PN: 3507, ID: 007139

Digitální kompakt Canon PowerShot S2 IS

 • Optický zoom: 12 x
 • Rozlišení: 5 Mpx
 • Velikost displeje: 1,8 "

Sháníte Canon PowerShot S2 IS?

„Canon PowerShot S2 IS“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Canon PowerShot S2 IS?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 222 Kč?

Začít s výkupem

Výkonný ultrazoom s procesorem DIGIC II, množstvím funkcí a ergonomicky řešeným ovládáním. Rozlišení 5 Mpx, 12x optický zoom se stabilizátorem (eqv. 36-432 mm), 18 režimů fotografování, citlivost až ISO 400, závěrka 15 - 1/3200s, výklopné LCD 1,8", paměťové karty SD, film VGA 30 sním./s se zvukem, menu v češtině. Produktová sekce: Digitální kompakty Canon

Alternativy k již neprodávanému Canon PowerShot S2 IS

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Canon PowerShot S2 IS

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Velmi povedený nástupce S1 IS, Multimediální ultrazoom vhodný pro kreativního spotřebitele, který uvítá multifunkční přístroj vhodný pro tvorbu fotografií, tak kvalitních videosekvencí s důrazem,
Celá recenze

Kompletní recenze
Canon PowerShot S2 IS

Parametry a popis

Tento fotoaparát, plným právem nástupce modelu PowerShot S1 IS, je důkazem dokonalého sladění univerzálnosti a výkonu, je vybaven technologií optické stabilizace obrazu, mimořádnou optikou a kvalitou digitální videokamery s rychlostí snímání 30 políček za sekundu prodlouženou až na 60 minut videonahrávek se stereofonním zvukem.

V přístroji je stejný obrazový procesor DIGIC II jako v profesionálních digitálních zrcadlovkách Canon. Model S2 IS nabízí souvislé fotografování 2,4 snímky za sekundu se superrychlou odezvou, téměř dvojnásobně kratší dobu spuštění a dvojnásobně vyšší rychlost automatického zaostřování v porovnání se svým předchůdcem, 18 režimů fotografování a rozsah závěrky od 1/3200 s. Procesor je dokonce schopen zaznamenat digitální fotografie v maximálním rozlišení při současném nahrávání videa. Kromě skutečného nárůstu výkonnosti fotoaparátu zlepšuje procesor DIGIC II rovněž barevné podání a přesnost vyvážení bílé a také zrychluje prohlížení snímků a jejich procházení při přehrávání. Superrychlé přenosy snímků a videonahrávek umožňuje rozhraní USB 2.0 Hi-speed.

Svými funkcemi digitálního fotoaparátu a digitální videokamery konkuruje S2 IS mnoha speciálním jednofunkčním zařízením a reprezentuje sbližování základních obrazových technologií Canon v oblastech vývoje objektivů, zpracování obrazu, digitálních fotoaparátů a digitálních videokamer.

Menu v češtině

Optika
Dosud nejvýkonnější optický zoom (36–432 mm f/2,7–f.3,5 ), jímž je kompaktní fotoaparát vybaven, je doplněn o proslulou technologii optického stabilizátoru obrazu (IS) Canon, která výrazně potlačuje rozmazání fotografií v důsledku pohybu přístrojem a minimalizuje chvění ve videonahrávkách. Člen UD (Ultra-low Dispersion) objektivu zabraňuje chromatickým vadám – zejména při dlouhých ohniskových vzdálenostech – pro mimořádně věrnou reprodukci barev a ostrou kresbu. Stabilizátor obrazu je možné vypnout, mít trvale zapnutý nebo zapnutý pouze při fotografování (pracuje s otevřením závěrky), anebo přepnutý do režimu panorámování (koriguje se pouze pohyb nahoru/dolů – vhodné např. pro snímání motoristických sportů). Díky výkonnosti kompenzace 2 až 3 kroky dává stabilizátor obrazu fotografům možnost nastavit delší expozice bez rizika rozpohybování záběru; to je ideální pro fotografování na místech s nízkým osvětlením nebo tam, kde je použití blesku nevhodné nebo nežádoucí, např. na koncertech a svatbách.

USM motor objektivu zajišťuje nejen superrychlé řízení a okamžitou odezvu zoomu, ale je navíc mimořádně tichý, aby nedocházelo k rušení zaznamenávaného stereofonního zvuku u filmů nebo k vyplašení zvířat ve volné přírodě. Režim Supermakro od 0 cm a volitelná předsádka 500D (58 mm) dává fotografovi do rukou nepřebernou škálu možností experimentování v makrofotografii.

Pokrytí maxima požadavků fotografování: volitelné širokoúhlé konvertory a telekonvertory rozšiřují rozsah zoomu na působivých 24x – od širokoúhlých 27 mm až po superteleobjektivových 648 mm (ekvivalent 35mm filmu). Bez konvertorů má model S2 IS 48násobný kombinovaný digitální a optický zoom pro fotografie i filmy.

Funkčnost a výkonnost
Nadbytek výkonu procesoru DIGIC II zvyšuje rychlost AF o přibl. 45 % a dobu spouštění zkracuje o více než 50 %. S vlastností, která předstihuje mnohé digitální zrcadlovky – model S2 IS je schopen souvislého a nepřerušovaného souvislého fotografování rychlostí 2,4 snímků za sekundu do zaplnění paměťové karty – se otevírá uživatelům nová sféra pro zaznamenávání sekvencí sportovních akcí. 17 režimů fotografování zahrnuje plně ruční režim, 6 přednastavených režimů Speciální scény pro rychlé optimální nastavení ve složitých světelných podmínkách a režim Stitch Assist pro vícesnímková panorámata.

Pro okamžité videonahrávání podporující režim VGA fine (640 x 480) rychlostí 30 nebo 15 políček za sekundu si model S2 IS zachovává jednoúčelové tlačítko film/fotografování. Tím se odstraňuje nutnost otevírání nabídky – uživatelé mají větší jistotu, že nepromeškají žádnou ze situací, které se již neopakují.

Ruční zaostřování pro fotografie a filmy je možné prostřednictvím víceúčelových tlačítek nahoru/dolů. Vysoce kvalitní stereofonní nahrávání lze volit s různými parametry vzorkování, ať již jako součást pořizovaného záběru, jako samostatný záznam zvuku nebo pro poznámky k fotografiím. Nastavitelný větrný filtr zlepšuje kvalitu zvuku nahrávek v exteriéru za větrného počasí. Monofonní přehrávání zvuku přístroje lze rozšířit na stereofonní připojením na vhodné zařízení pomocí dodaného videokabelu. Fotoaparát umožňuje rovněž populární pomalé přehrávání filmu přímo na přístroji, které bylo poprvé představeno ve výběru nedávno uvedených jednoúčelových digitálních fotoaparátů Canon.

Funkce „Mé Barvy“, která má své vlastní místo na voliči režimů, umožňuje vybírat z 9 různých barevných efektů aplikovatelných v reálném čase při současném pořizování jak fotografií, tak filmů.

Současný záznam filmu a fotografií
Nová funkce Foto ve filmu umožňuje uživatelům během nahrávání filmu zaznamenat fotografii v maximálním rozlišení jednoduše stisknutím spouště. Záznam filmu se po dobu pořizování fotografie dočasně přeruší a pokračuje, dokud se uživatel nerozhodne jej ukončit. Videonahrávka a nepohyblivý snímek jsou ukládány nezávisle na sobě a takto fragmentovanou sekvenci je možné spojit zpět dohromady pomocí speciální volby nabídky pro úpravu v dodaném softwaru ZoomBrowser EX 5.2/ImageBrowser 5.1

Další funkce
Společnost Canon v reakci na připomínky uživatelů fotoaparátu PowerShot S1 IS zvětšila velikost nastavitelného LCD z 1,5” na 1,8”. Funkce Noční zobrazování pomáhá se zarámováním záběru při nízkém osvětlení. Jas elektronického hledáčku (EVF) je nastavitelný ve 2 úrovních.

Integrovaný blesk je možné nyní ručně vysunout. K přístroji je kromě volitelných konvertorů nabízeno další volitelné příslušenství včetně vysoce výkonného blesku Canon HF-DC1, sluneční clony s adaptérem objektivu pro redukci světelného závoje a měkkého pouzdra DCC-90. Standardně jsou s fotoaparátem dodávány 4 alkalické baterie velikosti AA a 16MB karta SD.

Bezpočítačový tisk
Díky rozsáhlé podpoře PictBridge je možné s modelem S2 IS tisknout ID fotografie a filmy na připojené kompaktní fototiskárně SELPHY, např. CP600. Na média KP-108IP je možné s kompaktní fototiskárnou SELPHY CP tisknout formáty 6 x 4” (10 x 15 cm) v ceně pouhých 10 Kč za kus . Nové tlačítko Tisk/sdílení dovoluje jediným stisknutím snadno tisknout a ukládat obrazové soubory do systému Windows nebo Macintosh.

Další funkce
Software pro správu fotografií a videozáznamů a jejich úpravu zahrnuje ZoomBrowser EX 5.2 (pro PC), ImageBrowser 5.1 (pro Mac) a ArcSoft PhotoStudio, dále PhotoStitch pro tvorbu panorámat z více snímků a uživatelsky příjemnou tiskovou aplikaci PhotoRecord. Fotoaparát podporuje protokol PTP pro bezovladačový přenos souborů do operačních systémů Windows XP nebo Mac OS X. Dodávány jsou ovladače TWAIN (Windows 98/2000) a WIA (Windows Me).


OBRAZOVÝ SNÍMAČ
Typ 1/2,5” CCD
Efektivní pixely Přibl. 5,0 Mpx
Celkem pixelů Přibl. 5,3 Mpx
Poměr stran obrazu 4:3
Typ barevného filtru Primární barvy
OBRAZOVÝ PROCESOR
Typ Procesor DIGIC II s technologií iSAPS
OBJEKTIV
Ohnisková vzdálenost 6,0–72,0 mm (ekvivalent 35mm filmu: 36–432 mm)
Zoom 12násobný optický zoom, přibl.
4násobný digitální zoom, přibl.
48násobný kombinovaný zoom
Základní clonové číslo f/2,7–f/3,5
Konstrukce 11 členů v 9 skupinách (1 asférický člen, 1 člen UD)
Stabilizace obrazu Ano (výsuvný typ)
Ultrazvukový motor (USM) Ano, zoom
ZAOSTŘOVÁNÍ
Typ TTL
Systém AF/body 1 bod AF (možnost libovolné polohy)
Režimy AF Po snímcích, Souvislé
Výběr bodu AF Ruční výběr pomocí AF/AE s posuvnou zónou
Zobrazení vybraného bodu AF Indikováno na zadním LCD panelu
Blokování AF Možnost zapnutí/vypnutí
Pomocné světlo AF Ano (zapnutí/vypnutí)
Ruční zaostřování Ano
Posouvání zaostření Ano
Nejkratší vzdálenost zaostření 0 cm
NASTAVENÍ EXPOZICE
Režimy měření Poměrové, celoplošné se zdůrazněným středem, bodové (středové nebo svázáno s rámečkem zaostřování)
Blokování AE Ano
Kompenzace expozice +/-2 EV s krokem 1/3
AEB 1/3–2 EV s krokem 1/3
Ekvivalent citlivosti ISO AUTO, 50, 100, 200, 400
ZÁVĚRKA
Typ Mechanická závěrka a elektronická závěrka
Rychlost závěrky 15–1/3200 s
(Expoziční doby 1,3 s a delší jsou dostupné pouze v režimech Ruční nastavení a AE s prioritou rychlosti závěrky. Při expozicích 1,3 s a delších se uplatňuje redukce šumu. Určité kombinace rychlosti závěrky a clonového čísla nemusejí být dostupné.)
VYVÁŽENÍ BÍLÉ
Typ TTL
Nastavení Automatika, Denní světlo, Zataženo, Žárovka, Zářivka, Zářivka H, Blesk, Uživatelské
BAREVNÁ MATICE
Typ sRGB
HLEDÁČEK
Hledáček EVF (0,33"), přibl. 115 000 pixelů
Pokrytí 100 %
Dioptrická korekce -5,5–1,5 D
Informace zobrazované v hledáčku Všechny informace
LCD MONITOR
Monitor Nastavitelný 1,8” nízkoteplotní P-Si TFT, přibl. 115 000 pixelů
Pokrytí 100 %
Jas Nastavitelný ve dvou úrovních
BLESK
Režimy Automatika, ruční vypnutí/zapnutí blesku
Rychlost X-sync 1/500 s (max.)
Pomalá synchronizovaná rychlost závěrky Ano
Redukce jevu červených očí Ano
Kompenzace zábleskové expozice +/-2 EV s krokem 1/3
Blokování zábleskové expozice Ano
Synchronizace na druhých lamelách závěrky Ano
Dosah vestavěného blesku 70 cm–5,0 m (W)/4,0 m (T) (při ekvivalentní citlivosti ISO AUTO)
Externí blesk Vysoce výkonný blesk Canon
FOTOGRAFOVÁNÍ
Režimy Auto, Program AE, AE s prioritou rychlosti závěrky, AE s prioritou clony, Ruční, Uživatelské, Portrét, Krajina, Noční scéna, Mé barvy, Stitch Assist, Film, režim Speciální scéna (Listí, Sníh, Pláž, Ohňostroj, Interiér, Noční momentka).
Fotografické efekty Živé barvy, Neutrální barvy, Rozostření, Sépie, Černobíle, Uživatelské, Mé barvy (9 nastavení)
Režimy řízení Po snímcích, Souvislé fotografování, Samospoušť
Souvislé fotografování Vysoká rychlost: přibl. 2,4 snímků/s (do zaplnění paměťové karty);
Normální rychlost: přibl. 1,5 snímků/s; (do zaplnění paměťové karty)
Intervalový měřič Až 100 snímků s krokem 1–60 minut
ZÁZNAMOVÉ PIXELY/KOMPRESE
Velikost snímku (L) 2592 x 1944, (M1) 2048 x 1536, (M2) 1600 x 1200, (S) 640 x 480
Komprese Superjemný, Jemný, Normální
Filmy (L) 640 x 480, 30/15 políček/s
(M) 320 x 240, 30/15 políček/s
Délka filmu 1 GB nebo 60 min
TYPY SOUBORŮ
Fotografie Komprese JPEG (vyhovuje standardu Exif 2.2 [Exif Print])/Design typu systém souborů pro fotoaparáty, vyhovuje DPOF (Digital Print Order Format), verze 1.1
Filmy AVI [komprese Motion JPEG + WAVE (stereo)]
Zvukové soubory WAVE (stereo)
PŘÍMÝ TISK
Tiskárny Canon Kompaktní fototiskárny Canon SELPHY a tiskárny Pixma podporující PictBridge (režimy Tisk ID foto, Tisk filmu jsou podporované pouze na tiskárnách CP SELPHY)
PictBridge Ano
DALŠÍ FUNKCE
Můj fotoaparát Uživatelské přizpůsobení úvodního obrázku a zvuků fotoaparátu
Zvuková poznámka Až 60 s na snímek
Inteligentní senzor orientace Ano
Histogram Ano
Zoom při přehrávání 2x–10x
Formáty zobrazování Po snímcích/Index (9 přehledových snímků)/Prezentace/Zvětšeně/Film
Ochrana před smazáním snímků Jednotlivé snímky
Smazání snímku Jeden snímek, Všechny
Samospoušť Přibl. 2sekundová nebo 10sekundová
Kategorie nabídek 1) Nabídka nahrávání
(2) Nabídka přehrávání
(3) Nabídka Nastavit
(4) Nabídka Můj fotoaparát
(5) Nabídka Funkce
Jazyky nabídky Angličtina, němčina, francouzština, holandština, dánština, finština, italština, norština, švédština, španělština, zjednodušená čínština, čínština (tradiční), japonština, ruština, portugalština, korejština, řečtina, polština, čeština, maďarština, turečtina
ROZHRANÍ
Počítač USB 2.0 High Speed (Mini-B, PTP)
Další Výstup A/V (PAL/NTSC)
PAMĚŤOVÁ KARTA
Typ Karta Secure Digital (SD), v dodávce 16MB karta SD
PODPOROVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM
PC Windows 98SE/Me/2000 SP4/XP/XP SP1–2
Macintosh OS X v10.1.5–10.3
SOFTWARE
Prohlížení a tisk ZoomBrowser EX (PhotoRecord)/ImageBrowser
Další PhotoStitch, RemoteCapture
Ovladače TWAIN (Windows 98/2000), WIA (Windows Me)
Manipulace se snímky ArcSoft PhotoStudio
NAPÁJENÍ
Baterie 4 alkalické baterie velikosti AA (v dodávce), NiMH
Životnost Přibl. 130 snímků (4) (s dodanými bateriemi) 210 minut pro filmy
Přibl. 550 snímků (s volitelnými bateriemi Canon NB-2AH) (4) 300 minut pro filmy
Přibl. 800minutové přehrávání (s dodanými bateriemi)
Přibl. 900minutové přehrávání (s bateriemi Canon NB-2AH)
Úspora energie Zobrazování se vypne po 10, 20, 30 sekundách 1, 2, 3 minutách
Napájení ze sítě Volitelné, napájecí adaptér CA-PS700
VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Pouzdro DCC-90
Doplňky objektivu Telekonvertor 1,5x TC-DC58D
Širokoúhlý konvertor 0,75x WC-DC58A
Sada adaptéru/sluneční clony LAH-DC20
Předsádka 500D (58 mm)
Blesk Vysoce výkonný blesk HF-DC1
Napájení a nabíječky baterií Sada nabíječky baterií CBK4-200, Ni-MH baterie NB4-200, Kompaktní napájecí adaptér CA-PS700
FYZIKÁLNÍ SPECIFIKACE
Provozní prostředí 0–40 °C, vlhkost 10–90 %
Rozměry (Š x V x H) 113,0 x 78,0 x 75,5 mm (bez výstupků)
Hmotnost (pouze tělo) Přibl. 405 g


Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: DIGIC II
 
Objektiv
Optický zoom: 12 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 36-108
Konstrukce objektivu: 11 členů (1 asférický) / 9 skupin
Digitální zoom: 4
Minimální ohnisková vzdálenost: 36 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 108 mm
Typ stabilizátoru: Optický
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 10 cm
Pomocné světlo AF: Ano
Možnost použít předsádkové čočky: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové, Zónové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 50
ISO - maximální citlivost: 400
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Histogram: Ano
Rychlost sériového snímání: 2,4 sn./s
Scénické režimy: Portrét, Krajina, Noční scéna, Mé barvy, Stitch Assist, Film, režim Speciální scéna (Listí, Sníh, Pláž, Ohňostroj, Interiér, Noční momentka)
 
Hledáček
Typ hledáčku: Elektronický
Rozlišení hledáčku: 115000
Pokrytí hledáčku: 100 %
Dioptrická korekce: -5,5 až 1,5
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Korekce zábleskové expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
Dosah vestavěného blesku: 5 m
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG, MPEG-4
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
Zvuková poznámka: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Hmotnost: 505 g
Rozměry v mm: 113 x 78 x 76
 
Ostatní
Základní příslušenství: 4x AA alkalické baterie, SD 16 MB karta, USB kabel, AV kabel, síťový kabel, řemen, krytka objektivu, návod, záruční list, software
 
Obrazový snímač
Rozlišení: 5 Mpx
Typ snímače: CCD
Formát snímače: 1/2,5
Rozlišení fotografií: 1600x1200, 2048x1536, 2592x1944, 640x480
Poměr stran snímku: 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
LCD
Velikost displeje: 1,8 "
Rozlišení displeje: 115000
 
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: EVF kompakt
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 15
Nejkratší expoziční čas: 1/3200

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Canon PowerShot S2 IS v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Canon PowerShot S2 IS, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Canon PowerShot S2 IS

Nahoru

Komentáře (51)

Zobrazeny komentáře (52 - 43)

 • 52

  Avatar

  Dobrý den, možností je spusta. Asi jedna ze zajímavějších je momentálně FZ200 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 12.05.2016 | Reagovat

 • 51

  Avatar

  Dobrý den, můžu se zeptat, prodává se dnes podobný ultrazoom, tedy mohl by mít širokoúhlejší objektiv, janak podobné vlastnosti jako má tento canon.. Děkuju

  martin skvoracek, 11.05.2016 | Reagovat

 • 50

  Avatar

  Dobrý den, můžu se zeptat, jakého nástupce canonu s2is jste si zvolil? Děkuju Reaguje na (13) | Tak píšu svůj názor na tento foťák!! Došl mi asi před 14 dny a zatím sem nenašel jedinou věc,ve které by mne tento foťák zklamal!! Je absolutně bezchybný a dá se s ním fotit úplně všechno,od sportu až po detajli včeliček:-))) Pokud tedy někdo nad tímto foťákem přemýšlíte,určitě běžte do něho,za tu cenu je úplně super!! Reaguje na (13) |

  skvoracek martin, 11.05.2016 | Reagovat

 • 49

  Avatar

  Reaguje na (47) | Reaguji ještě jednou a pro vaši případnou odpověď uvádím moji e-mailovou adresu: fjanecek@volny.cz

  F. Janeček, 15.02.2015 | Reagovat

 • 48

  Avatar

  Reaguje na (47) | Dobrý den, dovolím si reagovat na vaši nabídku ohledně fotoaparátu Canon S2IS. Vlastním tento fotoaparát a rád bych od vás koupil prstenec na čele objektivu, který se uvolňuje tlačítkem vedle objektivu a pootočením proti směru hodinových ručiček. Na mém fotoaparátu mi chybí. Děkuji za vstřícnost a těším se na vaši odpověď. S pozdravem F. Janeček

  F. Janeček, 15.02.2015 | Reagovat

 • 47

  Avatar

  Reaguje na (43) | Dobrý den pane Andrlíku, vím, že reaguji pozdě ale, pokud máte zájem o příslušenství k s2is, ozvěte se. Můj Canon je neopravitelně poškozen.

  Lenka, 04.02.2015 | Reagovat

 • 46

  Michalík

  Reaguje na (45) | Dobrý den, zajímavý pro vás může být Fujifilm FinePix HS35 EXR. Světelnost začíná na f2,8, rozsah ohnisek je od 24-720mm - tedy 30x optický zoom a přímo v balení je sluneční clona. 

  David Michalík - Megapixel, Specialista na fototechniku, 14.06.2014 | Reagovat

 • 45

  Avatar

  Dobrý den, který fotoaparát byste mi doporučili jako náhradu za Canon S2 IS? Rozsah zoomu bych ráda o něco větší, objektiv se slušnou světelností, zároveň bych chtěla mít možnost používat clony. Jestli jsem se dívala dobře, například na Nikon P520 se nic nandat nedá? Díky.

  JT, 13.06.2014 | Reagovat

 • 44

  Avatar

  Reaguje na (43) | Dobrý den, obávám se, že to bude problematické. Nejsem si vědom možnosti nějakého příslušenství. Fototaparát nemá konektory pro další možnosti a ani závit na filtr. Doporučil bych se ješte obrátit na servisní středisko AWH na Vinohradské 100. Možná tam něco naleznou.

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 26.08.2013 | Reagovat

 • 43

  Avatar

  je to ten nejlepší foták kterej znám, ale potřeboval bych znát příslušenství nikde po internetu není proto se ptám jestli nějaké existuje:-) DĚKUJU

  vojtěch Andrlík, 25.08.2013 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím