Digitální kompakt Canon PowerShot S3 IS + SW Zoner zdarma!

 • Značka: Canon
 • Rozlišení: 6 Mpx
 • Optický zoom: 12 x
 • Velikost displeje: 2 "

Sháníte Canon PowerShot S3 IS + SW Zoner zdarma!?

„Canon PowerShot S3 IS + SW Zoner zdarma!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Canon PowerShot S3 IS + SW Zoner zdarma!?

Začít s výkupem

Je přesně pro ty, kteří chtějí od foťáku víc! Výkonný ultrazoom s množstvím funkcí a ergonomicky řešeným ovládáním. Rozlišení 6 Mpx, 12x optický zoom se stabilizátorem (eqv. 36–432 mm f/2,7-f.3,5), 20 režimů fotografování, rozsah citlivosti od ISO 80 do ISO 800, film VGA 30 sním./s se zvukem, menu v češtině. Produktová sekce: Digitální kompakty Canon

Parametry a popis

Nástupce populárního modelu PowerShot S2 IS, nejnovější přírůstek do řady PowerShot S je vybaven obrazovým snímačem CCD s rozlišením 6,0 megapixelů, oceňovanou technologií optické stabilizace obrazu společnosti Canon a funkcemi natáčení videa, které jsou srovnatelné s jednoúčelovými digitálními videokamerami. Kompaktní fotoaparát PowerShot S3 IS s okouzlujícím novým bronzově šedým povrchem odpovídá požadavkům pokročilých fotografů - má proti svému předchůdci několik vylepšení, například větší rozsah citlivosti od ISO 80 do ISO 800, větší nastavitelný LCD displej s úhlopříčkou 2,0", záznam v širokém formátu (16 : 9), nové funkce nahrávání filmů a další režim Sport.

Charakteristiky fotoaparátu PowerShot S3 IS:

 • Objektiv s dvanáctinásobným optickým zoomem s členy USM a UD
 • Optický stabilizátor obrazu
 • Snímač CCD 6,0 megapixelů
 • Větší nastavitelný LCD displej s úhlopříčkou 2,0"
 • Filmy v rozlišení VGA s rychlostí 30 sním./s se stereo zvukem a funkce Foto ve filmu
 • Procesor DIGIC II, technologie iSAPS a Flexizone AF/AE pro rychlé a přesné fotografování a souvislé fotografování rychlostí 2,3 sním./s
 • 20 režimů fotografování a fotografické efekty Mé barvy
 • Nastavení Vysoká citlivost ISO Auto a ISO 800 pro zhoršené světelné podmínky
 • Záznam v širokoúhlém formátu (16 : 9)

PowerShot S3 IS vyhovuje potřebám vážných zájemců o fotografování, kteří hledají velký rozsah zoomu a plnohodnotné nahrávání filmů ve všestranném kompaktním fotoaparátu.

Optika
Objektiv fotoaparátu PowerShot S3 IS má největší rozsah zoomu ze všech kompaktních digitálních fotoaparátů (36-432 mm, f/2,7-f3,5) a používá stejnou nejmodernější technologii jako profesionální objektivy EF společnosti Canon. Motor USM (Ultra-Sonic Motor) ovládá rychlý a téměř neslyšitelný zoom. Člen objektivu UD (Ultra-low Dispersion) výrazně snižuje chromatickou aberaci snímků fotografovaných s velkým přiblížením. Optický stabilizátor obrazu (IS) společnosti Canon působí proti roztřesení fotoaparátu a snižuje rozostření obrazu při fotografování a filmování z ruky při delších ohniskových vzdálenostech. Technologie IS umožňuje získat ostré fotografie bez blesku v prostředí s nízkým osvětlením s expozičními časy až o tři kroky delšími.

Dvanáctinásobný optický zoom modelu PowerShot S3 IS poskytuje v kombinaci s digitálním zoomem přiblížení 48x pro fotografování i natáčení filmů. Ještě širší možnosti kompozice obrazu lze získat použitím volitelných konvertorů, širokoúhlého a telekonvertoru, které rozšiřují rozsah ohniskových vzdáleností od širokého úhlu 27 mm až k mimořádně dlouhému ohnisku 648 mm (ekvivalent 35mm filmu), což znamená působivé optické přiblížení 24x. Pro makrofotografii lze využít režim Supermakro, který umožňuje zaostřit od vzdálenosti 0 cm a volitelnou předsádku 500D (58 mm).

Zvýšená citlivost ISO
Kromě stabilizace obrazu je fotoaparát PowerShot S3 IS vybaven také novými nastaveními Vysoká citlivost ISO Auto a ISO 800, které dále rozšiřují možnosti fotografování za podmínek s nízkou hladinou osvětlení. Nastavení Vysoká citlivost ISO Auto automaticky nastavuje expozici za použití vyšší citlivosti ISO, což zkracuje expoziční časy za zhoršených světelných podmínek a zvyšuje stabilitu obrazu při velkém přiblížení. Speciální tlačítko ISO umožňuje snadné přepínání nastavení citlivosti ISO.

Funkce filmování
Výkonné funkce filmování mění PowerShot S3 IS na více než jen digitální fotoaparát s velkou výkonností. Díky speciálnímu tlačítku pro filmování není třeba k nahrávání filmu přepínat režim, takže spontánní okamžiky lze ihned zachytit v pohybu. Uživatel může nahrávat filmy se stereofonním zvukem v rozlišení VGA rychlostí 30 sním./s až do velikosti 1 GB a také vytvářet filmy s rychlostí 60 sním./s v rozlišení QVGA, které lze přehrávat zpomaleně. V režimu Film může uživatel také předem nastavit expozici a vyvážení bílé, používat zoom v celém fokálním rozsahu fotoaparátu a během natáčení ručně upravit zaostření. Funkce Foto ve filmu umožňuje během nahrávání filmu zaznamenat digitální fotografii v plném rozlišení.

Tvořivé fotografování
Fotoaparát PowerShot S3 IS je vybaven 20 režimy fotografování, k dispozici je například Ruční režim, Priorita clony a Priorita rychlosti závěrky. Souvislé fotografování rychlostí 2,3 sním./s a nový režim Sport s vylepšenou přesností automatického ostření nabízejí nebývalé možnosti zachycení sportovních akcí. Režimy Speciální scéna - například Noční momentka nebo Sníh - pomáhají při fotografování za složitých světelných podmínek a režimy Zdůraznit barvu a Zaměnit barvu umožňují použít dramatické barevné efekty na fotografie i filmy. V tomto modelu jsou vylepšené fotografické efekty Mé barvy vyvinuté společností Canon - nyní je lze aplikovat před fotografováním i na již vyfotografované snímky.

Model PowerShot S3 IS má nový širokoúhlý režim záznamu (2816 x 1584 pixelů), který dovoluje pořizovat fotografie ve formátu s poměrem stran 16 : 9 - ten je dokonalý pro prohlížení na širokoúhlém televizoru nebo pro tisk fotografií na široký formát (10 x 20 cm) na kompaktních fototiskárnách řady SELPHY CP.

Tisk a další funkce
Nová speciální nabídka Tisk zjednodušuje tisk více fotografií Díky plné podpoře standardu PictBridge mohou uživatelé tisknout přímo na všechny tiskárny kompatibilní s PictBridge bez použití počítače. Mezi nové funkce rozhraní PictBridge při připojení k tiskárnám Canon PIXMA patří možnost tisknout údaje o parametrech fotografování a optimalizovat pleťové tóny na portrétech. Při tisku na tiskárny řady Canon SELPHY CP lze rovněž využít funkce tisku pasových fotografií a tisku fotografií z filmu, které fotoaparát nabízí. Nové praktické tlačítko Tisk/sdílení dovoluje jediným stisknutím snadno tisknout a nahrávat obrazové soubory do systému Windows nebo Macintosh.

Software
Fotoaparát PowerShot S3 IS je dodáván s následujícím softwarem Canon:

 • ZoomBrowser EX 5.6 (Windows), ImageBrowser 5.6 (Macintosh): organizace a úprava fotografií, filmů a prezentací.
 • PhotoStitch 3.1: vytváření panoramatických fotografií z několika snímků (Windows a Macintosh).

Součástí dodávky je také software ArcSoft PhotoStudio pro úpravu fotografií.

Dodávaný software podporuje Windows 98 (SE), ME, 2000 (SP4), XP (SP1/2) a Macintosh OS X v10.2-v10.4. Model PowerShot S3 IS umožňuje bezovladačový přenos ve formátu PTP do podporovaných operačních systémů Windows XP a Macintosh OS X.

Příslušenství
K fotoaparátu PowerShot S3 IS je nabízena kompletní řada příslušenství, jež rozšiřuje jeho funkce:

 • Telekonvertor 1,5x (TC-DC58B)
 • Širokoúhlý konvertor 0,75x (WC-DC58A)
 • Sada adaptér/sluneční clona (LAH-DC20)
 • Předsádka 500D (58 mm)
 • Vysoce výkonný blesk HF-DC1
 • Měkké kožené pouzdro (DCC-90)
 • Kompaktní napájecí adaptér (CA-PS700)
 • Sada baterií a nabíječky (CBK4-300)

Fotoaparát je kompatibilní s kartami MMC/SD a je dodáván s 16MB kartou Canon.

 

Ostatní
Značka: Canon
Příslušenství v balení: karta SD 16 MB, 4x AA alkalické baterie, řemínek NS-DC4, kryt objektivu, USB kabel, AV kabel, Software, návod
 
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: EVF kompakt
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,5
Rozlišení: 6 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1600x1200, 2272x1704, 2816x1584, 2816x2112, 640x480
Stabilizátor snímače: Ano
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: DIGIC II
 
Objektiv
Optický zoom: 12 x
Digitální zoom: 4
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 36-108
Minimální ohnisková vzdálenost: 36 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 108 mm
Konstrukce objektivu: 11 členů (1 asférický) / 9 skupin
Typ stabilizátoru: Optický
 
Zaostřování
Počet AF bodů: 1
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 80
ISO - maximální citlivost: 800
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 15
Nejkratší expoziční čas: 1/3200
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Histogram: Ano
Rychlost sériového snímání: 2,3 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2, Programovatelná
 
Hledáček
Typ hledáčku: Elektronický
Rozlišení hledáčku: 115000
 
LCD
Velikost displeje: 2 "
Rozlišení displeje: 115000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Korekce zábleskové expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
Dosah vestavěného blesku: 5,2 m
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: AVI, JPEG
Rozlišení videa: VGA (640×480)
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 113,4 x 78 x 75,5
Hmotnost: 410 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Canon PowerShot S3 IS + SW Zoner zdarma! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Canon PowerShot S3 IS + SW Zoner zdarma!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Canon PowerShot S3 IS + SW Zoner zdarma!

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (10 - 1)

 • 10

  Avatar
  jan losmín: myslim, ze by vam mel uplne stacit A710 IS. oba dva fotoaparaty ale nabizeji zhruba stejne mnozstvi funkci, takze komplikované jsou pro normalniho fotografa zhruba oba stejne. pokud ale budete pouzivat automat, muzete si byt u obou fotoaparatu jist vybornym vysledkem - jen jsou u A710 automatizované fce trosku snadnejsi. kartu si kupte co nejvetsi a mam zkusenost, ze i s pomalejsimi kartami jsou tyto fotoaparaty takrka stejne dostatecne rychle. takze bych volil rychlost-stred. jen S3 ma pry problemy s nekterymi druhy karet - samo me to nejspis potkalo - dvakrat mi z karty zmizely fotky a obnovit sly pouze spec. programem - badcopy mimo fotoaprt. . uvidime, co dal. ale canon je spicka, at zvolite kterykoli, budete urcite spokojen.

  kosta, 09.12.2006 | Reagovat

 • 9

  Bouška
  Reaguje na 5, 6 | Dobrý den, z toho, co píšete, je pro Vás daleko vhodnější S3, má pro Vás širší použití. kartu doporučuji pokud možno ceo největší a rychlou, např. http://www.megapixel.cz/securedigital-sd-ultra-ii

  Luděk Bouška - Megapixel, 07.12.2006 | Reagovat

 • 8

  Avatar
  adresa je canons.ic.cz

  neregistrovany, 07.12.2006 | Reagovat

 • 7

  Avatar
  Zde > je nekolik manualu k dig.fotoaparatum Canon, treba to nekomu z Vas pomuze :-)

  neregistrovany, 07.12.2006 | Reagovat

 • 6

  Avatar
  Posílám stejný dotaz a prosím, pokud by to bylo možné, o odeslání odpovědi dne 7.12.06 na obě e-mailové adresy.
  Dobrý den, z nabízených digitálních fotoaparátů jsem si vybral značku Canon, konkrétně Canon PowerShot 710 IS a Canon PowerShot S3 IS. Po porovnání všech technických parametrů nevím pro který se rozhodnout. Zatím z informací, které jsem získal od kolegů je to tak "50 na 50". Nejsem a nebudu profi fotograf, ale potrpím si na kvalitní věci. Zatím jsem měl klasický fotoaparát na kinofilm a vždy jsem pořizoval klasické fotografie z dovolené, přírodu, moře, památky, rodinné, interiér apod.
  Z uvedených dvou typů se mi líbí u S 3 IS výklopný displey a 12x Zoom, také má snad nějakou funkci hledáčku, která nahradí dioptrické brýle (nevím zda také model 710 IS). Naproti tomu má větší rozměr a hmotnost. Také bych uvítal možnost použití Zoomu v průběhu natáčení videa. Z většiny technických parametrů uvedených v podrobné specifikaci neumím jako laik posoudit, jestli se v nich skrývají další výhody S3 IS oproti 710 IS, nebo naopak, abych kvalitnějším fotoaparátem si fotografování něčím nezkomplikoval. Dále bych se chtěl zeptat, jaký druh paměťové SD karty by bylo vhodné koupit, zda 1 GB nebo 2 GB a jakou rychlost (rychlá, ultrarychlá).
  Prosím o Váš názor a pokud možno odborné rady, které by mi pomohly se rozhodnout.
  Předem děkuji za odpověď.

  Jan Lonsmín, 06.12.2006 | Reagovat

 • 5

  Avatar
  Dobrý den, z nabízených digitálních fotoaparátů jsem si vybral značku Canon, konkrétně Canon PowerShot 710 IS a Canon PowerShot S3 IS. Po porovnání všech technických parametrů nevím pro který se rozhodnout. Zatím z informací, které jsem získal od kolegů je to tak "50 na 50". Nejsem a nebudu profi fotograf, ale potrpím si na kvalitní věci. Zatím jsem měl klasický fotoaparát na kinofilm a vždy jsem pořizoval klasické fotografie z dovolené, přírodu, moře, památky, rodinné, interiér apod.
  Z uvedených dvou typů se mi líbí u S 3 IS výklopný displey a 12x Zoom, také prý má snad nějakou funkci hledáčku, která nahradí dioptrické brýle (nevím zda také model 710 IS). Naproti tomu má větší rozměr a hmotnost. Také bych uvítal možnost použití Zoomu v průběhu natáčení videa. Z většiny technických parametrů uvedených v podrobné specifikaci neumím jako laik posoudit, jestli se v nich skrývají další výhody S3 IS oproti 710 IS, nebo naopak, abych kvalitnějším fotoaparátem si fotografování něčím nezkomplikoval. Dále bych se chtěl zeptat, jaký druh paměťové SD karty by bylo vhodné koupit, zda 1 GB nebo 2 GB a jakou rychlost (rychlá, ultrarychlá).
  Prosím o Váš názor a pokud možno odborné rady, které by mi pomohli se rozhodnout.
  Předem děkuji za odpověď.

  Jan Lonsmín, 06.12.2006 | Reagovat

 • 4

  Bouška
  Reaguje na 3 | Osobně bych si vybral FZ7, má skvělý objektiv, vynikající ovládání a je za výbornou cenu. Rozdíl jednoho Mpx nehraje žádnou roli.

  Luděk Bouška - Megapixel, 30.11.2006 | Reagovat

 • 3

  Avatar
  Dobrý den.Chtěl bych si koupit fotoaparát ale nemohu se rozhodnout .rozhoduji se mezi ultrazoomy Canon PowerShot S3 IS - Sony DSC-H5 a Panasonic DMC-FZ7. Panasonic je výrazně levnější a Sony ma o 1 mpx vice . Fotím vše : rodinu,krajiny.přírodu atd. Mohl byste mi prosím poradit ?? Vysledné foto bude ve velikosti max 17" monitoru. Děkuji

  Pustka Tomáš, 30.11.2006 | Reagovat

 • 2

  Bouška
  Reaguje na 1 | Záruka 24 měsíců platí v ČR na zboží zakoupené také u nás. Pokud budete chtít opravit fotoaparát dovezený ze zahraničí, nebo naopak v zahraničí opravit "český" fotoaparát, záruční podmínky se liší. Manuál bohužel na prodej nemáme, ale obraťte se přímo na Canon CZ.

  Luděk Bouška - Megapixel, 28.11.2006 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Chci se zeptat, zda-li se dostane u Vás k fotoaparátu canon S3 IS český manuál? Dozvěděl jsem se , že prodejny v zahraničí poskytují záruční servis výrobků canon jen na 12 měsíců. Chtěl bych se ujistit, že u nás je to 24 měsíců.
  děkuji Martin.

  Anonymní, 28.11.2006 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím