Magazín

Produktové aktuality

Poznejte Canon R! Přijďte si vyzkoušet nejnovější bezzrcadlovky Canon v praxi

Tom KalousAktualizováno: 3. 8. 2021 v 19:17 • Rubrika: Produktové aktuality

Poznejte Canon R! Přijďte si vyzkoušet nejnovější bezzrcadlovky Canon v praxi

Canon R5, R6 i všechny RF objektivy vám budou celý den k dispozici. Stačí se stavit, půjčit si techniku a vyrazit ven fotit nebo natáčet vše, co se vám zlíbí. Využijte tuto jedinečnou možnost osahat a vyzkoušet si ty nejnovější bezzrcadlovky Canon EOS R a pořiďte si je za zvýhodněnou cenu!

Obsah

Přijďte zkoušet novinky Canon a hlavně se potkat se známými tvářemi! Máme pro vás připravený program a také si společně zafotíme v našich krásných městech.

Kde a kdy

Na všech našich prodejnách bude program připraven od 13:00 do 18:00, kdy si techniku můžete vyzkoušet nebo se zúčastnit workshopu.   

Značka Canon | Megapixel

Akční nabídky

Pro všechny účastníky workshopů jsme připravili slevu 10 % na celý systém Canon EOS R (těla i objektivy)! Jestli chcete ušetřit ještě více, slevu kombinujte s akcí cashback. Pokud si nejste jistí, využijte možnost zapůjčení bezzrcadlovek R5 nebo R6 na několik dní!

Nudit se nebudete

Na všech zastávkách budou k zapůjčení a otestování všechny fotoprodukty Canon R a ještě nějaké navíc! Ano, budou tam i aktuální novinky. Proto se zastavte a budete mezi prvními, kdo si tyto produkty bude moci vyzkoušet v praxi.

V rámci workshopů Photowalk s Canonen EOS R se vás ujmou produktoví specialisté a fotografové Oldřich Drnec a Michal Tvrdík, kteří mají dlouholeté zkušenosti s technikou Canon. Jak sami říkají: „Dlouholeté zkušenosti, profesionální technika a zodpovědný přístup dávají možnost nabídnout maximální kvalitu." 

Workshop je zpoplatněn za symbolických 99 Kč a je omezen pouze pro 15 z vás, tak neváhejte!

Chci vyzkoušet Canon EOS R

Fotograf Oldřich Drnec | Megapixel

Oldřich Drnec

Profesionální fotograf od roku 2005. Věnuje se především reklamní, reportážní a sportovní fotografii. Na domácí scéně dlouhodobě spolupracuje se zajímavými klienty a působí také v zahraničí. Nejčastěji fotografuje mezinárodní konference, business setkání a svatby. Je lektorem fotografických kurzů projektu Canon Akademie focení a pracuje i jako produktový specialista.

Fotograf Michal Tvrdík | Megapixel

Michal Tvrdík

Rodilý Pražan nejčastěji fotící reportáže a různé eventy, který si ale občas odskočí i k jinému žánru. S technikou Canon pracuje již řadu let, od roku 2012 ho pak můžete vidět na různých prezentačních akcích firmy Canon jako produktového specialistu, školitele, případně přímo jako fotografa s hledáčkem přilepeným na oku.

Tak přijďte, těšíme se na vás!
Tým Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.