007097
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Canon PowerShot A480 červený
- Rozlišení snímače: 10 Mpx
- Optický zoom: 3,3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Canon PowerShot A480 červený?
„Canon PowerShot A480 červený“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 20.04.2010

Canon PowerShot A480 červený
Hlídat dostupnost Canon PowerShot A480 červený použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Canon PowerShot A480 červený použitý fotoaparát v bazaru
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Základní model od Canonu má všechny předpoklady stát se kvalitním reprezentantem své kategorie. Jako první na přístroji zaujme jeho neotřelý design, který dává velmi dobrou funkci držení fotoaparátu. Mladší generaci zákazníků určitě osloví možnost výběru ze čtyř barevných variant. Optika jako…
Popis a parametry
Automatický digitální fotoaparát, snadné ovládání - praktické rozložení tlačítek a intuitivní uživatelské rozhraní, 15 přednastavených snímacích režimů, rozlišení 10 Mpx, 3,3x optický zoom, ISO 80-1600, LCD 2,5 palce, 140 g.
Zábava a intuitivní ovládání do kapsy - nový PowerShot A480
Navržen pro snadné focení
Fotoaparát PowerShot A480 doznal přepracování po všech stránkách - jeho jediným cílem bylo snadné použití. Díky nové, zjednodušené koncepci rozložení tlačítek, jež zahrnují speciální tlačítka pro zoomování, volbu režimů a přehrávání,
a vylepšenému uživatelskému rozhraní se ovládá stejně snadno, jak snadno se nosí v kapse. Subtilní proporce z něj činí ideální přístroj, který lze mít kdykoliv po ruce pro zachycení spontánních momentek.
Skvělé rozlišení a zoom
PowerShot A480 je vybaven snímačem s rozlišením 10 megapixelů, s jehož pomocí lze zachytit každou scénu v živých barvách a s vynikajícím podáním detailů, jež dovoluje kvalitní tisk až do velikosti A3+. 3,3x optický zoom rozšiřuje možnosti pro kompozici snímků a umožňuje pořizování každodenních záběrů v dokonalé kvalitě.
Know-how Canon - snímky snadno a kvalitně
Klíčovou součástí fotoaparátu PowerShot A480 je výkonný obrazový procesor Canon DIGIC III. Zajišťuje excelentní kvalitu obrazu s mimořádně nízkou úrovní šumu a vynikající reprodukcí barev, dále svižnou odezvu fotoaparátu a účinnost technologie detekce obličeje Canon. Technologie detekce obličeje, vyvinutá s cílem maximálně usnadnit kvalitní snímání osob, rozpozná ve snímané scéně až devět tváří, pro něž upraví zaostření, expozici, nastavení blesku a vyvážení bílé, čímž jim zajistí pěkný vzhled s přirozenými tóny pleti.
Ostrost fotografií zaručuje technologie detekce pohybu, která pomocí změn ve scéně identifikuje pohyb snímaného objektu a chvění fotoaparátu. Na základě výsledků detekce se citlivost ISO nastaví na optimální hodnotu, čímž zajistí minimální rozostření a maximální kvalitu obrazu.
Vždy připraven
Volbou z 15 snímacích režimů mohou uživatelé snadno a okamžitě dosáhnout správného nastavení pro nejčastější scény. Patří mezi ně např. režim Děti a zvířata, Západ slunce a Interiér. Stejně snadné je snímání spontánních videoklipů (30 sn./s), které lze nahrávat na web nebo prohlížet s druhými na jasném 2,5" LCD displeji. Velmi praktické je i napájení fotoaparátu PowerShot A480, které zajišťují běžně dostupné baterie typu AA.
„Ať je vám 7, nebo třeba 70, PowerShot A480 vám za vynikající cenu poskytuje možnost poznat spoustu zábavy a radosti z fotografování," uvedl Mogens Jensen, ředitel divize Canon Consumer Imaging, Europe. „Tento fotoaparát zpřístupňuje bezkonkureční kvalitu obrazu Canon dosud nejširší obci uživatelů."
Stručná charakteristika:
- Kompaktní a lehký fotoaparát s rozlišením 10 megapixelů dodávaný ve čtyřech barevných variantách (stříbrná, červená, modrá a černá)
- Objektiv Canon s 3,3x optickým zoomem
- Snadné ovládání - praktické rozložení tlačítek a intuitivní uživatelské rozhraní
- 2,5" LCD displej s nástrojem Image Inspection Tool pro kontrolu ostření
- Krásné záběry osob díky technologii detekce obličeje Face Detection AF/AE/FE/WB a korekci červených očí v režimu snímání a přehrávání
- Obrazový procesor DIGIC III zajišťuje vysokou kvalitu obrazu a řídí inteligentní technologie
- Technologie detekce pohybu - záruka ostrých snímků
- Kvalitní VGA videosekvence s frekvencí 30 sním./s, režim dlouhého záznamu Long Play
- 15 režimů snímání
- Funkce Safety FE, bezpečná expozice blesku, zabraňuje přeexponování při použití blesku
- Napájení pomocí baterií AA
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 10 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 640x480, 1600x1200, 2272x1704, 320x240, 2816x2112, 3648x2736, 3648x2048 |
| Technologie snímače | CCD |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | DIGIC III |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 3,3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 37-122 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 37 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 122 mm |
Ostření
| Makro od | 1 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
| Rychlost sériového snímání | 0,8 sn./s |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 15 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 3 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 92 x 62 x 31 |
|---|---|
| Hmotnost | 140 g |
| Barva | červená |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | SD karta 32 MB, 2x AA baterie, řemínek, USB kabel, AV kabel, Software, návod. |
|---|---|
| Značka | Canon |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Canon PowerShot A480 červený
Související články s Canon PowerShot A480 červený
Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Dotazy k Canon PowerShot A480 červený
Expert Megapixelu
Martin Plíva


























Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 3. 2. 2010 |Canon PowerShot A480 červený |Reagovat
GŽ
Gabriela Žáčková, 2. 2. 2010 |Canon PowerShot A480 červený |Reagovat
BB
Prodejce Megapixel.cz, Bohouš Brož, 26. 1. 2010 |Canon PowerShot A480 červený |Reagovat
A
Andrea, 20. 1. 2010 |Canon PowerShot A480 červený |Reagovat
BB
Prodejce Megapixel.cz, Bohouš Brož, 18. 12. 2009 |Canon PowerShot A480 červený |Reagovat
N
Nikola, 17. 12. 2009 |Canon PowerShot A480 červený |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 14. 9. 2009 |Canon PowerShot A480 červený |Reagovat
r
radka, 14. 9. 2009 |Canon PowerShot A480 červený |Reagovat