Canon PIXMA MX350

Sháníte Canon PIXMA MX350?

„Canon PIXMA MX350“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Model PIXMA MX350 je pokročilé domácí a kancelářské multifunkční zařízení. Tiskněte, kopírujte, skenujte a faxujte snadno s využitím flexibility vestavěného rozhraní Wi-Fi. Vybírejte a tiskněte dokumenty a fotografie z displeje TFT s úhlopříčkou 6,2 cm.

Popis výrobce

Vlastnosti

  • Tisk, skenování, kopírování a faxování
  • Rozhraní Wi-Fi a Ethernet
  • Fax Super G3 s ukládáním na paměťové zařízení USB
  • Automatický podavač dokumentů na 30 listů
  • Sloty pro paměťové karty a displej TFT s úhlopříčkou 6,2 cm
  • Rychlost tisku podle normy ISO ESAT 8,4/4,8 obr./min (černobíle/barevně)
  • Skenování na paměťové zařízení USB a tisk z paměťového zařízení USB
  • Fotografie bez okrajů za 43 s
  • ChromaLife100+

Produktivní multifunkční zařízení s rozhraním Wi-Fi, možností připojení k síti Ethernet a displejem TFT pro domácnosti a kanceláře.

Sdílejte funkce „4-v-1" bez omezení
Tiskněte, skenujte, kopírujte a faxujte prakticky z libovolného místa doma nebo v kanceláři pomocí připojení Wi-Fi nebo připojení k síti Ethernet. Toto multifunkční zařízení s vestaným sítovým rozhraním usnadňuje sdílení obsahu v místní síti, aniž by byly potřebné překážející propojovací kabely.

6,2cm barevný displej TFT
Prohlížejte si snadno náhledy obrazů, vybírejte funkce a tiskněte fotografie přímo z barevného displeje TFT s úhlopříčkou 6,2 cm.

Rychlé faxování
Využijte rychlé faxování Super G3 rychlostí 33,6 kb/s. Příchozí faxy lze uložit do vnitřní paměti a poté na paměťovou kartu nebo paměťové zařízení USB, takže si je můžete prohlédnout a archivovat, aniž by bylo potřebné každý z nich vytisknout.

Produktivní zpracování dokumentů
Skenujte, kopírujte nebo faxujte rozsáhlé dokumenty automaticky, rychle a efektivně pomocí vestavěného automatického podavače dokumentů (ADF) na 30 listů. Skenování a ukládání do kompaktního souboru PDF zajišťuje malou velikost souborů, která je ideální pro ukládání nebo odesílání e-mailem.

Realistické rychlosti tisku
Společnost Canon podporuje průmyslový standard ISO pro měření rychlostí tisku a kopírování. Tím usnadňuje výběr správného zařízení PIXMA podle skutečného tiskového výkonu. Zařízení PIXMA MX350 nabízí rychlosti ISO ESAT 8,4 obr./min pro černobílé dokumenty a 4,8 obr./min pro barevné dokumenty. Technologie FINE společnosti Canon využívající 2pl kapičky inkoustu a tiskové rozlišení až 4 800 × 1 200 dpi zajišťuje tisk fotografie bez okrajů formátu 10 × 15 cm za přibližně 43 sekund s výchozími nastaveními.*

Skvělé fotokopírování
Kopírujte barevné fotografie, text a obrazy rychle, přesně a s jedinečnou reprodukcí barev zásluhou technologie Dual Colour Gamut Processing.

Skenování a tisk bez použití počítače
Skenujte soubory PDF a JPEG přímo na paměťovou kartu nebo paměťové zařízení USB nebo je tiskněte přímo z paměťové karty nebo paměťového zařízení USB či pomocí technologie PictBridge.

Inteligentní, snadno použitelný software
Software Easy-Web Print EX usnadňuje získávání, úpravu a tisk informací z webových stránek přesně takovým způsobem, jakým požadujete. Software Auto Document Fix zabezpečuje vytváření jedinečných a snadno čitelných naskenovaných obrazů barevných dokumentů. Software Auto Photo Fix II opravuje širokou řadu běžných vad a optimalizuje kvalitu obrazu fotografií.

Rychlé a snadné
Funkce rychlého spuštění Quick Start zajišťuje okamžité spuštění funkcí zařízení. Většina z nich je poté snadno dostupná díky intuitivnímu a logickému uživatelskému rozhraní.

Nádherné fotografie s dlouhou životností
Systém ChromaLife100+ ** poskytuje nádherné fotografie s dlouhou životností. Kombinace zařízení PIXMA MX350, originálních inkoustů Canon a určitých originálních fotografických papírů Canon vám umožní uchovat vzpomínky po celý život.

* Viz specifikace
** Viz www.canon-europe.com/chromalife100

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím