Canon PIXMA MX350

Sháníte Canon PIXMA MX350?

„Canon PIXMA MX350“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Model PIXMA MX350 je pokročilé domácí a kancelářské multifunkční zařízení. Tiskněte, kopírujte, skenujte a faxujte snadno s využitím flexibility vestavěného rozhraní Wi-Fi. Vybírejte a tiskněte dokumenty a fotografie z displeje TFT s úhlopříčkou 6,2 cm. Produktová sekce: Multifunkční inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

Vlastnosti

  • Tisk, skenování, kopírování a faxování
  • Rozhraní Wi-Fi a Ethernet
  • Fax Super G3 s ukládáním na paměťové zařízení USB
  • Automatický podavač dokumentů na 30 listů
  • Sloty pro paměťové karty a displej TFT s úhlopříčkou 6,2 cm
  • Rychlost tisku podle normy ISO ESAT 8,4/4,8 obr./min (černobíle/barevně)
  • Skenování na paměťové zařízení USB a tisk z paměťového zařízení USB
  • Fotografie bez okrajů za 43 s
  • ChromaLife100+

Produktivní multifunkční zařízení s rozhraním Wi-Fi, možností připojení k síti Ethernet a displejem TFT pro domácnosti a kanceláře.

Sdílejte funkce „4-v-1" bez omezení
Tiskněte, skenujte, kopírujte a faxujte prakticky z libovolného místa doma nebo v kanceláři pomocí připojení Wi-Fi nebo připojení k síti Ethernet. Toto multifunkční zařízení s vestaným sítovým rozhraním usnadňuje sdílení obsahu v místní síti, aniž by byly potřebné překážející propojovací kabely.

6,2cm barevný displej TFT
Prohlížejte si snadno náhledy obrazů, vybírejte funkce a tiskněte fotografie přímo z barevného displeje TFT s úhlopříčkou 6,2 cm.

Rychlé faxování
Využijte rychlé faxování Super G3 rychlostí 33,6 kb/s. Příchozí faxy lze uložit do vnitřní paměti a poté na paměťovou kartu nebo paměťové zařízení USB, takže si je můžete prohlédnout a archivovat, aniž by bylo potřebné každý z nich vytisknout.

Produktivní zpracování dokumentů
Skenujte, kopírujte nebo faxujte rozsáhlé dokumenty automaticky, rychle a efektivně pomocí vestavěného automatického podavače dokumentů (ADF) na 30 listů. Skenování a ukládání do kompaktního souboru PDF zajišťuje malou velikost souborů, která je ideální pro ukládání nebo odesílání e-mailem.

Realistické rychlosti tisku
Společnost Canon podporuje průmyslový standard ISO pro měření rychlostí tisku a kopírování. Tím usnadňuje výběr správného zařízení PIXMA podle skutečného tiskového výkonu. Zařízení PIXMA MX350 nabízí rychlosti ISO ESAT 8,4 obr./min pro černobílé dokumenty a 4,8 obr./min pro barevné dokumenty. Technologie FINE společnosti Canon využívající 2pl kapičky inkoustu a tiskové rozlišení až 4 800 × 1 200 dpi zajišťuje tisk fotografie bez okrajů formátu 10 × 15 cm za přibližně 43 sekund s výchozími nastaveními.*

Skvělé fotokopírování
Kopírujte barevné fotografie, text a obrazy rychle, přesně a s jedinečnou reprodukcí barev zásluhou technologie Dual Colour Gamut Processing.

Skenování a tisk bez použití počítače
Skenujte soubory PDF a JPEG přímo na paměťovou kartu nebo paměťové zařízení USB nebo je tiskněte přímo z paměťové karty nebo paměťového zařízení USB či pomocí technologie PictBridge.

Inteligentní, snadno použitelný software
Software Easy-Web Print EX usnadňuje získávání, úpravu a tisk informací z webových stránek přesně takovým způsobem, jakým požadujete. Software Auto Document Fix zabezpečuje vytváření jedinečných a snadno čitelných naskenovaných obrazů barevných dokumentů. Software Auto Photo Fix II opravuje širokou řadu běžných vad a optimalizuje kvalitu obrazu fotografií.

Rychlé a snadné
Funkce rychlého spuštění Quick Start zajišťuje okamžité spuštění funkcí zařízení. Většina z nich je poté snadno dostupná díky intuitivnímu a logickému uživatelskému rozhraní.

Nádherné fotografie s dlouhou životností
Systém ChromaLife100+ ** poskytuje nádherné fotografie s dlouhou životností. Kombinace zařízení PIXMA MX350, originálních inkoustů Canon a určitých originálních fotografických papírů Canon vám umožní uchovat vzpomínky po celý život.

* Viz specifikace
** Viz www.canon-europe.com/chromalife100

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím