ID: 013942

Canon PIXMA MX885

Sháníte Canon PIXMA MX885?

„Canon PIXMA MX885“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Užijte si výtisky dokumentů a fotografií nejvyšší kvality s tímto multifunkčním kancelářským zařízením. Společně s vestavěným síťovým rozhraním a Wi-Fi toto zařízení nabízí také oboustranný tisk, kopírování, faxování a skenování. Produktová sekce: Multifunkční inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

Canon PIXMA MX885

  • Multifunkční zařízení s faxem, Wi-Fi a Ethernetem
  • Elegantní černý design
  • 7,5cm displej TFT a panel Dual Function
  • Duplexní automatický podavač dokumentů na 35 listů
  • 12,5 obr./min černobíle / 9,3 obr./min barevně dle normy ISO ESAT
  • 5 samostatných zásobníků inkoustu
  • Rozlišení až 9 600 dpi, minimálně 1 pl
  • Fotografie 10 × 15 cm za přibližně 20 s
  • Skenování na paměťové zařízení USB a paměťovou kartu

Ideální pro domácnost nebo kancelář

Tiskněte, skenujte, kopírujte a faxujte prakticky z libovolného místa doma nebo v kanceláři pomocí připojení Wi-Fi nebo Ethernet. Všichni mohou sdílet produktivitu, kterou jim poskytuje toto elegantní černé multifunkční zařízení s vestavěným síťovým rozhraním, aniž by byly potřebné kabely.

Snadné použití
Velký barevný displej TFT s úhlopříčkou 7,5 cm usnadňuje prohlížení vybraných funkcí a náhledů obrazů. Panel Dual Function mění vzhled v závislosti na prováděné funkci a jednoduše navádí uživatele k dosažení požadovaného výsledku.

Vynikající kvalita jako z fotolaboratoře
Technologie FINE společnosti Canon využívající kapičky inkoustu s minimálním objemem 1 pl poskytuje tiskové rozlišení až 9 600 dpi, které zajišťuje úžasně detailní barevné fotografie a obrazy. Výtisk velikosti 10 × 15 cm v kvalitě jako z fotolaboratoře se vytvoří za přibližně 20 sekund.

Vysokorychlostní zpracování dokumentů
Pomocí plně integrovaného duplexního automatického podavače dokumentů (ADF) na 35 listů můžete automaticky skenovat, kopírovat nebo faxovat rozsáhlé oboustranné dokumenty. Skenování a ukládání do kompaktního souboru PDF zajišťuje malou velikost souborů, která je ideální pro ukládání nebo odesílání e-mailem. Automatické zpracování oboustranných dokumentů, dvoucestné podávání papíru a zásobník s automatickým otevíráním zajišťují univerzálnost a snadné použití.

Samostatné zásobníky inkoustu
Zařízení PIXMA MX885 je vybaveno 5 samostatnými zásobníky inkoustu. Pokud dojde některý barevný inkoust, je potřebné vyměnit pouze příslušný samostatný zásobník.

Skenování na paměťové zařízení USB nebo paměťovou kartu
Port USB a slot pro paměťovou kartu na přední straně umožňují skenovat dokumenty do souborů PDF a JPEG na paměťové zařízení USB nebo paměťovou kartu bez počítače.

Působivé rychlosti
Užijte si úžasně kvalitní výtisky vytištěné rychlostí přibližně 12,5 obr./min černobíle nebo 9,3 obr./min barevně. Technologie Quick Start zajišťuje, že toto multifunkční zařízení je připraveno k použití během několika sekund po zapnutí.

Inteligentní software
Technologie Auto Document Fix zvyšuje kvalitu a čitelnost naskenovaných obrazů provedením inteligentních automatických úprav každé stránky. Pomocí softwaru Easy-WebPrint EX lze pohodlně zkombinovat a vytisknout obsah z více webových stránek. Zásluhou softwaru Easy-PhotoPrint EX, který nabízí funkce, jako jsou tisk z filmů v kvalitě Full HD a přímý přístup na web Flickr®, nebyl tisk fotografií nikdy jednodušší.

Přidaná kreativita
CREATIVE PARK PREMIUM je online služba, která umožňuje stahovat fotografie a ilustrace od mezinárodně uznávaných fotografů a umělců. Tyto fotografie a ilustrace lze použít k vytváření profesionálně vyhlížejících blahopřání, kalendářů a mnoha dalších materiálů.

Tištěné fotografie s dlouhou životností
Systém ChromaLife100+ zajišťuje nádherné fotografie, které vydrží na celý život. Kombinace tiskové hlavy FINE od společnosti Canon, originálních inkoustů Canon a výběrových fotografických papírů Canon zajišťuje, že tyto drahocenné památky zůstanou zachovány pro budoucí generace.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím