Digitální kompakt Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory!

 • Optický zoom: 6 x
 • Rozlišení: 7,1 Mpx
 • Velikost displeje: 2,5 "

Sháníte Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory!?

„Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 200 Kč?

Začít s výkupem

Vhodný pro tvůrčí fotografii jako jeho velmi oblíbený předchůdce, nabízí ovšem daleko víc! Díky stabilizátoru obrazu a vysoké citlivosti produkuje ostré snímky i při špatném osvětlení a je tak daleko univerzálnější. Obrazová kvalita a snadné nastavení velkého množství funkcí jsou na prvním místě. Rozlišení 7,1 Mpx, 6x optický zoom, ISO až 800, LCD 2,5 palce, 210 g Produktová sekce: Digitální kompakty Canon

Parametry a popis

 • Rozlišení 7,1 megapixelů
 • 6násobný optický zoom s optickým stabilizátorem obrazu
 • DIGIC II, iSAPS, 9bodový AiAF, FlexiZone AF/AE
 • Digitální telekonvertor a bezpečný zoom
 • 2,5palcový LCD displej se širokým pozorovacím úhlem a optický hledáček s reálným obrazem
 • 20 režimů fotografování

PowerShot A710 IS, první fotoaparát PowerShot řady A vybavený technologií optické stabilizace obrazu (IS). Vedle 6násobného optického zoomu se stabilizací obrazu je kompaktní fotoaparát PowerShot A710 IS plně vybaven nejrůznějšími funkcemi a je tak plnohodnotným nástupcem populárního fotoaparátu PowerShot A700, na jehož místo přichází. Vylepšení dále zahrnují 7,1megapixelový snímač a nové fotografické efekty, které dále obohacují již tak široké kreativní možnosti.

PowerShot A710 IS si ponechává mnohé z funkcí, díky nimž si jeho předchůdce získal širokou popularitu; jsou jimi nesčetné režimy fotografování, plné ruční ovládání, pořizování videosnímků v kvalitě VGA, fotografování s citlivostí ISO 800 a v neposlední řadě 2,5palcový LCD displej.

Kvalita obrazu
Objektiv s 6násobným optickým zoomem má ohniskový rozsah 35–210 mm (ekvivalent 35mm filmu) a díky své konstrukci zároveň umožňuje zachování kompaktních rozměrů fotoaparátu. Optický hledáček s reálným zobrazením uživatelům umožňuje komponovat snímky bez použití LCD displeje v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti a tím se významně prodlužuje životnost akumulátorů.

Optický stabilizátor obrazu fotoaparátu PowerShot A710 IS byl navržen speciálně pro tento kompaktní formát s využitím zkušeností získaných od uvedení této technologie do profesionální řady EF objektivů. Optická stabilizace zabraňuje rozmazání obrazu v důsledku chvění fotoaparátu, a fotografům umožňuje pořizovat snímky s expozičními časy až o tři kroky delšími. Zvyšuje také stabilitu obrazu při fotografování při plném zoomu a v režimu Makro, umožňujícím fotografování ze vzdálenosti 1 cm. Čip, ovládající digitální stabilizaci obrazu, zpracovává až 4000 signálů za sekundu, řídí pohyby jednotlivých členů objektivu a zajišťuje tak kompenzaci veškerých nechtěných pohybů rukou. Režimy ISO 800 a Auto, vysoká citl. ISO, jimiž fotoaparát PowerShot A710 IS disponuje, doplňují optickou stabilizaci obrazu a usnadňují fotografování bez nutnosti použití blesku v prostředích s nízkou hladinou osvětlení a v interiérech.

Fotografická flexibilita
Nová funkce bezpečný zoom1 využívá vysokého rozlišení fotoaparátu a umožňuje mimořádné zvětšení zoomu bez negativního vlivu na kvalitu obrazu. Uživatelé mohou pořizovat snímky až při 12násobném zoomu a jejich rozlišení bude dostatečné pro zhotovení pohlednic (10 x 15 cm) v kvalitě fotolaboratoře. Uživatelé rovněž mohou použít nový digitální telekonvertor3 a dosáhnout na snímcích mimořádně velkého přiblížení – má podobný efekt jako nasazení telekonvertoru na fotoaparát.

20 režimů fotografování zahrnuje různé režimy Speciální scéna, které usnadňují fotografování za nepříznivých podmínek, a ruční režimy zkušenému uživateli umožňují plnou kontrolu nad nastavením expozice. Umělecké fotografické efekty lze aplikovat během a po fotografování pomocí funkce Mé barvy. PowerShot A710 IS rovněž disponuje pěti režimy pro pořizování filmů, včetně kvality VGA při rychlosti 30 políček/s a kvality QVGA při rychlosti 60 políček/s.

Vylepšení LCD
Pro snazší sestavení kompozice snímku lze na LCD displeji s úhlopříčkou 2,5" zobrazit mřížku, s jejíž pomocí fotograf zajistí dokonalé vyrovnání snímku. Dále mají uživatelé k dispozici užitečnou funkci zobrazení ve formátu 3 : 2, umožňující vidět tiskovou oblast odpovídající standardní fotografii 10 x 15 cm. Nová funkce upozornění na přeexponování označuje na zachycených snímcích přeexponované oblasti.

Obsáhlá řada doplňků
Pro fotoaparát jsou k dispozici volitelné konvertory, včetně širokoúhlého konvertoru (0,7x) a telekonvertoru (1,75x). Konvertory a další příslušenství v podobě filtrů a speciálních předsádek pro makrofotografii je možné nasadit na fotoaparát pomocí konverzního adaptéru LA-DC58G. Volitelný vysoce výkonný blesk HF-DC1 rozšiřuje možnosti pro noční fotografování a volitelné vodotěsné pouzdro WP-DC6 umožňuje plné ovládání fotoaparátů až do hloubky 40 metrů.

Tisk
Fotoaparát PowerShot A710 IS má vyčleněnou nabídku Tisk pro rychlý přístup k funkcím přímého tisku. Díky plné podpoře standardu PictBridge mohou uživatelé tisknout přímo na všechny tiskárny kompatibilní s PictBridge bez použití počítače. Při tisku na kompaktních fototiskárnách Canon SELPHY, např. SELPHY CP730, lze rovněž využít funkce tisku pasových fotografií a tisku fotografií z filmu, které fotoaparáty nabízejí. Nové tlačítko Tisk/sdílení dovoluje jediným stisknutím snadno tisknout a nahrávat obrazové soubory do systému Windows nebo Macintosh.

Funkčnost PictBridge je rozšířena o funkce tisku kontaktních kopií s 35 snímky na list formátu A4 a tisku indexu s 20 snímky s informacemi o fotografování, s jejichž pomocí může uživatel porovnat snímky a nastavení, při nichž byly pořízeny.

Podpora paměťových karet
Vedle paměťových karet SD a MMC fotoaparát PowerShot A710 IS podporuje velkokapacitní paměťovou kartu formátu SDHC pro ukládání dat o objemu 4 GB a výše. S fotoaparátem je dodávána paměťová karta s kapacitou 16 MB.

Software
Fotoaparát PowerShot A710 IS je dodáván s následujícím softwarem Canon:

 • ZoomBrowser EX 5.6 (Windows), ImageBrowser 5.6 (Macintosh): organizace a úprava fotografií, filmů a prezentací.
 • PhotoStitch 3.1: vytváření panoramatických fotografií z několika snímků (Windows a Macintosh).

Dodávaný software podporuje Windows 98 (SE), ME, 2000 (SP4), XP (SP1/2) a Macintosh OS X v10.2–v10.4. Modely PowerShot A640 a PowerShot A630 podporují bezovladačový přenos ve formátu PTP do operačních systémů Windows XP a Mac OS X.

Volitelné příslušenství

 • Konverzní adaptér předsádek (LA-DC58G)
 • Širokoúhlý konvertor 0,7x (WC-DC58N)
 • Telekonvertor 1,75x (TC-DC58N)
 • Předsádka 250D (58 mm)
 • Souprava baterií a nabíječky (CBK4-300)
 • Vysoce výkonný blesk (HF-DC1)
 • Souprava napájecího adaptéru (ACK800)
 • Vodotěsné pouzdro WP-DC6
 • Závaží k vodotěsnému pouzdru WW-DC1
 • Měkké pouzdro DCC-80
Objektiv
Optický zoom: 6 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 35-210
Konstrukce objektivu: 9 členů (1 asférický) / 7 skupiny
Digitální zoom: 4
Minimální ohnisková vzdálenost: 35 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 210 mm
Typ stabilizátoru: Optický
 
Zaostřování
Makro od: 1 cm
Počet AF bodů: 9
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/2 EV
ISO - minimální citlivost: 80
ISO - maximální citlivost: 800
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 2 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2, Programovatelná
Scénické režimy: Portrét, Krajina, Noční scéna, Stitch Assist, Noční momentka, Děti a zvířata, Interiér, Listí, Sníh, Pláž, Ohňostroj, Pod vodou, Barevný akcent, Záměna barev
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Dosah vestavěného blesku: 3,5 m
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: AVI, JPEG
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Hmotnost: 210 g
Rozměry v mm: 97,5 x 66,5 x 41,2
 
Obrazový snímač
Rozlišení: 7,1 Mpx
Typ snímače: CCD
Formát snímače: 1/2,5
Rozlišení fotografií: 1600x1200, 2048x1536, 2592x1944, 3072x1728, 3072x2304, 640x480
Stabilizátor snímače: Ano
 
LCD
Velikost displeje: 2,5 "
Rozlišení displeje: 115000
 
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 15
Nejkratší expoziční čas: 1/2000

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Canon PowerShot A710 IS + nabíječka + akumulátory!

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (16 - 7)

 • 16

  Avatar
  S tímto fotoaparátem jsem spokojen,zvláště oceníte dobré držení , ovladatelnost jednou rukou a hledáček
  při focení videosekvencí,např.lodní nebo letecké modelářství.

  Herbert, 13.06.2007 | Reagovat

 • 15

  Bouška
  Reaguje na 14 | Dobrý den, A710 nabízí spoustu funkcí, pokud je chcete využívat. Pokud ne, je Ixus správná volba. Osobně bych se podíval ještě na výkonnější model http://www.megapixel.cz/canon-digital-ixus-850-is který má širokoúhlý objektiv (využijete velmi často) a funkci Face Detection, která se na focení dětí velice hodí.

  Luděk Bouška - Megapixel, 06.06.2007 | Reagovat

 • 14

  Avatar
  Dobry den, rozhoduji se mezi timto digitalem CANON PowerShot A710IS a Canon IXUS 800 IS. Co byste doporucil jako vhodnejsi na rodinne fotografovani - deti neustale v pohybu, v lete hodne venku na slunci, pres zimu hodne v interieru za horsich svetelnych podminek? Nebo mam zvolit uplne jiny model? Dekuji za odpoved.

  Karel, 06.06.2007 | Reagovat

 • 13

  Bouška
  Reaguje na 12 | Dobrý den, lze to řešit čtečkou karet, která se připojí přes USB k počítači a karta, kterou do ní vložíte, se zobrazí jako další výměnný disk, ze kterého si můžete data libovolně přesunout nebo zkopírovat. Vynikající je třeba http://www.megapixel.cz/hama-ctecka-karet-1000-1 která podporuje všechny známé typy karet.

  Luděk Bouška - Megapixel, 28.05.2007 | Reagovat

 • 12

  Avatar
  Jak mam archivovat fotky z fotaku???
  Zkusil jsem uz nasledujici:
  Proste pripojeni fotaku k PC (win2000, win xp, ...) nefunguje. Nic se nezobrazi.
  Instalovat SW z CD neni mozne v temer zadnem Internet cafe ci verejnem internetu. I tech par pripadu, kdy se mi to podarilo, nevedlo k cili. Nebot se nadelalo hodne adresaru dle datumu, bylo to neprehledne a neslo to zmenit (nac je potom tvorba adresaru v nabidce v menu fotaku?).
  Nasel jsem SW Picasa, ale opet je problem s adresari.
  Byl jsem nucen zakoupit dalsi CD kartu a i ta neni neomezena.
  Dekuji za informace

  robert, 27.05.2007 | Reagovat

 • 11

  Bouška
  Reaguje na 10 | Dobrý den, objektivy jsou velmi dobré u obou modelů, ale A710 má lepší kvalitu obrazu, především pak při použití vyšších citlivostí.

  Luděk Bouška - Megapixel, 24.05.2007 | Reagovat

 • 10

  Avatar
  Dobrý den,rozhoduji se mezi Canon PowerShot A710 IS a Panasonic DMC-LZ 7.Jde o běžné focení dětí,dovolené atd.Chtěl bych vědět jaký si vybrat pro co nejlepší kvalitu snímků a jaký je rozdíl mezi objektivy.Děkuji za radu.

  Josef, 23.05.2007 | Reagovat

 • 9

  Bouška
  Reaguje na 7 | Dobrý den, tělo je plastové a snímky mají nižší šum oproti TZ3.

  Reaguje na 8 | Tyto údaje bohužel výrobce neuvádí. Subjektivně je to ale dobré.

  Luděk Bouška - Megapixel, 21.05.2007 | Reagovat

 • 8

  Avatar
  Prosím, můžete uvést reakční doby tohoto fotoaparátu po zapnutí přístroje, rychlost zaostření a reakční dobu po namačknutí spouště?
  Děkuji

  Martinovský, 20.05.2007 | Reagovat

 • 7

  Avatar
  dobrý den,chtěla bych se zeptat z jakého materiálu je tělo a710 a jaký je rozdíl mezi ním a panasonikem tz3 v kvalitě snímků.děkuji

  lucie, 19.05.2007 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím