Digitální kompakt Canon PowerShot S3 IS + Zoner 7 + 1GB SD karta!

 • Značka: Canon
 • Rozlišení: 6 Mpx
 • Optický zoom: 12 x
 • Velikost displeje: 2 "

Sháníte Canon PowerShot S3 IS + Zoner 7 + 1GB SD karta!?

„Canon PowerShot S3 IS + Zoner 7 + 1GB SD karta!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Canon PowerShot S3 IS + Zoner 7 + 1GB SD karta!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 232 Kč?

Začít s výkupem

Je přesně pro ty, kteří chtějí od foťáku víc! Výkonný ultrazoom s množstvím funkcí a ergonomicky řešeným ovládáním. Rozlišení 6 Mpx, 12x optický zoom se stabilizátorem (eqv. 36–432 mm f/2,7-f.3,5), 20 režimů fotografování, rozsah citlivosti od ISO 80 do ISO 800, film VGA 30 sním./s se zvukem, menu v češtině. Produktová sekce: Digitální kompakty Canon

Parametry a popis

Nástupce populárního modelu PowerShot S2 IS, nejnovější přírůstek do řady PowerShot S je vybaven obrazovým snímačem CCD s rozlišením 6,0 megapixelů, oceňovanou technologií optické stabilizace obrazu společnosti Canon a funkcemi natáčení videa, které jsou srovnatelné s jednoúčelovými digitálními videokamerami. Kompaktní fotoaparát PowerShot S3 IS s okouzlujícím novým bronzově šedým povrchem odpovídá požadavkům pokročilých fotografů - má proti svému předchůdci několik vylepšení, například větší rozsah citlivosti od ISO 80 do ISO 800, větší nastavitelný LCD displej s úhlopříčkou 2,0", záznam v širokém formátu (16 : 9), nové funkce nahrávání filmů a další režim Sport.

Charakteristiky fotoaparátu PowerShot S3 IS:

 • Objektiv s dvanáctinásobným optickým zoomem s členy USM a UD
 • Optický stabilizátor obrazu
 • Snímač CCD 6,0 megapixelů
 • Větší nastavitelný LCD displej s úhlopříčkou 2,0"
 • Filmy v rozlišení VGA s rychlostí 30 sním./s se stereo zvukem a funkce Foto ve filmu
 • Procesor DIGIC II, technologie iSAPS a Flexizone AF/AE pro rychlé a přesné fotografování a souvislé fotografování rychlostí 2,3 sním./s
 • 20 režimů fotografování a fotografické efekty Mé barvy
 • Nastavení Vysoká citlivost ISO Auto a ISO 800 pro zhoršené světelné podmínky
 • Záznam v širokoúhlém formátu (16 : 9)

PowerShot S3 IS vyhovuje potřebám vážných zájemců o fotografování, kteří hledají velký rozsah zoomu a plnohodnotné nahrávání filmů ve všestranném kompaktním fotoaparátu.

Optika
Objektiv fotoaparátu PowerShot S3 IS má největší rozsah zoomu ze všech kompaktních digitálních fotoaparátů (36-432 mm, f/2,7-f3,5) a používá stejnou nejmodernější technologii jako profesionální objektivy EF společnosti Canon. Motor USM (Ultra-Sonic Motor) ovládá rychlý a téměř neslyšitelný zoom. Člen objektivu UD (Ultra-low Dispersion) výrazně snižuje chromatickou aberaci snímků fotografovaných s velkým přiblížením. Optický stabilizátor obrazu (IS) společnosti Canon působí proti roztřesení fotoaparátu a snižuje rozostření obrazu při fotografování a filmování z ruky při delších ohniskových vzdálenostech. Technologie IS umožňuje získat ostré fotografie bez blesku v prostředí s nízkým osvětlením s expozičními časy až o tři kroky delšími.

Dvanáctinásobný optický zoom modelu PowerShot S3 IS poskytuje v kombinaci s digitálním zoomem přiblížení 48x pro fotografování i natáčení filmů. Ještě širší možnosti kompozice obrazu lze získat použitím volitelných konvertorů, širokoúhlého a telekonvertoru, které rozšiřují rozsah ohniskových vzdáleností od širokého úhlu 27 mm až k mimořádně dlouhému ohnisku 648 mm (ekvivalent 35mm filmu), což znamená působivé optické přiblížení 24x. Pro makrofotografii lze využít režim Supermakro, který umožňuje zaostřit od vzdálenosti 0 cm a volitelnou předsádku 500D (58 mm).

Zvýšená citlivost ISO
Kromě stabilizace obrazu je fotoaparát PowerShot S3 IS vybaven také novými nastaveními Vysoká citlivost ISO Auto a ISO 800, které dále rozšiřují možnosti fotografování za podmínek s nízkou hladinou osvětlení. Nastavení Vysoká citlivost ISO Auto automaticky nastavuje expozici za použití vyšší citlivosti ISO, což zkracuje expoziční časy za zhoršených světelných podmínek a zvyšuje stabilitu obrazu při velkém přiblížení. Speciální tlačítko ISO umožňuje snadné přepínání nastavení citlivosti ISO.

Funkce filmování
Výkonné funkce filmování mění PowerShot S3 IS na více než jen digitální fotoaparát s velkou výkonností. Díky speciálnímu tlačítku pro filmování není třeba k nahrávání filmu přepínat režim, takže spontánní okamžiky lze ihned zachytit v pohybu. Uživatel může nahrávat filmy se stereofonním zvukem v rozlišení VGA rychlostí 30 sním./s až do velikosti 1 GB a také vytvářet filmy s rychlostí 60 sním./s v rozlišení QVGA, které lze přehrávat zpomaleně. V režimu Film může uživatel také předem nastavit expozici a vyvážení bílé, používat zoom v celém fokálním rozsahu fotoaparátu a během natáčení ručně upravit zaostření. Funkce Foto ve filmu umožňuje během nahrávání filmu zaznamenat digitální fotografii v plném rozlišení.

Tvořivé fotografování
Fotoaparát PowerShot S3 IS je vybaven 20 režimy fotografování, k dispozici je například Ruční režim, Priorita clony a Priorita rychlosti závěrky. Souvislé fotografování rychlostí 2,3 sním./s a nový režim Sport s vylepšenou přesností automatického ostření nabízejí nebývalé možnosti zachycení sportovních akcí. Režimy Speciální scéna - například Noční momentka nebo Sníh - pomáhají při fotografování za složitých světelných podmínek a režimy Zdůraznit barvu a Zaměnit barvu umožňují použít dramatické barevné efekty na fotografie i filmy. V tomto modelu jsou vylepšené fotografické efekty Mé barvy vyvinuté společností Canon - nyní je lze aplikovat před fotografováním i na již vyfotografované snímky.

Model PowerShot S3 IS má nový širokoúhlý režim záznamu (2816 x 1584 pixelů), který dovoluje pořizovat fotografie ve formátu s poměrem stran 16 : 9 - ten je dokonalý pro prohlížení na širokoúhlém televizoru nebo pro tisk fotografií na široký formát (10 x 20 cm) na kompaktních fototiskárnách řady SELPHY CP.

Tisk a další funkce
Nová speciální nabídka Tisk zjednodušuje tisk více fotografií Díky plné podpoře standardu PictBridge mohou uživatelé tisknout přímo na všechny tiskárny kompatibilní s PictBridge bez použití počítače. Mezi nové funkce rozhraní PictBridge při připojení k tiskárnám Canon PIXMA patří možnost tisknout údaje o parametrech fotografování a optimalizovat pleťové tóny na portrétech. Při tisku na tiskárny řady Canon SELPHY CP lze rovněž využít funkce tisku pasových fotografií a tisku fotografií z filmu, které fotoaparát nabízí. Nové praktické tlačítko Tisk/sdílení dovoluje jediným stisknutím snadno tisknout a nahrávat obrazové soubory do systému Windows nebo Macintosh.

Software
Fotoaparát PowerShot S3 IS je dodáván s následujícím softwarem Canon:

 • ZoomBrowser EX 5.6 (Windows), ImageBrowser 5.6 (Macintosh): organizace a úprava fotografií, filmů a prezentací.
 • PhotoStitch 3.1: vytváření panoramatických fotografií z několika snímků (Windows a Macintosh).

Součástí dodávky je také software ArcSoft PhotoStudio pro úpravu fotografií.

Dodávaný software podporuje Windows 98 (SE), ME, 2000 (SP4), XP (SP1/2) a Macintosh OS X v10.2-v10.4. Model PowerShot S3 IS umožňuje bezovladačový přenos ve formátu PTP do podporovaných operačních systémů Windows XP a Macintosh OS X.

Příslušenství
K fotoaparátu PowerShot S3 IS je nabízena kompletní řada příslušenství, jež rozšiřuje jeho funkce:

 • Telekonvertor 1,5x (TC-DC58B)
 • Širokoúhlý konvertor 0,75x (WC-DC58A)
 • Sada adaptér/sluneční clona (LAH-DC20)
 • Předsádka 500D (58 mm)
 • Vysoce výkonný blesk HF-DC1
 • Měkké kožené pouzdro (DCC-90)
 • Kompaktní napájecí adaptér (CA-PS700)
 • Sada baterií a nabíječky (CBK4-300)

Fotoaparát je kompatibilní s kartami MMC/SD a je dodáván s 16MB kartou Canon.

 

Ostatní
Značka: Canon
Příslušenství v balení: karta SD 16 MB, 4x AA alkalické baterie, řemínek NS-DC4, kryt objektivu, USB kabel, AV kabel, Software, návod
 
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: EVF kompakt
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,5
Rozlišení: 6 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1600x1200, 2272x1704, 2816x1584, 2816x2112, 640x480
Stabilizátor snímače: Ano
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: DIGIC II
 
Objektiv
Optický zoom: 12 x
Digitální zoom: 4
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 36-108
Minimální ohnisková vzdálenost: 36 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 108 mm
Konstrukce objektivu: 11 členů (1 asférický) / 9 skupin
Typ stabilizátoru: Optický
 
Zaostřování
Počet AF bodů: 1
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 80
ISO - maximální citlivost: 800
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 15
Nejkratší expoziční čas: 1/3200
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Histogram: Ano
Rychlost sériového snímání: 2,3 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2, Programovatelná
 
Hledáček
Typ hledáčku: Elektronický
Rozlišení hledáčku: 115000
 
LCD
Velikost displeje: 2 "
Rozlišení displeje: 115000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Korekce zábleskové expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
Dosah vestavěného blesku: 5,2 m
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: AVI, JPEG
Rozlišení videa: VGA (640×480)
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 113,4 x 78 x 75,5
Hmotnost: 410 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Canon PowerShot S3 IS + Zoner 7 + 1GB SD karta! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Canon PowerShot S3 IS + Zoner 7 + 1GB SD karta!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Canon PowerShot S3 IS + Zoner 7 + 1GB SD karta!

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (13 - 4)

 • 13

  Avatar
  Proxary, které nabízejí výrobci ke svým fotoaparátům jsou vždy až neúměrně drahé, a proto asi i málo prodejné a snad proto marně hledám v nabídce příslušenství Megapixelu předsádku 500D/58 mm ke Canonu S3 IS. Navíc je nutné zakoupit i adaptér Canon LAH-DC 20. Rád bych proto vyzkoušel proxar od jiného výrobce s podobnými vlastnostmi, ale levnější. Neznám, bohužel, optickou mohutnost originálu - určitě to není 500 doptrií, jak by označení napovídalo. Nejspíš to bude spojka o mohutnosti 5D. Poradí mi někdo? Předem děkuji za ochotu.

  Laik, 26.10.2006 | Reagovat

 • 12

  Bouška
  Reaguje na 10, 11 | Ostření AiAF, které si automaticky volí příslušný AF bod je bohužel pouze v plné automatice... Řešení by pro Vás mohlo být manuální volba ostřícího bodu, který je možno posunout i mimo střed.

  Luděk Bouška - Megapixel, 26.10.2006 | Reagovat

 • 11

  Avatar
  Mám jej také nedlouho ale to ovtření není opravdu kdovíjaké. Řekl bych, je do ,,dětských rukou".

  Honza, 24.10.2006 | Reagovat

 • 10

  Avatar
  Zdravím všechny. Něco přes měsíc vlastním Canon S3 IS. Je to můj první digi. a techniku postupně zvládám, ale stále bojuji s ostrostí, resp. zaostřováním zejména při makru a supermakru. V manuálu sice hovoří o zobrazení bodu při ostření na bod, ale konkrétní bod zobrazen není. Pak nikdy nevím na který objekt automatika zaostřuje. Tím rychle se pohybující "potvory" jsou k nedostižení a nezaostření. Manuální ostření je někdy příliš rychlé a je komplikované tím, že se musí držet tlačítko MF a při tom ostřit druhou rukou 4směrným ovladačem. Trpělivý brouk, který chce pózovat cvaknu třeba 30x a vyberu třeba jen jednu zdařilou fotku. Kolega má Panasonic FZ 5 a ten si může ostřící bod zmenšovat nebo zvětšovat. Každá expozice je v pořádku.Přestože je to fotoaparát asi o třídu nižší než S3, zdá se mi že ostrost snímků je markantně lepší nejen v makro režimu. Díky za radu a zkušenost. Mi

  Mirek, 19.10.2006 | Reagovat

 • 9

  Bouška
  Reaguje na 7 | Dobrý den, karta je Kingston 60x, Zoner 8 Classic. Při vyšších citlivostech má kultivovanější šum Canon, Panasonic se šumem neustále nějak "bojuje", při vyšších citlivostech dochází vlivem redukce šumu ke ztrátě kresby. Univerzální přepočet u kompaktů neexistuje, záleží na velikosti snímače a těch se používá celá řada... To ovšem platí i u zrcadlovek, každá řada to má jinak. Nikon má 1,5, Canon jich má několik: 1,6 u "běžných modelů", 1,3 u profi řady EOS 1D a koeficient 1 u fullframe přístrojů 5D a 1Ds. E-system (olympus, Panasonic, Leica) mají koeficient 2.

  Reaguje na 8 | Rychlost ostření je dobrá u obou, subjektivně mi připadá Canon lepší. S3 má samozřejmě více ostřících bodů. Jestli má FZ7 TTL to bohužel nevím, nikde to není uvedeno.

  Luděk Bouška - Megapixel, 17.10.2006 | Reagovat

 • 8

  Avatar
  P.Bouša v rychlosti focení, ostření jsou S3 a FZ7 na tom stejně? U kterého foťáku Vám způsob ostření připadá lepší? S3 má snad jen jeden pohyblivý bod? Ostří třeba na více bodů? Má jenom S3 synchronizaci s bleskem TTL nebo i FZ7?
  U FZ7 v recenzi radili při krátké vzdálenosti k objektu zakrýt půl blesku nebo v menu manuálně snížit intenzitu záblesku,což nevím jak bych odhadl? Děkuji.

  Jirka, 16.10.2006 | Reagovat

 • 7

  Avatar
  Tak pokud upřednostním kompaktnost asi jste mi moc pomohl, protože jinak se mi líbili i fotky od Canonu S3 a zase pokud mi potvrdíte cose týče šumu je asi S3 lepší a já rád fotím i za horších světelných podmínek a byť by to bylo třeba jen o jeden stupeň citlivosti lepší např.:400ISO u S3 jako 200ISO u FZ7.
  Jinak kartu jsem myslel z tohoto akčního paketu 1GB SD. Na Zoner 8 jsem se díval ale nevím jestli je v tomto paketu v nabídce CLASIK či HOME či ROFESIONAL?
  P.Bouša, napište mi prosím jestli existuje univerzální přepočet pro výpočet ohniska objektivu u kompaktů. Nevím jestli tuším správně, u zrcadlovek to měl být: ohnisko(rozsah zoom)digitální objektiv x 1,4= (na35mm) zoom kinofilmový objektiv?

  Jirka, 16.10.2006 | Reagovat

 • 6

  Bouška
  Reaguje na 4 | Dobrý den, aberace je něco s čím se setkáme u každého objektivu, podívejte se na www.megapixel.cz/data/imgs/03395l.jpg Je to foceno FZ7. Řekl bych že v tomto ohledu si nemají co vyčítat. Na druhou stranu, těžko najdeme něco lepšího u jiných výrobců... Subjektivně mi připadá o něco lepší objektiv u FZ7. Ze záběrů proti slunci nemějte strach, antireflexní vrstvy jsou na dobré úrovni u obou zmiňovaných. Ceny Zonerů najdete zde http://www.megapixel.cz/software?ruzne=1 Karty dodávané v zálkadních baleních jsou tak malé, že se ani nevyplatí s nimi jakkoliv počítat, nejsou nijak zvlášť rychlé, jedná se o běžný typ karet.

  Luděk Bouška - Megapixel, 16.10.2006 | Reagovat

 • 5

  Avatar
  PS:Jaká je prosím rychlost a cena karty dodávaná v tomto balíčku a co stojí novější Zoner či zvlášť Zoner 8? Co kdyby prodejce dal do balíčku zvýhodněné nabíjecí baterie s dobíječkou či sluneční clonu..? Bylo by to ještě o něco lákavější..
  Ještě prosím k dotazu 4.zahrťe p.B kvalitu antireflexe(protisvětlo). Rád fotím východ či západ slunce. Moc dík.
  (Pokud budete chtít poslat širší poznatky, můžete i na e-mail.)

  Jirka, 16.10.2006 | Reagovat

 • 4

  Avatar
  Zdravím Vás p. Bouša. Z výběru fotoaparátu nemůžu ani spát, nicméně rozhodnutí padlo (na úkor profiovladání FZ50) k menšímu,lehčímu a kompatnějšímu. Váhou a velikostí se mi líbí PanFZ7, funkcemi a videem Canon S3 IS. Asi by to vyhrál Canon ale nemile mě zaskočila ABERACE hlavně v nejpoužívanějším širokoúhlém ohnisku. U Panasoniku i FZ7 při recenzi moc chválili optiku LEICA. Rád bych věděl jestli ostrost a aberace je lepší u FZ7 nebo S3 IS? Nebo je to jen větší přísnost pro značku Canon? Šum předpokládám má menší snad tradičně Canon ikdyž je velikost čipu shodná? Oželil bych i zoom při videu. Pokud je od těchto značek lepší jiný model s menším zoomem, uvítám radu (pořád se stabilizátorem a manuálními funkcemi+video). Předem díky za poznatky.

  Jirka, 16.10.2006 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím