5038B016AA
zkopírováno do schránky
000791
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Canon PowerShot A3300 IS červený
5 (1×)- Rozlišení snímače: 16 Mpx
- Optický zoom: 5 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Canon PowerShot A3300 IS červený?
„Canon PowerShot A3300 IS červený“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 20.03.2012

Canon PowerShot A3300 IS červený
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Na první pohled je jasné, že se zde jedná o přístroj pro amtérské uživatele. Celková absence manuálního ovládání je ale vyvážená příjemnou automatikou. Přístroj nabízí mnoho scsénických režimů a dokonce režim „live“, který za uživatele do jisté míry řeší i výběr scény. Oproti starším modelům se…
Celkové hodnocení
zákazníků
Velmi podařený model, vysoce kvalitní fotky i v náročném prostředí (např.tmavé místnosti), snadná obsluha i pro začátečníky, moc dobré video (v porovnání s Nikonem za podobnou cenu bylo video z Canonu výrazně kvalitnější). Chválím pomoc pracovníků megapixelu při výběru tohoto foťáku, jsem naprosto spokojená.
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Kateřina, Sedlčany, 19.09.2011
Popis a parametry
Elegantní kovový kompakt Canon PowerShot A3300 IS překvapí nejen designem, ale i technickými parametry a řadou zajímavých funkcí. K hlavním přednostem patří rozlišení 16mpx, 5x optický zoom a objektiv s ohniskem 28 - 140 mm, který je navíc podpořený optickým stabilizátorem IS. Příjemný je externí otočný volič pro jednoduší ovládání, video s HD rozlišením a 32 přednastavených scénických režimů.
Canon PowerShot A3300 IS
Fotoaparát PowerShot A3300 IS je zabalen do elegantního kovového těla a zachytí vše v ohromujících 16megapixelových detailech. Dynamický stabilizátor obrazu zajišťuje, že filmy v rozlišení HD jsou ostré a plynulé.
Vlastnosti
- 16,0 megapixelu
- Širokoúhlý objektiv 28 mm s 5násobným zoomem
- Optický stabilizátor obrazu
- Displej LCD s úhlopříčkou 7,5 cm (3,0")
- Režimy Smart Auto a Snadno a funkce Rady a tipy
- Filmy v rozlišení HD (720p) s dynamickým stabilizátorem obrazu
- Ovládání s živým náhledem a kreativní filtry
- Detekce obličeje a automatická korekce jevu červených očí
- Procesor DIGIC 4
- Lithium-iontová baterie
V kapesní velikosti a vybavený spoustou funkcí
16,0 megapixelu
Snímač s velmi vysokým rozlišením vytváří snímky ohromující kvality a umožňuje tisknout velmi velké výtisky nebo ořezávat snímky pro dosažení požadované kompozice.
Širokoúhlý objektiv 28 mm s 5násobným zoomem
Širokoúhlé zorné pole při ohniskové vzdáleností 28 mm poskytuje větší možnosti pro pořízení širokých snímků krajin nebo v interiérech, zatímco funkce teleobjektivu s 5násobným optickým zoomem umožňuje uživateli přiblížit detaily a zvolit kreativněji záběr.
Optický stabilizátor obrazu
Optický stabilizátor obrazu umožňuje výkonu tohoto fotoaparátu skutečně vyniknout. Kompenzací otřesů fotoaparátu v náročných podmínkách, jako jsou slabší osvětlení nebo fotografování s nastavením velkého přiblížení, stabilizátor obrazu pomáhá vždy pořídit méně rozmazané snímky obsahující všechny detaily.
Displej LCD s úhlopříčkou 7,5 cm (3,0")
Velká obrazovka činí potěšení z prohlížení a sdílení snímků za libovolných světelných podmínek. Objekty se zobrazí v živých detailech, což dává uživateli větší jistotu při volbě záběru a kompozice.
Režimy Smart Auto a Snadno a funkce Rady a tipy
Zásluhou režimu Smart Auto můžete pořizovat skvělé fotografie pouhým stisknutím tlačítka. Fotoaparát automaticky vybere nejvhodnější scénu z 32 možných a použije nejlepší nastavení pro pořízení dokonalého snímku. Režim Snadno vám zabrání, abyste náhodně změnili nastavení, zatímco funkce Rady a tipy poskytne stručné vysvětlení funkcí fotoaparátu.
Filmy v rozlišení HD (720p) s dynamickým stabilizátorem obrazu
Fotoaparát PowerShot A3300 IS se vyznačuje pořizováním videa v rozlišení 720p, které umožňuje zaznamenat scény v kvalitě HD (High Definition). Dynamická stabilizace obrazu používá optický stabilizátor obrazu k omezení chvění filmových záběrů pořízených za pohybu, například pokud jdete v blízkosti snímaného objektu.
Ovládání s živým náhledem a kreativní filtry
Ovládání s živým náhledem umožňuje snadno upravit různá nastavení snímků při volbě kompozice snímku. Šest kreativních filtrů, včetně filtrů Efekt miniatury a Efekt hravého fotoaparátu, vytváří působivé výsledky a podněcuje vaši představivost.
Detekce obličeje a automatická korekce jevu červených očí
Technologie detekce obličeje detekuje až 35 obličejů v jediném záběru a zajišťuje, že osoby zůstanou zaostřené a s optimálním jasem. Červené oči jsou automaticky odstraněny ihned po pořízení snímku nebo při přehrávání.
Procesor DIGIC 4
Procesor DIGIC 4 řídí citlivé ovládání, dokonalou kvalitu snímků a reprodukci barev. Vylepšená funkce redukce šumu zaručuje čistější snímky s vysokou mírou podrobností, a to dokonce i při vysokých citlivostech ISO.
Lithium-iontová baterie
Lithium-iontové baterie poskytují lehké řešení napájení, které lze snadno dobíjet.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 16 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 640x480, 1600x1200, 3264x2448, 4608x3456, 4608x2592, 320x240 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 28-140 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 28 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 140 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Možnost použít předsádkové čočky | Ne |
Ostření
| Makro od | 3 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
| Rychlost sériového snímání | 0,8 sn./s |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 15 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1600 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230400 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 95,1 x 56,7 x 23,9 |
|---|---|
| Hmotnost | 149 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 5038B016AA |
|---|---|
| Značka | Canon |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Canon PowerShot A3300 IS červený použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Canon PowerShot A3300 IS červený použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Canon PowerShot A3300 IS červený
Související články s Canon PowerShot A3300 IS červený
Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Novinky ve světě fotografie a videa | Listopad 2025
Listopadové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 11. 2025 v 11:07

Zimní cashback Canon: získejte zpětnou slevu až 17 500 Kč
Pořiďte si novou výbavu od Canonu nebo si ji doplňte o nové produkty a ušetřete! Zakupte si vybrané produkty v období od 20. 10. 2025 do 31. 1. 2026, zaregistrujte je a získejte zimní cashback až 17…
ŽANETA SIKOROVÁ • 17. 10. 2025 v 11:06

Novinky ve světě fotografie a videa | Září 2025
Ve světě foto a video techniky se pořád něco děje, a ne vždy je snadné se v tom vyznat. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme to, co má smysl. Nezáleží na tom, jestli právě přemýšlíte o…
30. 9. 2025 v 16:03

Dotazy k Canon PowerShot A3300 IS červený
Expert Megapixelu
Martin Plíva


























Komentáře
Dobrý den, pokud se chystáte fotografovat pohyb. Doporučil bych přísroj s manuálním nastavením času expozice. V automatice nikdy nevíte dopředu jestli fotka bude rozmazaná nebo ne a navíc to nemůžete ovlivnit. Stabilizátor je na tento typ fotografování naopak zbytečný. Osobně bych doporučil například SAMSUNG WB700.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 5. 12. 2011 |Canon PowerShot A3300 IS červený |Reagovat
pj
ZDravím,zajímalo by mě jestli s tímhle fotoaparátem lze fotit předměty v rychlém pohybu např. kůň nad překážkou.Je tento fotoaparát k tomu vhodný? Jestliže ne,poradíte mi jaký typ by byl vhodný.POdminkou je aby měl optický stabilizátor.Děkuji jANkovcová
petra jankovcová, 4. 12. 2011 |Canon PowerShot A3300 IS červený |Reagovat
Dobrý den, osobně bych se přikláněl k Olympusu VR-310.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 25. 10. 2011 |Canon PowerShot A3300 IS červený |Reagovat
A
Dobrý den,rozhoduji se mezi tímto fotoaparátem a Olympusem VR 310,chci jej jako dárek pro foto-laika na běžné focení.Děkuji za radu a pěkný den!
Alena, 24. 10. 2011 |Canon PowerShot A3300 IS červený |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 25. 7. 2011 |Canon PowerShot A3300 IS červený |Reagovat
T
Děkuji za radu
Tereza, 21. 7. 2011 |Canon PowerShot A3300 IS červený |Reagovat