062457
zkopírováno do schránky
Použitý fotoaparát
Canon PowerShot G7 X Mark II bazar
- Stav zboží: Použité
- Značka: Canon
Sháníte Canon PowerShot G7 X Mark II bazar?
„Canon PowerShot G7 X Mark II bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 06.08.2019
Kontaktujte nás, poradíme vám

Canon PowerShot G7 X Mark II bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Po roce se mi dostal do rukou na recenzi nástupní model Canon PowerShot G7 X Mark II. Sám jsem byl zvědavý o kolik se od svého předchůdce bude lišit a s jakými novinkami přijde. Aparát je osazen novým super rychlým procesorem DIGIC 7, který aparátu umožňuje 8 snímků za vteřinu v kvalitě RAW. Další…
Celkové hodnocení
zákazníků
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Hana, Trutnov, 05.01.2025
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obecné
| Úroveň produktu | Poloprofesionál a pokročilý |
|---|---|
| Podle použití | Rodinný, Výkonný |
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 106 x 61 x 42 |
|---|---|
| Hmotnost | 319 g |
| Barva | černá |
Bezdrátové sítě
| GPS | Ne |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
Ostření
| Manuální ostření | Ano |
|---|---|
| Pomocné světlo AF | Ano |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 0,05 cm |
| Makro od | 5 cm |
| Počet AF bodů | 31 |
Expozice a fotografování
| Blokování AE | Ano |
|---|---|
| Bracketing | Ano |
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
| Digitální zoom | 4 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 3 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 125 |
| ISO - maximální citlivost | 12800 |
| Rychlost sériového snímání | 8 sn./s |
| Panorama | Ne |
| HDR | Ano |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1" / CX |
| Rozlišení snímače | 20 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 5472x3648 |
| Technologie snímače | BSI-CMOS |
| Poměr stran snímače | 3:2 |
| Velikost snímače (mm) | 13.2 x 8.8 |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
| Směrné číslo blesku | 7 |
| Dálkové řízení extreního blesku | Ne |
| Vysokorychlostní synchronizace blesku | Ne |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | Micro HDMI |
|---|---|
| Výdrž baterie ve snímcích | 265 snímků |
| Způsoby napájení | Akumulátor, Síťový adaptér |
| Typ baterie | NB-13L pro Canon |
| Konektivita / Porty - vstupy | USB |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | DIGIC VII |
|---|
Objektiv
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 1040000 |
| Živý náhled (Live View) | Ano |
| Dotykový displej | Ano |
| Výklopný displej | Ano |
| Stavový displej | Ne |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, MPEG-4, RAW |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | Full HD (1920×1080) |
| Časosběrné snímání | Ano |
| Počet audio kanálů | 2.0 |
| Video formát | H.264, MPEG-4 |
| Stereo zvuk | Ano |
| Snímková frekvence u videa | 60 sn./s |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | NB-13L akumulátor, nabíječka CB-2LH, WS-DC12 poutko, cd, manuál |
|---|---|
| Značka | Canon |
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Canon PowerShot G7 X Mark II použitý fotoaparát
Související články s Canon PowerShot G7 X Mark II použitý fotoaparát
Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • včera v 16:01

Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Novinky ve světě fotografie a videa | Listopad 2025
Listopadové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 11. 2025 v 11:07

Dotazy k Canon PowerShot G7 X Mark II použitý fotoaparát
Expert Megapixelu
Martin Plíva


































Komentáře