Canon PIXMA MX870

Sháníte Canon PIXMA MX870?

„Canon PIXMA MX870“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Model PIXMA MX870 je prvotřídní multifunkční kancelářské zařízení s automatickým podavačem dokumentů na 35 listů pro automatické oboustranné zpracování a možností připojení Wi-Fi nebo připojení k síti Ethernet. Tiskněte, kopírujte, skenujte, faxujte a tiskněte fotografie přímo bez použití počítače. Produktová sekce: Multifunkční inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

Vlastnosti

  • Tisk, skenování, kopírování a faxování
  • Rozhraní Wi-Fi a Ethernet
  • Fax Super G3
  • Vysokorychlostní automatický podavač dokumentů na 35 listů pro oboustranné zpracování
  • 5 samostatných inkoustů
  • Sloty pro paměťové karty a displej TFT s úhlopříčkou 6,2 cm
  • Zdokonalená manipulace s médii
  • Rychlost tisku podle normy ISO ESAT 9,4/6,1 obr./min (černobíle/barevně)
  • Fotografie bez okrajů za 39 s
  • ChromaLife100+

Produktivní multifunkční zařízení s rozhraním Wi-Fi, sloty pro paměťové karty a displejem TFT s úhlopříčkou 6,2 cm

Sdílejte funkce „4-v-1" bez omezení
Tiskněte, skenujte, kopírujte a faxujte prakticky z libovolného místa v kanceláři nebo doma pomocí připojení Wi-Fi nebo připojení k síti Ethernet. Toto multifunkční zařízení s vestavěným siťovým rozhraním usnadňuje sdílení obsahu v místní síti, aniž by byly potřebné překážející propojovací kabely.

Rychlé faxování. Šetřete faxy, šetřete papír.
Využijte rychlé faxování Super G3 rychlostí 33,6 kb/s. Příchozí faxy lze uložit do vnitřní paměti a poté na paměťovou kartu nebo paměťové zařízení USB, takže si je můžete prohlédnout a archivovat, aniž by bylo potřebné každý z nich vytisknout.

Vysokorychlostní zpracování dokumentů
Skenujte, kopírujte nebo faxujte rozsáhlé oboustranné dokumenty automaticky, rychle a efektivně. Integrovaný automatický podavač dokumentů (ADF) na 35 listů pro oboustranné zpracování to vše snadno zvládne. Skenování a ukládání do kompaktního souboru PDF zajišťuje malou velikost souborů, která je ideální pro ukládání nebo odesílání e-mailem. Společně s automatickým zpracováním oboustranných dokumentů, dvoucestným podáváním papíru a zásobníkem s automatickým otevíráním to vše zajišťuje univerzálnost a snadné použití.

Minimalizujte plýtvání inkoustem, snižte náklady
Pět samostatných zásobníků inkoustu (PGI-520BK, CLI-521BK/C/M/Y) omezuje plýtvání inkoustem a snižuje provozní náklady, protože každý zásobník inkoustu lze vyměnit zvlášť.

Výjimečná kvalita, jakou nabízejí fotolaboratoře
Technologie FINE společnosti Canon využívající 1pl kapičky inkoustu poskytuje tiskové rozlišení 9 600 × 2 400 dpi, které zajišťuje úžasně detailní barevné fotografie a obrázky. Působivá fotografie formátu 10 × 15 cm se vytvoří za přibližně 39 sekund.*

6,2cm barevný displej TFT
Prohlédněte si a zpracujte snadno fotografie bez použití počítače pomocí slotů pro paměťové karty a praktického barevného displeje TFT s úhlopříčkou 6,2 cm.

Realistické rychlosti tisku dokumentů
Společnost Canon podporuje průmyslový standard ISO pro měření rychlostí tisku a kopírování. Tím vám usnadňuje výběr správného zařízení PIXMA podle skutečného tiskového výkonu. Zařízení PIXMA MX870 nabízí vysoké rychlosti ISO ESAT 9,4 obr./min pro černobílé dokumenty a 6,1 obr./min pro barevné dokumenty.

Intuitivní software
Software Auto Document Fix zabezpečuje vytváření jedinečných a snadno čitelných naskenovaných obrazů i pro barevné dokumenty obsahující kombinaci textu a obrázků. Software Auto Photo Fix II opravuje širokou řadu běžných vad fotografií a optimalizuje kvalitu obrazu fotografií.

Nádherné fotografie s dlouhou životností
Systém ChromaLife100+ ** poskytuje nádherné fotografie s dlouhou životností. Kombinace zařízení PIXMA MX870, originálních inkoustů Canon a určitých originálních fotografických papírů Canon vám umožní uchovat vzpomínky po celý život.

* Viz specifikace
** Viz www.canon-europe.com/chromalife100

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím