránek
 • prohlížení oříznutí a výřezů snímků
 • přímému kopírování a tisku na disky DVD/CD způsobilé k tisku

Zařízení PIXMA MP800R je vybaveno celou řadou vestavěných funkcí pro zdokonalení obrazu. Fotografie tak lze vylepšit i bez použití PC. Korekce červených očí automaticky detekuje a odstraňuje efekt červených očí a funkce rozjasnění obličeje zvyšuje jas obličejů ve stínu. Lze měnit úroveň jasu, kontrastu a barevné odstíny nebo aplikovat sépiový efekt. Fotografie s nízkým rozlišení, např. snímky pořízené fotoaparátem mobilního telefonu, optimalizuje funkce Image Optimizer1 - změkčuje zubaté okraje a redukuje šum bloků JPEG.

Bezdrátový tisk z fototelefonů a PDA kompatibilních s Bluetooth je k dispozici s volitelným kompaktním adaptérem BU-20 Bluetooth, který se zapojuje do portu PictBridge.

Tlačítko PHOTO/FILM slouží k snadnému zhotovování dotisků fotografií a snímků z 35mm filmu nebo diapozitivů bez použití počítače. K dispozici je celá škála funkcí zajišťujících korekci fotografií, včetně korekce blednutí, korekce zrnitosti a korekce protisvětla. Podrobné informace o dalších speciálních fotografických funkcích zařízení PIXMA MP800R.

Pokročilá manipulace s tiskovými médii
Tiskárna PIXMA MP800 je vybavena systémem Canon Advanced Media Handling (pokročilý systém manipulace s tiskovými médii), jehož součástí jsou dvě přihrádky na papír. V tiskárně tak může být současně založen běžný kancelářský papír i fotografická média. Mezi další užitečné prvky patří jednotka automatického oboustranného tisku a integrovaný potiskovač DVD/CD.

Skenování vynikající kvality
Na zařízení PIXMA MP800R je k dispozici funkce skenování s rozlišením 2400 x 4800 dpi a jednotka filmového adaptéru umožňující skenování filmů a diapozitivů. Je vybaveno funkcí Multi Scan (skenování více předloh najednou), díky níž naskenuje až 10 fotografií najednou a vytvoří pro každou z nich samostatný soubor. Také zajistí automatické vyrovnání snímků uložených nakřivo. Funkce Push-Scan poskytuje uživatelům možnost skenovat film nebo fotografie přímo do PC pouze pomocí ovládacího panelu a funkce Scan to PDF (Skenování do PDF) vytváří z originálních dokumentů soubory PDF bez použití konverzního softwaru.

Vyspělá manipulace s médii
Stylové zařízení PIXMA MP800R používá vyspělý systém Canon pro manipulaci s médii - dvě přihrádky na papír (možnost současného uložení běžného i fotografického papíru), funkce automatického oboustranného tisku a integrovaného tisku na disky DVD/CD.

Vyspělé kopírování
Vedle rychlého a vysoce kvalitního barevného a černobílého kopírování zařízení PIXMA MP800R disponuje celou řadou vyspělých kopírovacích funkcí, včetně kopírovací funkce Auto Intensity1 (AE), kopírování 4-na-1, bezokrajového kopírování a speciální kopírovací funkce, umožňující kopírování štítků disků DVD a CD přímo na kompatibilní DVD a CD.

Software
Zařízení PIXMA MP800R je dodáváno s celou řadou kvalitního softwaru, který uživatelům umožňuje plné využití všech jeho funkcí.

Média
Rozšiřující se sortiment médií Canon poskytuje širší možnosti pro využití kreativních a praktických aplikací zařízení PIXMA MP800R.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím