2536A019
zkopírováno do schránky
015704
zkopírováno do schránky
Objektiv
Canon TS-E 45 mm f/2,8
- Vhodný pro formát snímače: Full Frame
- Průměr filtru: 72 mm
Sháníte Canon TS-E 45 mm f/2,8?
„Canon TS-E 45 mm f/2,8“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 30.03.2021
a nebo
nás kontaktujte,
poradíme vám
Vlastníte Canon TS-E 45 mm f/2,8?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 7 299 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?
Alternativy k již neprodávanému Canon TS-E 45 mm f/2,8
Alternativy k již neprodávanému Canon TS-E 45 mm f/2,8
Canon TS-E 24 mm f/3,5 L II
58 990 Kč

Canon TS-E 17 mm f/4 L
5 (2×)
65 490 Kč

Canon TS-E 50 mm f/2,8 L Macro
67 990 Kč

Canon EF 50 mm f/1,8 STM
4.5763 (177×)
3 390 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178


Canon TS-E 45 mm f/2,8
Popis a parametry
Pořiďte si vybraný fotoaparát nebo videokameru Canon spolu s objektivem, zaregistrujte produkty na stránce akce a získejte zpět až 27 000 Kč! Pro více informací klikněte na kolečko Cashback v obrázku produktu. Vysoce výkonný standardní objektiv Canon TS-E 45mm f/2,8 vyniká velkým rozsahem naklonění a posunu. Nezávislé otáčení nakláněcího a posouvacího mechanismu zaručuje maximální svobodu vaší tvořivosti a umožňuje tak kreativně pracovat s hloubkou ostrosti nebo s perspektivou. Je skvělý například pro produktovou fotografii a nebo focení architektury. Plovoucí systém a zadní ostření umožňují ostré a stabilní zobrazení od 0,4 m po nekonečno. Ohnisková vzdálenost 45 mm je ideální pro dosažení přirozené perspektivy.
Objektiv vyznačující se možností vyklápění/posouvání (Tilt/Shift movements). Plovoucí systém (Floating system) a zpětné ostření (Rear focus) zprostředkovávají ostré a vyvážené kresby od 0,4m do nekonečna. Ohnisková vzdálenost 45mm je ideální pro dosažení přirozené perspektivy.
Obecné
| Úroveň produktu | Poloprofesionál a pokročilý |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF |
|---|
Objektiv
| Minimální ohnisková vzdálenost | 45 mm |
|---|---|
| Maximální ohnisková vzdálenost | 45 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2,8 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 2,8 |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 10 členů / 9 skupin |
| Typ sluneční clony | EW-79BII |
| Délka objektivu | 90,1 mm |
| Vhodný pro žánr | Architektura / Interiér |
| Rozdělení podle ohniska | Základní |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 40 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 72 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 644 g |
Ostatní
| Číslo produktu | 2536A019 |
|---|---|
| Značka | Canon |
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Doporučené příslušenství
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Canon TS-E 45 mm f/2,8
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Canon EOS 1000D tělo

Canon EOS 100D tělo

Canon EOS 1100D tělo

Canon EOS 1200D tělo

Canon EOS 1300D tělo

Canon EOS 1D C tělo

Canon EOS 1D Mark II N

Canon EOS 1D Mark III tělo

Canon EOS 1D Mark IV tělo

Canon EOS 1D X Mark II tělo

Canon EOS 1D X Mark III tělo

Canon EOS 1D X tělo

Canon EOS 1Ds Mark II

Canon EOS 1Ds Mark III tělo

Canon EOS 2000D + 18-55 mm IS II - Zánovní!

Canon EOS 2000D tělo

Canon EOS 200D tělo

Canon EOS 20D

Canon EOS 20Da

Canon EOS 250D tělo

Canon EOS 250D tělo černý - Zánovní!

Canon EOS 30D

Canon EOS 350D tělo

Canon EOS 4000D tělo

Canon EOS 400D tělo

Canon EOS 40D tělo

Canon EOS 450D tělo

Canon EOS 500D tělo

Canon EOS 50D tělo

Canon EOS 550D tělo

Canon EOS 5D Mark II tělo

Canon EOS 5D Mark III tělo

Canon EOS 5D Mark IV tělo

Canon EOS 5D Mark IV tělo - Zánovní!

Canon EOS 5D Mark IV tělo - zánovní!

Canon EOS 5D Mark IV tělo - Zánovní!

Canon EOS 5D tělo

Canon EOS 5DS R tělo

Canon EOS 5DS tělo

Canon EOS 600D tělo

Canon EOS 60D tělo

Canon EOS 60Da tělo

Canon EOS 650D tělo

Canon EOS 6D Mark II tělo

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo bazar

Canon EOS 6D tělo

Canon EOS 700D tělo

Canon EOS 70D tělo

Canon EOS 750D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 77D tělo

Canon EOS 77D tělo - Zánovní!

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo - zánovní!

Canon EOS 7D tělo

Canon EOS 800D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!

Canon EOS 850D tělo

Canon EOS 850D tělo bazar

Canon EOS 90D tělo

Canon EOS 90D tělo bazar

Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 45 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | pevné ohnisko |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Související články s Canon TS-E 45 mm f/2,8
Související články s Canon TS-E 45 mm f/2,8
Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Kolik si říct za zakázku aneb Fotograf, ten tvrdej chleba má
V jednom z předchozích článků našeho on-line magazínu Megapixel jsme si povídali o tom, že uživit se v současné době extrémně dravé konkurence a nastupující éry umělé inteligence není vůbec…
MARTIN LUKEŠ • 17. 2. 2026 v 11:04

5 pomůcek pro lepší fotografování jídla
Chtěli byste se zlepšit ve fotografování jídla? Máme pro vás pět zaručených tipů na doplňky a příslušenství, se kterým pracuje každý, kdo se tomuto oboru věnuje. Vyzkoušejte je a uvidíte sami, že…
MARTIN LUKEŠ • 12. 2. 2026 v 8:46

Několik tipů a rad jak fotit jídlo a produktovou fotografii mobilem
Fenomén, který jako „mor“ zachvátil hotely, bistra, kavárny a restaurace. Číšníci, servírky i kuchaři ho nenávidí: fotografování jídla mobilním telefonem. Ono není divu. Díky chytrým mobilům jsme se…
MARTIN LUKEŠ • 9. 2. 2026 v 17:05

Dotazy k Canon TS-E 45 mm f/2,8
Expert Megapixelu
Martin Plíva



















Komentáře