Digitální kompakt Canon PowerShot A510 + CP400 termosublimační tiskárna

  • Značka: Canon
  • Rozlišení: 3,2 Mpx
  • Optický zoom: 4 x
  • Velikost displeje: 1,8 "

Sháníte Canon PowerShot A510 + CP400 termosublimační tiskárna?

„Canon PowerShot A510 + CP400 termosublimační tiskárna“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Canon PowerShot A510 + CP400 termosublimační tiskárna?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 200 Kč?

Začít s výkupem

Kompaktní digitální fotoaparát, rozlišení 3,2 Mpx, 4x optický zoom (35–140 mm), Makro od 5 cm, F2,6–F5,5, závěrka 15–1/2000 s, ISO 50, 100, 200, 400, reřimy P, A, S, M, optický hledáček + LCD 1,8 in, karty SD, rozhraní USB, A/V výstup, rozměry 91 x 64 x 38 mm, hmotnost 180 g Produktová sekce: Digitální kompakty Canon

Parametry a popis

Kompaktnost je charakteristickým rysem nového výkonného fotoaparátu PowerShot A510
Canon, přední společnost ve fotografické a zobrazovací technologii, dnes představila nový model PowerShot A510 se 4,0násobným optickým zoomem. Dnes uvedený superkompaktní 3,2megapixelový PowerShot je menší než většina fotoaparátů s 3násobným zoomem a je vybaven 20 režimy fotografování, režimy VGA, výkonným zoomovacím bleskem, rozšířenými funkcemi přímého tisku a volitelně vodotěsným pouzdrem a doplňky pro objektiv.

Kompaktní a výkonný
PowerShot A510 je o 13 % menší a 20 % lehčí proti svému předchůdci – populárnímu PowerShot A75 – a disponuje 4násobným zoomem objektivu díky technologii Canon Glass Moulded Optics (Gmo) pro nekompromisní, vysoce čistou kvalitu kresby, a to při velikosti, která je pouze zlomkem velikosti tradičních objektivů. Rozšířením rozsahu v oblasti velkého přiblížení (telefoto) nabízí výkonný zoomovací objektiv f/2.6–5.5 s ohniskovou vzdáleností 35–140 mm (ekvivalent 35mm filmu) nový systém s reálným zaostřením pro účinnější zaostřování, který omezuje spotřebu energie. Upravená konstrukce zábleskové jednotky a optického hledáčku a přechod z paměťové karty Compact Flash na kartu SD rovněž přispívají k lehčímu, elegantnějšímu a kompaktnějšímu tělu.

Režimy fotografování
Pro maximální univerzálnost a snadnost používání společnost Canon vybavila přístroj A510 celkem 20 režimy fotografování. K těmto režimům patří osm režimů „Speciální scény“, které optimalizací vyvážení bílé, expozice a dalších nastavení fotoaparátu podle konkrétních situací fotografování napomáhají dosahovat uchvacující výsledky při obtížných podmínkách fotografování. Motivové režimy zahrnují: „ohňostroj“, „listí“, „pláž“, „sníh“, „pod vodou“ (s volitelným vodotěsným pouzdrem do hloubky 40 m), „děti a zvířata“ a „noční momentka“. Zaznamenat lze filmové klipy o délce až 3 minuty vybavené zvukem a s možností střihu a úprav rovnou ve fotoaparátu. Ruční režim umožňuje zkušeným fotografům a nadšencům ovládat nastavení, jako jsou vyvážení bílé, kompenzace expozice a expoziční doba.

Příjemný a praktický
Pro příjemné, pohodlné a snadné sdílení snímků s ostatními v době fotografování umožňuje nová funkce „Hold“ prodloužit zobrazování nově pořízených snímků na velkém a jasném 1,8" LCD po jejich zhotovení na neurčito, a v případě potřeby je okamžitě smazat bez nutnosti přepnout do režimu přehrávání. Opětovným stisknutím spouště se fotoaparát vrátí k fotografování. Snadnost obsluhy je zdokonalena jednoduchým a intuitivnějším rozvržením ovladačů.

Plovoucí tubus objektivu
Dalším vylepšením proti fotoaparátu PowerShot A75 je zadržovací mechanismus s plovoucím tubusem objektivu, který se uplatňuje při nasazení volitelného širokoúhlého konvertoru nebo telekonvertoru. Tento mechanismus umožněním malinkých laterálních posunů pozice objektivu rovnoběžně vůči povrchu snímače zajišťuje, že čočky doplňků jsou přesně v optické ose, a zaručuje tedy dokonale ostrou kresbu.

Zoomovací blesk
Společnost Canon jako první zavádí pro svoji produktovou řadu digitálních fotoaparátů zoomovací blesk. V návaznosti na zoomovací objektiv vyrovnává zoomovací mechanismus blesku úhel zábleskového osvětlení s cílem prodloužit dosah blesku při velkém přiblížení. Nové volitelné příslušenství, vysoce výkonný blesk HF-DC1, rozšiřuje možnosti nočního a interiérového fotografování. Tento pomocný blesk se směrným číslem 18 (ISO 100, m) se automaticky synchronně spouští s vestavěným bleskem fotoaparátu, bez jakékoli reakce na předběžný záblesk. Může být nastaven na tři výkonnostní úrovně v závislosti na clonovém čísle fotoaparátu. Jednotka se připevňuje k fotoaparátu dodanou konzolou, tím se zachovává možnost nasadit fotoaparát i s bleskem na stativ.

Tisk/sdílení
Fotoaparát je vybaven tlačítkem Tisk/sdílení, které se při úspěšném propojení portu USB fotoaparátu a tiskárny kompatibilní s PictBridge rozsvítí. Stisknutím rozsvíceného tlačítka se zahájí tisk aktuálně zobrazovaného snímku bez nutnosti procházet jednotlivou volbou nabídky. Funkce Tisk/sdílení rovněž zjednodušuje stahování do počítačů Windows.

Rozšířené tiskové funkce
Při připojení k tiskárně, např. kompaktní tiskárně fotografií Canon SELPHY CP400, umožňuje A510 pohodlně a super rychle zhotovovat fotografie za pouhých 85 sekund, bez nutnosti je nejdříve načíst do počítače. Fotoaparát nabízí rovněž rozšířené tiskové funkce. K nim patří režim „Tisk filmu“, který rozdělí vybraný filmový klip do shodných částí a vytiskne až 63 pravidelně rozdělených filmových políček na jeden list papíru velikosti pohlednice (100 x 148 mm). Tato funkce je ideální pro analýzu např. golfového úderu nebo tenisového podání. Funkce ID Photo Print vytiskne na jeden list několik trvanlivých fotografií standardizované velikosti používané v pasech (stanovené výšky a šířky).

Rychlé automatické zaostřování
Díky 9 zaostřovacím bodům rozmístěným po široké ploše rámečku je systém AiAF fotoaparátu schopen rychlého zaostření i objektů mimo střed. Uživatelé mohou rovněž přepnout na jednobodové středové AF a ruční zaostřování. Pomocné světlo AF pomáhá při zaostřování v nedostatečných světelných podmínkách; fotoaparát je schopen zaostřit objekt ze vzdálenosti pouhých 5 cm. Blesk je možné synchronizovat s pomalou rychlostí závěrky a zahrnuje funkci pro redukci jevu červených očí. Rychlost fotografování 2,3 snímky za sekundu lze udržovat ve sledu až 12 snímků při rozlišení Velký/Jemný a vypnutém LCD monitoru.

Skvělá rychlost, skvělé výsledky
A510 je vybaven uznávaným výkonným procesorem Canon DIGIC zajišťujícím špičkovou kvalitu snímků, citlivou reakci fotoaparátu a nízký příkon. Podobně jako asistent fotografa analyzuje zabudovaný systém Canon iSAPS faktory kompozice, jakými jsou například nastavení zoomu a světelné podmínky, aby předpověděl typ zhotovované fotografie. Výsledkem je rychlejší automatické zaostřování, přesnější automatická expozice a dokonalejší automatické vyvážení bílé. Inteligentní senzor orientace detekuje natočení fotoaparátu při fotografování, optimalizuje kvalitu snímku a automaticky otoční snímek pro přehrávání.

Příslušenství
K volitelnému příslušenství patří kromě konvertorů a předsádek také vodotěsné pouzdro pro potápění s fotoaparátem do hloubky až 40 metrů a ochranu přístroje před prachem, pískem a sněhem. Součástí pouzdra je difúzní destička blesku potlačující efekt „sněhu“, který způsobují cizí částice vznášející se ve vodě. S fotoaparátem je dodávána 16MB karta MMC.

Software
Dodávaný software zahrnuje ZoomBrowser EX (Windows) a ImageBrowser (Mac) pro prohlížení, správu a archivaci snímků. Další software zahrnuje PhotoStitch a PhotoRecord plus software pro manipulaci s fotografiemi ArcSoft PhotoStudio. Dodávány jsou ovladače TWAIN (Windows 98/2000) a WIA (Windows Me). Podpora PTP (Picture Transfer Protocol) umožňuje připojit fotoaparát k libovolnému počítači se systémem Windows XP (SP1–2) a Mac OS X (v10.1.5–10.3) bez nutnosti instalovat ovladač.
OBRAZOVÝ SNÍMAČ
Typ 1/2,5" CCD
Efektivní pixely Přibl. 3,2 M
Typ barevného filtru Primární barvy
OBRAZOVÝ PROCESOR
Typ Procesor DIGIC s technologií iSAPS
OBJEKTIV
Ohnisková vzdálenost 5,8–23,2 mm (ekvivalent 35mm filmu: 35–140 mm)
Zoom 4násobný optický zoom, přibl. 3,2násobný digitální zoom, přibl. 13násobný kombinovaný zoom
Základní clonové číslo f/2,6–f/5,5
Konstrukce 7 členů v 5 skupinách (2 asférické členy)
ZAOSTŘOVÁNÍ
Typ TTL
Systém AF/body 9bodový AiAF, 1bodový AF (fixní, střed)
Blokování AF Možnost zapnutí/vypnutí
Pomocné světlo AF Ano
Ruční zaostřování Ano
Nejkratší vzdálenost zaostření 5 cm
NASTAVENÍ EXPOZICE
Režimy měření Poměrové, celoplošné se zdůrazněným středem
Blokování AE Zablokováno při polovičním stisknutí spouště
Kompenzace expozice +/-2 EV s krokem 1/3
Ekvivalent citlivosti ISO AUTO, 50, 100, 200, 400
ZÁVĚRKA
Rychlost 15–1/2000 s
(Expoziční doby 1,3 s a delší jsou dostupné pouze v režimech Ruční nastavení a AE s prioritou rychlosti závěrky. Při expozicích 1,3 s a delších se uplatňuje redukce šumu. Určité kombinace rychlosti závěrky a clonového čísla nemusejí být dostupné)
VYVÁŽENÍ BÍLÉ
Typ TTL
Nastavení Auto, Denní světlo, Zataženo, Žárovka, Zářivka, Zářivka H, Uživatelské nastavení
HLEDÁČEK
Hledáček Optický hledáček s reálným zobrazením zoomu
LCD MONITOR
Monitor 1,8” P-Si TFT, přibl. 115 000 pixelů
Pokrytí 100 %
BLESK
Režimy Automatika, ruční vypnutí/zapnutí blesku
Pomalá synchronizovaná rychlost závěrky Ano
Redukce jevu červených očí Ano
Dosah vestavěného blesku 45 cm–3,5 m (W)/2,2 m (T) (při ekvivalentní citlivosti ISO AUTO)
Externí blesk Vysoce výkonný blesk Canon
FOTOGRAFOVÁNÍ
Režimy Auto, Program AE, AE s prioritou rychlosti závěrky, AE s prioritou clony, Ruční nastavení, Portrét, Krajina, Noční scéna, Rychlá závěrka, Pomalá závěrka, Stitch Assist, Film, režim
Speciální scéna (Listí, Sníh, Pláž, Ohňostroj, Pod vodou, Interiér, Děti a zvířata, Noční momentka)
Fotografické efekty Živé barvy, Neutrální barvy, Rozostření, Sépie, Černobíle
Režimy řízení Po snímcích, Souvislé fotografování, Samospoušť
Souvislé fotografování Přibl. 2,3 sním./s (1) (rychlost udržována až pro 12 snímků)
ZÁZNAMOVÉ PIXELY/KOMPRESE
Velikost snímku (L) 2048 x 1536, (M1) 1600 x 1200, (M2) 1024 x 768, (S) 640 x 480, vkládání dat do pohlednice
Komprese Superjemný, Jemný, Normální
Filmy (L) 640 x 480, 10 políček/s
(M) 320 x 240, (S) 160 x 120, 15 políček/s
Délka filmu Až 30 s (640 x 480) (2)
Až 3 min (320 x 240, 160 x 120)
FORMÁT SOUBORU
Formát nepohyblivých snímků JPEG (vyhovuje standardu Exif 2.2 [Exif Print])/Design typu systém souborů pro fotoaparáty, vyhovuje DPOF (Digital Print Order Format), verze 1.1
Filmy AVI [Motion JPEG + WAVE (monofonní)]
Zvukové soubory WAVE (monofonní)
PŘÍMÝ TISK
Tiskárny Canon Kompaktní fototiskárny Canon SELPHY a tiskárny Pixma podporující PictBridge (režimy ID Photo Print, Movie Print jsou podporované pouze na tiskárnách CP SELPHY)
PictBridge Ano
DALŠÍ FUNKCE
Můj fotoaparát Uživatelské přizpůsobení úvodního obrázku a zvuků fotoaparátu
Zvuková poznámka Až 60 s na snímek
Inteligentní snímač orientace Ano
Histogram Ano
Zoom při přehrávání Přibl. 2–10x
Samospoušť Přibl. 2 nebo 10 s nebo Uživatelské nastavení
Jazyky nabídky Angličtina, němčina, francouzština, holandština, dánština, finština, italština, norština, švédština, španělština, zjednodušená čínština (tradiční), ruština, portugalština, řečtina, polština, čeština, maďarština, turečtina, tradiční čínština, korejština a japonština
ROZHRANÍ
Počítač USB (Mini-B, PTP)
Další Výstup A/V (PAL/NTSC)
PAMĚŤOVÁ KARTA
Typ Karta Secure Digital (SD) nebo MutiMediaCard,
s přístrojem dodávána 16MB MultiMediaCard
PODPOROVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM
PC Windows 98SE/Me/2000 SP4/XP/XP SP1–2
Macintosh OS X v10.1.5–10.3
SOFTWARE
Prohlížení a tisk ZoomBrowser EX (PhotoRecord)/ImageBrowser
Další PhotoStitch, RemoteCapture
Ovladače TWAIN (Windows 98/2000), WIA (Windows Me)
Manipulace se snímky ArcSoft PhotoStudio
NAPÁJENÍ
Baterie 2 alkalické nebo NiMH baterie velikosti AA (alkalické baterie dodávány s přístrojem)
Životnost Přibl. 80 snímků (3)
Přibl. 300 snímků (s volitelným akumulátorem Canon NB-2AH) (3)
Přehrávání přibl. 180 min (s dodanými bateriemi)
Přehrávání přibl. 300 min (s akumulátorem Canon NB-2AH)
Napájení ze sítě Volitelné, sada napájecího adaptéru ACK800
VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Pouzdro Měkké pouzdro DCC-80
Pouzdro odolné vodě/povětrnostním podmínkám Vodotěsné pouzdro (40 m) WP-DC60
Objektivy 1,75x telekonvertor TC-DC52A,
0,7x širokoúhlý konvertor WC-DC52,
předsádka 250D (52 mm),
konverzní adaptér objektivu LA-DC52F
Blesk Vysoce výkonný blesk HF-DC1
Napájení a nabíječky baterií Sada nabíječky baterií CBK4-200, Ni-MH baterie NB4-200, sada napájecího adaptéru ACK800
FYZIKÁLNÍ SPECIFIKACE
Provozní prostředí 0–40 °C, vlhkost 10–90 %
Rozměry (Š x V x H) 90,7 x 64,0 x 38,4 mm (bez výstupků)
Hmotnost (pouze tělo) Přibl. 180 gOstatní
Značka: Canon
Příslušenství v balení: 2x AA alkalické baterie, SD 16 MB karta, USB kabel, Audio/video kabel, Návod, Software, záruční list, řemínek na ruku
 
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,5
Rozlišení: 3,2 Mpx
Typ snímače: CCD
Poměr stran snímku: 4:3
Stabilizátor snímače: Ne
 
Objektiv
Optický zoom: 4 x
Digitální zoom: 3,2
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 35-140
Minimální ohnisková vzdálenost: 35 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 140 mm
 
Zaostřování
Makro od: 5 cm
Počet AF bodů: 1
Možnost použít předsádkové čočky: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové, Zónové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 50
ISO - maximální citlivost: 400
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 2,3 sn./s
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 1,8 "
Rozlišení displeje: 115000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: AVI, JPEG
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
Zvuková poznámka: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 91 x 64 x 39
Hmotnost: 230 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Canon PowerShot A510 + CP400 termosublimační tiskárna v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Canon PowerShot A510 + CP400 termosublimační tiskárna, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Canon PowerShot A510 + CP400 termosublimační tiskárna

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím