ID: 015018

Canon PIXMA MX320

  • Značka: Canon

Sháníte Canon PIXMA MX320?

„Canon PIXMA MX320“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Model MX320, který představuje multifunkční, kompaktní a úsporné inkoustové zařízení „vše-v-jednom“, nabízí profesionální tisk, kopírování, faxování a skenování a díky automatickému podavači dokumentů na 30 listů přináší další zvýšení produktivity.

Parametry a popis

Vlastnosti

  • Inkoustové zařízení 4 v 1: Tiskárna, skener, kopírka a fax
  • Rychlé výtisky v kvalitě laserových zařízení 7,5/4,5 snímků za minutu (černobíle/barevně)*
  • Automatický podavač dokumentů na 30 listů
  • Zásobník papíru s automatickým otvíráním
  • Plně bodový displej LCD
  • Skenování do zařízení USB
  • Kazeta FINE s 2pl inkoustovými kapičkami
  • ChromaLife100+ **
  • Volitelná funkce Bluetooth

Produktivní a efektivní inkoustové multifukční zařízení pro domácí kancelář.

Dokonalé výtisky fotografií a dokumentů během několika sekund

Dokumenty i fotografie těží z výhod technologie kazet FINE společnosti Canon. Technologie využívá jednu kazetu s černým pigmentovým inkoustem pro tisk textu ve skvělé kvalitě a jednu barevnou kazetu s inkoustem typu dye-based, která zaručuje lesklé výtisky v kvalitě fotolaboratoře a vynikající barevnou grafiku.

Rychlé výtisky v kvalitě, jakou nabízejí laserová zařízení

Charakteristickým znakem systému FINE je spojení rychlosti zpracování a kvality snímků. Výchozí rychlosti tisku dokumentů 7,5 snímků za minutu (černobíle) a 4,5 snímků za minutu (barevně) přispívají ke zvýšení produktivity.*

Snadné skenování a kopírování pomocí automatického podavače dokumentů na 30 listů

Kvalitní skenování zajišťuje optické rozlišení 1 200 x 2 400 dpi. Dávkové skenování a kopírování dokumentů výrazně usnadňuje automatický podavač dokumentů na 30 listů. Kompletování kopií a kopírování 2 na 1 a 4 na 1 u mnohastránkových dokumentů šetří papír i čas.

Režim automatického skenování dokáže analyzovat dokumenty, naskenovat je a uložit nejvhodnější nastavení, čímž eliminuje zdlouhavý proces ručního výběru.

Rychlé faxování

Faxování Super G3 s rychlostí 33,6 kb/s je rychlé a spolehlivé. Zařízení lze použít jako samostatný fax. Zároveň je však možné faxy odesílat přímo z počítače, aniž byste příslušný dokument nejprve vytiskli. Díky automatickému podavači dokumentů snadno odfaxujete i více stránek. K dispozici je 20 kódovaných rychlovoleb, sekvenční vysílání a 50stránková paměť faxu.

Skenování do zařízení USB

Port USB v přední části umožňuje skenovat dokumenty přímo do jednotky USB Flash, takže můžete rychle sdílet naskenované soubory.

Tisk fotografií pomocí technologie FINE
Bezokrajovou fotografii 10 x 15 cm v kvalitě fotolaboratoře lze vytisknout za pouhých 45 sekund. Díky miniaturním 2pl inkoustovým kapičkám a rozlišení tisku až 4 800 x 1 200 dpi získávají fotografie výrazný vzhled bez viditelného zrnění.

ChromaLife100+

Systém ChromaLife100+** vám zajistí nádherné fotografie s více než 300letou životností, a to prostřednictvím kombinace technologie tiskové hlavy FINE společnosti Canon, inkoustů typu dye-based a vybraných originálních fotografických papírů Canon.

Technologie PictBridge a volitelná funkce Bluetooth

Port PictBridge umožňuje přímý tisk fotografií z libovolného kompatibilního digitálního fotoaparátu. Díky volitelnému adaptéru Bluetooth BU-30 je možné snímky tisknout bezdrátově z jakéhokoli zařízení Bluetooth.

Software v dodávce

Software MP Navigator EX společnosti Canon zajišťuje správu naskenovaných souborů: Převádí dokumenty na prohledávatelné soubory PDF, chrání dokumenty heslem a využívá více než 15 jazyků OCR. Software Easy-PhotoPrint EX společnosti Canon usnadňuje uživatelům tisk vynikajících fotografií pomocí funkcí, jako je automatická korekce červených očí nebo funkce Auto Photo Fix.

Operační systémy

Windows a Mac OS X.

*Rychlosti tisku jsou založeny na normě ISO/IEC FCD 24734 ESAT.
**Další informace o systému ChromaLife100 získáte na adrese www.canon-europe.com/chromalife100.

Ostatní
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách.
Dozvědět se víc.
Souhlasím