PN: 0930B025AA, ID: 007085

Digitální kompakt Canon PowerShot A430

 • Rozlišení: 4 Mpx
 • Optický zoom: 4 x
 • Velikost displeje: 1,8 "
 • Rozlišení videa: VGA (640×480)

Sháníte Canon PowerShot A430?

„Canon PowerShot A430“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Canon PowerShot A430?

Začít s výkupem

Cenově dostupný fotoaparát se snadným ovládáním vhodný i pro nezkušeného fotografa, rozlišení 4 megapixely, 4násobný optický zoom (35mm filmu: 39–156 mm), 15 režimů fotografování, vysoce kvalitní filmy v rozlišení VGA se zvukem, menu v češtině. Produktová sekce: Digitální kompakty Canon

Parametry a popis

Canon uvádí na trh tři nové jednoduché, zábavné a cenově dostupné fotoaparáty - PowerShot A420, PowerShot A430 a PowerShot A530. Nové přírůstky do oblíbené řady PowerShot A nabízejí zákazníkům vynikající kombinaci funkcí se snadným ovládáním, pevné konstrukce a prvotřídní kvality obrazu za mimořádně příznivou cenu.

 • PowerShot A420 - nejjednodušší ovládání a cenová dostupnost, obrazový snímač CCD s rozlišením 4,0 megapixely, 3,2násobný optický zoom (kombinovaný přibl. 11násobný), 15 režimů fotografování, filmy v rozlišení VGA a 5bodové automatické zaostřování AiAF.
 • PowerShot A430 - vyrábí se ve čtyřech veselých barvách obrazový snímač CCD s rozlišením 4,0 megapixely, 4násobný optický zoom (kombinovaný přibl. 14násobný), 15 režimů fotografování, filmy v rozlišení VGA se zvukem, výstup AV a flexibilní 9bodové automatické zaostřování AiAF.
 • PowerShot A530 - nabízí působivou výkonnost, obrazový snímač CCD s rozlišením 5,0 megapixelů, 4násobný optický zoom (kombinovaný přibl. 16násobný), 17 režimů fotografování, filmy v rozlišení VGA se zvukem, 9bodové automatické zaostřování AiAF a citlivost ISO 800 pro lepší fotografování při nižší úrovni osvětlení.

Všechny tři fotoaparáty jsou vybaveny oceňovaným obrazovým procesorem společnosti Canon DIGIC II a technologií iSAPS , která zrychluje zpracování obrazu, reakce ovládacích prvků a poskytuje snímky vynikající kvality.

Tak snadné
Tři nové fotoaparáty PowerShot jsou navržené tak, aby pořízení skvělých snímků bylo jednoduché pro kohokoli. Kompaktní lehká těla fotoaparátů mají ergonomický tvar, lze je pohodlně uchopit do ruky a zároveň konečky prstů ovládat hlavní funkce pomocí intuitivně umístěných tlačítek. Na jasném LCD displeji s úhlopříčkou 1,8" lze zobrazit mřížku, která pomáhá při kompozici snímku. K dispozici je i režim Noční zobrazování, v němž je displej lépe viditelný ve tmě.

Devítibodové inteligentní automatické zaostřování AiAF (u modelu PowerShot A420 5bodové AiAF) rychle a přesně zaostřuje i na objekty, které nejsou ve středu snímku, a zajišťuje vždy ostré snímky. Zaostřovací paprsek AF pomáhá při zaostřování v obtížných světelných podmínkách. Modely PowerShot A420 a PowerShot A430 jsou také vybaveny režimem Supermakro, ve kterém lze na malé předměty zaostřit již na vzdálenost 1 cm.

Široký rozsah režimů fotografování - PowerShot A420 a PowerShot A430 mají 15 režimů a PowerShot A530 má 17 režimů - pomáhá pořídit vynikající snímky téměř za každých podmínek. Přednastavené režimy Speciální scéna pomáhají uživateli při fotografování za komplikovaných podmínek, například v interiéru, na pláži nebo na sněhu. V režimech Zdůraznit barvu a Zaměnit barvu lze kreativně experimentovat s dramatickými barevnými efekty, kterými lze změnit fotografie i filmy přímo ve fotoaparátu. Uživatel může ve snímku ponechat jednu barvu a ostatní převést na černobílou pomocí funkce Zdůraznit barvu nebo může s funkcí Zaměnit barvu nahradit jednu barvu jinou. Fotoaparáty mají také funkci fotografických efektů Mé barvy, která umožňuje dodatečné úpravy barev ve fotoaparátu

Zvláštní režim Film umožňuje nahrávat vysoce kvalitní filmy v rozlišení VGA v délce dlouhé do 3 minut v modelu PowerShot A420, nebo až do působivých 60 minut nebo 1 GB (cokoli nastane dříve) u modelů PowerShot A430 a PowerShot A530. Modely PowerShot A430 a PowerShot A530 zaznamenávají filmy se zvukem. Lze je připojit k televizoru nebo k počítači a přehrávat snímky a filmy na obrazovku. Praktický režim Kompaktní umožňuje natáčet filmy, které můžete ihned odeslat e-mailem svým přátelům a blízkým.

Rozšířené možnosti fotografování
Ve fotoaparátu PowerShot A530 lze nastavit vysokou citlivost ISO 800, která usnadňuje fotografování bez blesku v interiéru - toto nastavení je ideální pro situace, v nichž není vhodné používat blesk, například v kostelech nebo na koncertech. Protože širokoúhlé televizory se v Evropě těší stále větší oblibě, společnost Canon přidala nové nastavení širokoúhlého formátu fotografií do všech tří fotoaparátů. Uživatelé mohou fotografovat v panoramatickém formátu 16 : 9, který lze přehrávat na širokoúhlém televizoru nebo tisknout na širokoúhlý papír na kompaktních fototiskárnách SELPHY.

Okamžitý tisk fotografií
Všechny fotoaparáty jsou kompatibilní s rozhraním PictBridge pro okamžitý přímý tisk na kompatibilních tiskárnách. Při použití s tiskárnami Canon řady SELPHY CP se stává z fotoaparátu ekonomické řešení tisku - výtisk fotografie formátu 10 x 15 cm stojí necelých 9 Kč . Při připojení fotoaparátu k tiskárně řady SELPHY CP lze také tisknout pasové fotografie a fotografie z filmů. Tlačítko Tisk/sdílení na všech fotoaparátech umožňuje tisk jedním stisknutím a snadné nahrání snímků do systémů Windows a Macintosh. Nová speciální nabídka Tisk usnadňuje přístup k tiskovým úlohám a jejich pohodlnou organizaci přímo z fotoaparátu.

Systém nabídek fotoaparátů nyní podporuje arabštinu, což zvyšuje celkový počet podporovaných jazyků na 23.

Software
Software Canon dodávaný s fotoaparáty PowerShot A420, PowerShot A430 a PowerShot A530:

 • ZoomBrowser EX 5.6 (Windows), ImageBrowser 5.6 (Macintosh): organizace a úprava fotografií, filmů a prezentací a vytváření a tisk digitálních fotografických alb.
 • PhotoStitch 3.1: vytváření panoramatických fotografií z několika snímků (Windows a Macintosh).

Softwarový balík obsahuje také software pro úpravu fotografií společnosti ArcSoft, PhotoStudio. Dodávaný software podporuje Windows 98 (SE), ME, 2000 (SP4), XP (SP1/2) a Macintosh OS X v10.2-v10.4. Fotoaparáty podporují PTP pro přenos bez ovladačů do systémů Windows XP a Macintosh OS X.

Příslušenství
K dispozici je celá řada volitelného příslušenství:

 • Vysoce výkonný blesk (HF-DC1)
 • Měkké pouzdro (PowerShot A420 a PowerShot A430: DCC-400, PowerShot A530: DC-80)
 • Kompaktní napájecí adaptér (ACK800)
 • Sada nabíječky baterií (CBK4-300)
 • Baterie NiMH (NB4-300)

Fotoaparáty jsou kompatibilní s kartami MMC/SD a dodávány s 16MB paměťovou kartou Canon.

1. Některé barevné varianty nemusejí být dostupné ve všech regionech.
2. Viz Vysvětlení technologií
3. V závislosti na rychlosti a kapacitě paměťové karty.
4. Rozlišení širokoúhlého záznamu: 2272 x 1280 pixelů (PowerShot A420/PowerShot A430), 2592 x 1456 pixelů (PowerShot A530)
5. Vyžaduje zakoupení sady papíru a inkoustů KW-24IP a zásobníku na širokoúhlý papír PCW-CP100.
6. Cena 9 Kč za tisk je stanovená na základě doporučené maloobchodní ceny Canon za sadu barevného inkoustu a papíru KP-108IP (10 x 15)

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/1,3
Rozlišení: 4 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1024x768, 1600x1200, 2272x1280, 2272x1704, 640x480
Poměr stran snímku: 3:2, 4:3
Stabilizátor snímače: Ne
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: DIGIC II
 
Objektiv
Optický zoom: 4 x
Digitální zoom: 3,6
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 39-156
Minimální ohnisková vzdálenost: 39 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 156 mm
Konstrukce objektivu: 7 členů (1 asférický) / 6 skupiny
 
Zaostřování
Makro od: 1 cm
Počet AF bodů: 9
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 64
ISO - maximální citlivost: 400
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 1
Nejkratší expoziční čas: 1/2000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, M, P
Histogram: Ne
Prodleva samospouště: 10, 2, Programovatelná
Scénické režimy: Mé barvy (8 nastavení), Stitch Assist, Film, režim Speciální scéna (Portrét, Noční momentka, Děti a zvířata, Interiér, Listí, Sníh, Pláž, Ohňostroj), Supermakro, Zdůraznit barvu, Zaměnit barvu.
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 1,8 "
Rozlišení displeje: 77000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Dosah vestavěného blesku: 5 m
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: AVI, JPEG
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Zvuková poznámka: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 103 x 51,8 x 40,2
Hmotnost: 160 g
 
Ostatní
Příslušenství v balení: 2x AA baterie, paměťová karta SD 16 MB, USB kabel, AV kabel, řemen, Software, návod
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Canon PowerShot A430 v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Canon PowerShot A430, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Canon PowerShot A430

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím