Canon PIXMA Pro9000

Sháníte Canon PIXMA Pro9000?

„Canon PIXMA Pro9000“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Inkoustová tiskárna, 8 barev inkoustu na bázi barviva, 2pl, rozlišení 4800 x 2400 dpi, bezokrajový tisk do A3+

Popis výrobce

Nová řada profesionálních inkoustových tiskáren pro tisk na formát A3+ PIXMA Pro nabízí uživatelům tiskárnu: Pro9000 využívající systém 8 barev inkoustů na bázi barviva a je vhodná pro běžný tisk vysoce kvalitních lesklých fotografií. Tiskárny PIXMA Pro disponují technologiemi Canon, včetně tiskových hlav FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering), a čerpají ze zkušeností společnosti Canon získaných v oblasti spotřebního a profesionálního tisku a zpracování dat. Jako profesionální řada doplňuje PIXMA Pro řadu fotoaparátů Canon EOS a rozšiřuje sortiment produktů PIXMA.

Vlastnosti a funkce řady PIXMA Pro:

 • Formát A3+, rozlišení 4800 x 2400 dpi a velikost kapiček 2 pikolitry i méně pro fotografický tisk mimořádné profesionální kvality
 • Široký gamut, tisk s využitím systému 8 barev inkoustu na bázi barviva (Pro9000), systém ChromaLife100 pro výjimečně dlouhou životnost a podporu řady lesklých médií Canon
 • Systém samostatných zásobníků inkoustu Single Ink, zajišťující maximální úspornost a minimální plýtvání
 • Nová designová koncepce s prvky profesionální řady EOS DIGITAL
 • Robustní a odolná konstrukce, vysoce kvalitní vnitřní i vnější komponenty, kovové válce pro výstup výtisků a větší tloušťka desky
 • Plochá dráha papíru pro silná tisková média, praktické podávání papíru z přední části a automatický podavač papíru na horní části
 • Nový software pro profesionální fotografy včetně Easy-PhotoPrint Pro1, pluginu pro Adobe® Photoshop® CS/CS2 pro profesionální pracovní tok zpracování obrazu
 • Vyspělé ovládání barev dostupné přímo z ovladače tiskárny včetně podpory barevných profilů ICC (International Colour Consortium)
 • Optimalizace pro EOS DIGITAL pomocí Picture Style, aplikace společnosti Canon, která je součástí fotoaparátů a usnadňuje ovládání parametrů pro zpracování obrazu pomocí dokonalejších funkcí přímého tisku
 • Kompatibilní se systémy Mac a PC

Inkousty na bázi barviva
Tiskárna Pro9000, používající systém 8 barev inkoustu na bázi barviva a technologii Canon ChromaLife100, je ideální pro profesionály z oboru fotografie a zkušené amatéry, jejichž prioritou je produkce barevného výstupu různého typu, včetně profesionálních fotografií formátu A3+ v zrcadlově lesklém provedení.

Produkty řady PIXMA Pro jsou určeny pro profesionální studia a poskytují modernizovaný pracovní tok, a tím i rychlejší a snadněji dosažitelné kvalitní výsledky při práci s digitální zrcadlovkou

Software
Tiskárna je dodávána s následujícím softwarem:

 • Easy-PhotoPrint Pro – plugin pro Adobe® Photoshop® CS/CS2, zajišťující hladkou integraci tiskáren řady PIXMA Pro do pracovního toku zpracování obrazu.
 • Easy-PhotoPrint – poskytuje tři snadné kroky pro tisk fotografií. Usnadňuje např. výběr médií a změnu velikosti výstupu a zahrnuje např. funkci „zaostření obličeje“, která provádí korekci rozostřených obličejů a funkce „korekce efektu červených očí“ a „digitální vyhlazení obličeje“, potlačující vrásky na fotografii.
 • Easy-WebPrint (pouze Windows) – ikona programu se nachází na liště Exploreru a odstraňuje problémy s tiskem webových stránek. Šetří čas, inkoust a papír tím, že upravuje velikost výstupu tak, aby zamezil běžnému problému při tisku z webu, kdy je pravá část stránky nechtěně oříznuta.
 • PhotoRecord (pouze Windows) – usnadňuje uživatelům tisk fotoalba podle jejich konkrétních potřeb a tisk na nová oboustranná média Canon.
 • CD-LabelPrint – zjednodušuje přímý tisk na disky CD-R a DVD způsobilé k tisku.

Nové typy médií
Konkurenční výhody hardwarových technologií tiskáren Canon se plně realizují při použití originálních fotografických médií a inkoustů Canon.

Na tiskárnách řady PIXMA Pro lze používat širokou škálu vysoce kvalitních médií Canon. Navíc jsou nyní k dispozici dva typy papíru nové řady Fine Art Paper Series: Fine Art Paper Photo Rag (FA-PR1) a Fine Art Paper Premium Matte (FA-PM1).

Papír Premium Matte je dodáván ve velikostech A4, A3 a A3+ (13” x 19”). Jde o silný papír s hladkou texturou podobný papíru Canon Matte Photo Paper MP-101. Jeho hmotnost je 210 g/m2 a je ideální pro tisk fotografií a uměleckých prací v nejvyšší možné kvalitě.

Photo Rag je luxusní papír ze 100% bavlny bez obsahu kyseliny dodávaný ve velikostech A4, A3 a A3+ (13” x 19”). Má jemný povrch s texturou a hmotnost 188 g/m2 a je uživatelskou verzí oblíbeného uměleckého papíru společnosti Hahnemüle. Papír Photo Rag výjimečně dobře reaguje s barevnými inkousty, a je tedy ideální pro tisk uměleckých fotografií.

Kompatibilita
Tiskárny řady PIXMA Pro jsou kompatibilní se systémy Windows 98/Me/2000/XP, Mac a OS X v10.2.1 nebo pozdějšími..

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím