Recenze Canon PowerShot A3200 IS stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!

Zpět na detail

Hodnoceni
zakazniků:
5 z 5

Nahoru

Hodnocení zákazníků

 • 100% spolehlivost,krásný fotky,dobrá cena a rychlé dodání.

  Ověřený zákazník
  Josef Kompers, 16.06.2012
  5 z 5

 • absolutní spokojenost s cenou, rychlostí dodání zboží i se samotným fotoaparátem doporučuji

  Ověřený zákazník
  Jana Karbulková, 15.06.2012
  5 z 5

 • Jako fotograf amatér pamatuji klasickou fotografii od zrcadlovky Kamarád přes kompakt Minolta Himatic F, digitální kompakt Olympus FE-190 až po nyní Canon Power Shot A 3200 IS, který jsem koupil po dlouhém uvažování nad přístroji Canon, Nikon, Opemus a Sony z nabídky prodejen Megapixel a FotoŠkoda. Vzhledem ke stanoveným požadavkům jsem teď s přístrojem velmi spokojen - jednoduché ovládání, srozumitelný návod, zatím žádný problém. Proto z mého pohledu a potřeb - doporučuji !

  Ověřený zákazník
  Vilém Sluka, 12.05.2012
  5 z 5

 • Fotoaparát Canon Power Shot A 3200 IS jsem si vybral z dostupné nabídky firmy Canon podle svých požadavků na své potřeby a schopnosti. Za tu krátkou dobu co jej vlastím jsem naprosto spokojen. Jediné co bych si dovolil vytknout je umístění mikrofonu na horní ploše aparátu přesně v místech kde mám při uchopení levý ukazováček. Při natáčení videa si musím dávat velký pozor, abych mikrofon nezakrýval. Pokud jde o prodejnu Megapixel ( Brno) a její služby, už jsem v prodejně nakupoval několikrát, a že se tam vracím svědčí o mé plné a naprosté spokojenosti. Zdravím a přeji hodně úspěchů. Nesvadba Pavel.

  Ověřený zákazník
  Pavel Nesvadba, 18.01.2012
  4 z 5

 • Jsem naprosto spokojená, všechno funguje a ovládání intuitivní i pro takového fotografického analfabeta jako jsem já :o).. Vřele doporučuji ;o) !

  Ověřený zákazník
  Gabriela Šilarová, 09.09.2011
  5 z 5

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím