ID: 000760

Canon PIXMA MX340

Sháníte Canon PIXMA MX340?

„Canon PIXMA MX340“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Multifunkční zařízení PIXMA MX340 je ideální společník pro domácnost a do kanceláře. Faxujte, tiskněte, kopírujte a skenujte snadno pomocí automatického podavače dokumentů na 30 listů a užijte si flexibilitu vestavěného rozhraní Wi-Fi.

Parametry a popis

Vlastnosti

  • Tisk, skenování, kopírování a faxování
  • Připojení Wi-Fi
  • Fax Super G3 s ukládáním na paměťové zařízení USB
  • Automatický podavač dokumentů na 30 listů
  • Rychlost tisku podle normy ISO ESAT 8,4/4,8 obr./min (černobíle/barevně)
  • Skenování na paměťové zařízení USB
  • Tisk bez okrajů v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře, za 43 s
  • ChromaLife100+

Produktivní inkoustové multifunkční zařízení s rozhraním Wi-Fi pro domácnosti a kanceláře.

Sdílejte funkce „4-v-1" bez omezení
Tiskněte, skenujte, kopírujte a faxujte prakticky z libovolného místa doma nebo v kanceláři pomocí připojení Wi-Fi. Připojte se snadno k bezdrátové síti, aniž byste potřebovali překážející propojovací kabely.

Rychlé faxování
Využijte rychlé faxování Super G3 rychlostí 33,6 kb/s. Příchozí faxy lze uložit do vnitřní paměti a poté na paměťové zařízení USB, takže si je můžete prohlédnout a archivovat, aniž by bylo potřebné každý z nich vytisknout.

Produktivní zpracování dokumentů
Skenujte, kopírujte nebo faxujte rozsáhlé dokumenty automaticky, rychle a efektivně pomocí integrovaného automatického podavače dokumentů (ADF) na 30 listů. Funkce pro skenování a ukládání do kompaktního souboru PDF zajišťuje malou velikost souborů, která je ideální pro ukládání nebo odesílání e-mailem.

Skutečná kvalita. Realistické rychlosti tisku
Společnost Canon podporuje průmyslový standard ISO pro měření rychlostí tisku a kopírování. Tím vám usnadňuje výběr správného zařízení PIXMA podle skutečného tiskového výkonu. Zařízení PIXMA MX340 nabízí rychlosti ISO ESAT 8,4 obr./min pro černobílé dokumenty a 4,8 obr./min pro barevné dokumenty. Technologie FINE společnosti Canon využívající 2pl kapičky inkoustu a tiskové rozlišení až 4 800 × 1 200 dpi zabezpečuje nejjemnější detaily. Vytiskněte si fotografii bez okrajů formátu 10 × 15 cm za přibližně 43 sekund s výchozími nastaveními.*

Skvělé fotokopírování
Kopírujte barevné fotografie, text a obrazy rychle, přesně a s jedinečnou reprodukcí barev zásluhou technologie Dual Colour Gamut Processing.

Skenování a tisk bez použití počítače
Skenujte obrazy a dokumenty přímo na paměťové zařízení USB nebo tiskněte obrazy pomocí technologie PictBridge.

Inteligentní, snadno použitelný software
Software Easy-Web Print EX usnadňuje získávání, úpravu a tisk informací z webových stránek přesně takovým způsobem, jakým požadujete. Software Auto Document Fix zabezpečuje vytváření jedinečných a snadno čitelných naskenovaných obrazů barevných dokumentů. Software Auto Photo Fix II opravuje širokou řadu běžných vad a optimalizuje kvalitu obrazu fotografií.

Rychlé a snadné
Funkce rychlého spuštění Quick Start zajišťuje okamžité spuštění funkcí zařízení. Většina z nich je poté snadno dostupná díky intuitivnímu a logickému uživatelskému rozhraní.

Nádherné fotografie s dlouhou životností
Systém ChromaLife100+ ** poskytuje nádherné fotografie s dlouhou životností. Kombinace zařízení PIXMA MX340, originálních inkoustů Canon a určitých originálních fotografických papírů Canon vám umožní uchovat vzpomínky po celý život.

* Viz specifikace
** Viz www.canon-europe.com/chromalife100

Ostatní
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím