ID: 015018

Canon PIXMA MX320

Sháníte Canon PIXMA MX320?

„Canon PIXMA MX320“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Model MX320, který představuje multifunkční, kompaktní a úsporné inkoustové zařízení „vše-v-jednom“, nabízí profesionální tisk, kopírování, faxování a skenování a díky automatickému podavači dokumentů na 30 listů přináší další zvýšení produktivity. Produktová sekce: Multifunkční inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

Vlastnosti

  • Inkoustové zařízení 4 v 1: Tiskárna, skener, kopírka a fax
  • Rychlé výtisky v kvalitě laserových zařízení 7,5/4,5 snímků za minutu (černobíle/barevně)*
  • Automatický podavač dokumentů na 30 listů
  • Zásobník papíru s automatickým otvíráním
  • Plně bodový displej LCD
  • Skenování do zařízení USB
  • Kazeta FINE s 2pl inkoustovými kapičkami
  • ChromaLife100+ **
  • Volitelná funkce Bluetooth

Produktivní a efektivní inkoustové multifukční zařízení pro domácí kancelář.

Dokonalé výtisky fotografií a dokumentů během několika sekund

Dokumenty i fotografie těží z výhod technologie kazet FINE společnosti Canon. Technologie využívá jednu kazetu s černým pigmentovým inkoustem pro tisk textu ve skvělé kvalitě a jednu barevnou kazetu s inkoustem typu dye-based, která zaručuje lesklé výtisky v kvalitě fotolaboratoře a vynikající barevnou grafiku.

Rychlé výtisky v kvalitě, jakou nabízejí laserová zařízení

Charakteristickým znakem systému FINE je spojení rychlosti zpracování a kvality snímků. Výchozí rychlosti tisku dokumentů 7,5 snímků za minutu (černobíle) a 4,5 snímků za minutu (barevně) přispívají ke zvýšení produktivity.*

Snadné skenování a kopírování pomocí automatického podavače dokumentů na 30 listů

Kvalitní skenování zajišťuje optické rozlišení 1 200 x 2 400 dpi. Dávkové skenování a kopírování dokumentů výrazně usnadňuje automatický podavač dokumentů na 30 listů. Kompletování kopií a kopírování 2 na 1 a 4 na 1 u mnohastránkových dokumentů šetří papír i čas.

Režim automatického skenování dokáže analyzovat dokumenty, naskenovat je a uložit nejvhodnější nastavení, čímž eliminuje zdlouhavý proces ručního výběru.

Rychlé faxování

Faxování Super G3 s rychlostí 33,6 kb/s je rychlé a spolehlivé. Zařízení lze použít jako samostatný fax. Zároveň je však možné faxy odesílat přímo z počítače, aniž byste příslušný dokument nejprve vytiskli. Díky automatickému podavači dokumentů snadno odfaxujete i více stránek. K dispozici je 20 kódovaných rychlovoleb, sekvenční vysílání a 50stránková paměť faxu.

Skenování do zařízení USB

Port USB v přední části umožňuje skenovat dokumenty přímo do jednotky USB Flash, takže můžete rychle sdílet naskenované soubory.

Tisk fotografií pomocí technologie FINE
Bezokrajovou fotografii 10 x 15 cm v kvalitě fotolaboratoře lze vytisknout za pouhých 45 sekund. Díky miniaturním 2pl inkoustovým kapičkám a rozlišení tisku až 4 800 x 1 200 dpi získávají fotografie výrazný vzhled bez viditelného zrnění.

ChromaLife100+

Systém ChromaLife100+** vám zajistí nádherné fotografie s více než 300letou životností, a to prostřednictvím kombinace technologie tiskové hlavy FINE společnosti Canon, inkoustů typu dye-based a vybraných originálních fotografických papírů Canon.

Technologie PictBridge a volitelná funkce Bluetooth

Port PictBridge umožňuje přímý tisk fotografií z libovolného kompatibilního digitálního fotoaparátu. Díky volitelnému adaptéru Bluetooth BU-30 je možné snímky tisknout bezdrátově z jakéhokoli zařízení Bluetooth.

Software v dodávce

Software MP Navigator EX společnosti Canon zajišťuje správu naskenovaných souborů: Převádí dokumenty na prohledávatelné soubory PDF, chrání dokumenty heslem a využívá více než 15 jazyků OCR. Software Easy-PhotoPrint EX společnosti Canon usnadňuje uživatelům tisk vynikajících fotografií pomocí funkcí, jako je automatická korekce červených očí nebo funkce Auto Photo Fix.

Operační systémy

Windows a Mac OS X.

*Rychlosti tisku jsou založeny na normě ISO/IEC FCD 24734 ESAT.
**Další informace o systému ChromaLife100 získáte na adrese www.canon-europe.com/chromalife100.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím