Digitální kompakt Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory!

 • Značka: Canon
 • Rozlišení: 7,1 Mpx
 • Optický zoom: 6 x
 • Velikost displeje: 2,5 "

Sháníte Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory!?

„Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory!?

Začít s výkupem

Vhodný pro tvůrčí fotografii jako jeho velmi oblíbený předchůdce, nabízí ovšem daleko víc! Díky stabilizátoru obrazu a vysoké citlivosti produkuje ostré snímky i při špatném osvětlení a je tak daleko univerzálnější. Obrazová kvalita a snadné nastavení velkého množství funkcí jsou na prvním místě. Rozlišení 7,1 Mpx, 6x optický zoom, ISO až 800, LCD 2,5 palce, 210 g Produktová sekce: Digitální kompakty Canon

Parametry a popis

 • Rozlišení 7,1 megapixelů
 • 6násobný optický zoom s optickým stabilizátorem obrazu
 • DIGIC II, iSAPS, 9bodový AiAF, FlexiZone AF/AE
 • Digitální telekonvertor a bezpečný zoom
 • 2,5palcový LCD displej se širokým pozorovacím úhlem a optický hledáček s reálným obrazem
 • 20 režimů fotografování

PowerShot A710 IS, první fotoaparát PowerShot řady A vybavený technologií optické stabilizace obrazu (IS). Vedle 6násobného optického zoomu se stabilizací obrazu je kompaktní fotoaparát PowerShot A710 IS plně vybaven nejrůznějšími funkcemi a je tak plnohodnotným nástupcem populárního fotoaparátu PowerShot A700, na jehož místo přichází. Vylepšení dále zahrnují 7,1megapixelový snímač a nové fotografické efekty, které dále obohacují již tak široké kreativní možnosti.

PowerShot A710 IS si ponechává mnohé z funkcí, díky nimž si jeho předchůdce získal širokou popularitu; jsou jimi nesčetné režimy fotografování, plné ruční ovládání, pořizování videosnímků v kvalitě VGA, fotografování s citlivostí ISO 800 a v neposlední řadě 2,5palcový LCD displej.

Kvalita obrazu
Objektiv s 6násobným optickým zoomem má ohniskový rozsah 35–210 mm (ekvivalent 35mm filmu) a díky své konstrukci zároveň umožňuje zachování kompaktních rozměrů fotoaparátu. Optický hledáček s reálným zobrazením uživatelům umožňuje komponovat snímky bez použití LCD displeje v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti a tím se významně prodlužuje životnost akumulátorů.

Optický stabilizátor obrazu fotoaparátu PowerShot A710 IS byl navržen speciálně pro tento kompaktní formát s využitím zkušeností získaných od uvedení této technologie do profesionální řady EF objektivů. Optická stabilizace zabraňuje rozmazání obrazu v důsledku chvění fotoaparátu, a fotografům umožňuje pořizovat snímky s expozičními časy až o tři kroky delšími. Zvyšuje také stabilitu obrazu při fotografování při plném zoomu a v režimu Makro, umožňujícím fotografování ze vzdálenosti 1 cm. Čip, ovládající digitální stabilizaci obrazu, zpracovává až 4000 signálů za sekundu, řídí pohyby jednotlivých členů objektivu a zajišťuje tak kompenzaci veškerých nechtěných pohybů rukou. Režimy ISO 800 a Auto, vysoká citl. ISO, jimiž fotoaparát PowerShot A710 IS disponuje, doplňují optickou stabilizaci obrazu a usnadňují fotografování bez nutnosti použití blesku v prostředích s nízkou hladinou osvětlení a v interiérech.

Fotografická flexibilita
Nová funkce bezpečný zoom1 využívá vysokého rozlišení fotoaparátu a umožňuje mimořádné zvětšení zoomu bez negativního vlivu na kvalitu obrazu. Uživatelé mohou pořizovat snímky až při 12násobném zoomu a jejich rozlišení bude dostatečné pro zhotovení pohlednic (10 x 15 cm) v kvalitě fotolaboratoře. Uživatelé rovněž mohou použít nový digitální telekonvertor3 a dosáhnout na snímcích mimořádně velkého přiblížení – má podobný efekt jako nasazení telekonvertoru na fotoaparát.

20 režimů fotografování zahrnuje různé režimy Speciální scéna, které usnadňují fotografování za nepříznivých podmínek, a ruční režimy zkušenému uživateli umožňují plnou kontrolu nad nastavením expozice. Umělecké fotografické efekty lze aplikovat během a po fotografování pomocí funkce Mé barvy. PowerShot A710 IS rovněž disponuje pěti režimy pro pořizování filmů, včetně kvality VGA při rychlosti 30 políček/s a kvality QVGA při rychlosti 60 políček/s.

Vylepšení LCD
Pro snazší sestavení kompozice snímku lze na LCD displeji s úhlopříčkou 2,5" zobrazit mřížku, s jejíž pomocí fotograf zajistí dokonalé vyrovnání snímku. Dále mají uživatelé k dispozici užitečnou funkci zobrazení ve formátu 3 : 2, umožňující vidět tiskovou oblast odpovídající standardní fotografii 10 x 15 cm. Nová funkce upozornění na přeexponování označuje na zachycených snímcích přeexponované oblasti.

Obsáhlá řada doplňků
Pro fotoaparát jsou k dispozici volitelné konvertory, včetně širokoúhlého konvertoru (0,7x) a telekonvertoru (1,75x). Konvertory a další příslušenství v podobě filtrů a speciálních předsádek pro makrofotografii je možné nasadit na fotoaparát pomocí konverzního adaptéru LA-DC58G. Volitelný vysoce výkonný blesk HF-DC1 rozšiřuje možnosti pro noční fotografování a volitelné vodotěsné pouzdro WP-DC6 umožňuje plné ovládání fotoaparátů až do hloubky 40 metrů.

Tisk
Fotoaparát PowerShot A710 IS má vyčleněnou nabídku Tisk pro rychlý přístup k funkcím přímého tisku. Díky plné podpoře standardu PictBridge mohou uživatelé tisknout přímo na všechny tiskárny kompatibilní s PictBridge bez použití počítače. Při tisku na kompaktních fototiskárnách Canon SELPHY, např. SELPHY CP730, lze rovněž využít funkce tisku pasových fotografií a tisku fotografií z filmu, které fotoaparáty nabízejí. Nové tlačítko Tisk/sdílení dovoluje jediným stisknutím snadno tisknout a nahrávat obrazové soubory do systému Windows nebo Macintosh.

Funkčnost PictBridge je rozšířena o funkce tisku kontaktních kopií s 35 snímky na list formátu A4 a tisku indexu s 20 snímky s informacemi o fotografování, s jejichž pomocí může uživatel porovnat snímky a nastavení, při nichž byly pořízeny.

Podpora paměťových karet
Vedle paměťových karet SD a MMC fotoaparát PowerShot A710 IS podporuje velkokapacitní paměťovou kartu formátu SDHC pro ukládání dat o objemu 4 GB a výše. S fotoaparátem je dodávána paměťová karta s kapacitou 16 MB.

Software
Fotoaparát PowerShot A710 IS je dodáván s následujícím softwarem Canon:

 • ZoomBrowser EX 5.6 (Windows), ImageBrowser 5.6 (Macintosh): organizace a úprava fotografií, filmů a prezentací.
 • PhotoStitch 3.1: vytváření panoramatických fotografií z několika snímků (Windows a Macintosh).

Dodávaný software podporuje Windows 98 (SE), ME, 2000 (SP4), XP (SP1/2) a Macintosh OS X v10.2–v10.4. Modely PowerShot A640 a PowerShot A630 podporují bezovladačový přenos ve formátu PTP do operačních systémů Windows XP a Mac OS X.

Volitelné příslušenství

 • Konverzní adaptér předsádek (LA-DC58G)
 • Širokoúhlý konvertor 0,7x (WC-DC58N)
 • Telekonvertor 1,75x (TC-DC58N)
 • Předsádka 250D (58 mm)
 • Souprava baterií a nabíječky (CBK4-300)
 • Vysoce výkonný blesk (HF-DC1)
 • Souprava napájecího adaptéru (ACK800)
 • Vodotěsné pouzdro WP-DC6
 • Závaží k vodotěsnému pouzdru WW-DC1
 • Měkké pouzdro DCC-80
Ostatní
Značka: Canon
 
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,5
Rozlišení: 7,1 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1600x1200, 2048x1536, 2592x1944, 3072x1728, 3072x2304, 640x480
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 6 x
Digitální zoom: 4
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 35-210
Minimální ohnisková vzdálenost: 35 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 210 mm
Konstrukce objektivu: 9 členů (1 asférický) / 7 skupiny
Typ stabilizátoru: Optický
 
Zaostřování
Makro od: 1 cm
Počet AF bodů: 9
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/2 EV
ISO - minimální citlivost: 80
ISO - maximální citlivost: 800
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 15
Nejkratší expoziční čas: 1/2000
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 2 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2, Programovatelná
Scénické režimy: Portrét, Krajina, Noční scéna, Stitch Assist, Noční momentka, Děti a zvířata, Interiér, Listí, Sníh, Pláž, Ohňostroj, Pod vodou, Barevný akcent, Záměna barev
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 2,5 "
Rozlišení displeje: 115000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Dosah vestavěného blesku: 3,5 m
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: AVI, JPEG
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 97,5 x 66,5 x 41,2
Hmotnost: 210 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory!

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (16 - 7)

 • 16

  Avatar
  S tímto fotoaparátem jsem spokojen,zvláště oceníte dobré držení , ovladatelnost jednou rukou a hledáček
  při focení videosekvencí,např.lodní nebo letecké modelářství.

  Herbert, 13.06.2007 | Reagovat

 • 15

  Bouška
  Reaguje na 14 | Dobrý den, A710 nabízí spoustu funkcí, pokud je chcete využívat. Pokud ne, je Ixus správná volba. Osobně bych se podíval ještě na výkonnější model http://www.megapixel.cz/canon-digital-ixus-850-is který má širokoúhlý objektiv (využijete velmi často) a funkci Face Detection, která se na focení dětí velice hodí.

  Luděk Bouška - Megapixel, 06.06.2007 | Reagovat

 • 14

  Avatar
  Dobry den, rozhoduji se mezi timto digitalem CANON PowerShot A710IS a Canon IXUS 800 IS. Co byste doporucil jako vhodnejsi na rodinne fotografovani - deti neustale v pohybu, v lete hodne venku na slunci, pres zimu hodne v interieru za horsich svetelnych podminek? Nebo mam zvolit uplne jiny model? Dekuji za odpoved.

  Karel, 06.06.2007 | Reagovat

 • 13

  Bouška
  Reaguje na 12 | Dobrý den, lze to řešit čtečkou karet, která se připojí přes USB k počítači a karta, kterou do ní vložíte, se zobrazí jako další výměnný disk, ze kterého si můžete data libovolně přesunout nebo zkopírovat. Vynikající je třeba http://www.megapixel.cz/hama-ctecka-karet-1000-1 která podporuje všechny známé typy karet.

  Luděk Bouška - Megapixel, 28.05.2007 | Reagovat

 • 12

  Avatar
  Jak mam archivovat fotky z fotaku???
  Zkusil jsem uz nasledujici:
  Proste pripojeni fotaku k PC (win2000, win xp, ...) nefunguje. Nic se nezobrazi.
  Instalovat SW z CD neni mozne v temer zadnem Internet cafe ci verejnem internetu. I tech par pripadu, kdy se mi to podarilo, nevedlo k cili. Nebot se nadelalo hodne adresaru dle datumu, bylo to neprehledne a neslo to zmenit (nac je potom tvorba adresaru v nabidce v menu fotaku?).
  Nasel jsem SW Picasa, ale opet je problem s adresari.
  Byl jsem nucen zakoupit dalsi CD kartu a i ta neni neomezena.
  Dekuji za informace

  robert, 27.05.2007 | Reagovat

 • 11

  Bouška
  Reaguje na 10 | Dobrý den, objektivy jsou velmi dobré u obou modelů, ale A710 má lepší kvalitu obrazu, především pak při použití vyšších citlivostí.

  Luděk Bouška - Megapixel, 24.05.2007 | Reagovat

 • 10

  Avatar
  Dobrý den,rozhoduji se mezi Canon PowerShot A710 IS a Panasonic DMC-LZ 7.Jde o běžné focení dětí,dovolené atd.Chtěl bych vědět jaký si vybrat pro co nejlepší kvalitu snímků a jaký je rozdíl mezi objektivy.Děkuji za radu.

  Josef, 23.05.2007 | Reagovat

 • 9

  Bouška
  Reaguje na 7 | Dobrý den, tělo je plastové a snímky mají nižší šum oproti TZ3.

  Reaguje na 8 | Tyto údaje bohužel výrobce neuvádí. Subjektivně je to ale dobré.

  Luděk Bouška - Megapixel, 21.05.2007 | Reagovat

 • 8

  Avatar
  Prosím, můžete uvést reakční doby tohoto fotoaparátu po zapnutí přístroje, rychlost zaostření a reakční dobu po namačknutí spouště?
  Děkuji

  Martinovský, 20.05.2007 | Reagovat

 • 7

  Avatar
  dobrý den,chtěla bych se zeptat z jakého materiálu je tělo a710 a jaký je rozdíl mezi ním a panasonikem tz3 v kvalitě snímků.děkuji

  lucie, 19.05.2007 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím