2273C005AA
zkopírováno do schránky
044820
zkopírováno do schránky
Objektiv
Canon TS-E 50 mm f/2,8 L Macro
- Stabilizátor obrazu: Ne
- Vhodný pro formát snímače: Full Frame
- Průměr filtru: 77 mm
Canon TS-E 50mm f/2,8 L Macro umožňuje pracovat s hloubkou a rovinou ostrosti. S rozsahem +/- 8.5° náklonu a posunu +/- 12mm pro nastavení… více
67 990 Kč
Nezávazně poptat
Obvykle dostupné do 4 týdnů
Rezervace na prodejně
Zboží není vystavené na prodejně Praha, Komunardů 42, Holešovice
Skladem 0 ks
Zboží není vystavené na prodejně Brno, Čechyňská 547/5
Skladem 0 ks
Zboží není vystavené na prodejně Ostrava, 28. října 960/178
Skladem 0 ks
Užitečné nástroje
Nákup na protiúčet Bonus 5 %
Spočítejte si kolik zaplatíte po odečtení vaší fototechniky a po navýšení o protiúčtový bonus
Kupte na splátky od 6 895 Kč
Chci rychle splatit
11×6 895 Kč
Vybrat splátky
Chci nízkou splátku
72×1 749 Kč
Vybrat splátky
Mohlo by vás zajímat
Canon EF CINEMA CN-E 50 mm T/1,3 L F
- Vhodný pro formát snímače: Full Frame
- Průměr filtru: 105 mm
o 40 600 Kč víc / 108 590 Kč

Canon TS-E 50 mm f/2,8 L Macro
Obvykle dostupné do 4 týdnů
67 990 Kč
Parametry
Canon TS-E 50mm f/2,8 L Macro umožňuje pracovat s hloubkou a rovinou ostrosti. S rozsahem +/- 8.5° náklonu a posunu +/- 12mm pro nastavení perspektivy a kompozice a uzamykací mechanismus budete využívat pro stabilitu nastavení. Oproti předchozí řadě byla vylepšena obrazová kvalita, minimalizováno zkreslení a výskyt optických vad. TS mechanismus je otočitelný v rozsahu +/- 90° pro nastavení přesných směrů posunutí roviny ostrosti. Dva Ultra-Low Dispersion (UD) nízkorozptylové prvky redukují barevné zkreslení a chromatické aberace a zvyšují tak čistotu a přesnost barev.
Obecné
| Úroveň produktu | Profesionál a výkon |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 945 g |
Obrazový snímač
| Formát snímače | Full Frame / FX |
|---|---|
| Crop faktor | 1 x |
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 50 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 50 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 50 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2,8 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 2,8 |
| Maximální clona (F) | 32 |
| Konstrukce objektivu | 12 členů / 9 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Typ sluneční clony | ES-84 |
| Počet lamel clony | 9 |
| Vhodný pro žánr | Portréty, Makro / Detail, Produktová fotografie |
| Rozdělení podle ohniska | Základní |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 27 cm |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 2273C005AA |
|---|---|
| Značka | Canon |
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Doporučené příslušenství
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Canon TS-E 50 mm f/2,8 L Macro
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Canon EOS 1000D tělo

Canon EOS 100D tělo

Canon EOS 1100D tělo

Canon EOS 1200D tělo

Canon EOS 1300D tělo

Canon EOS 1D C tělo

Canon EOS 1D Mark II N

Canon EOS 1D Mark III tělo

Canon EOS 1D Mark IV tělo

Canon EOS 1D X Mark II tělo

Canon EOS 1D X Mark III tělo

Canon EOS 1D X tělo

Canon EOS 1Ds Mark II

Canon EOS 1Ds Mark III tělo

Canon EOS 2000D + 18-55 mm IS II - Zánovní!

Canon EOS 2000D tělo

Canon EOS 200D tělo

Canon EOS 20D

Canon EOS 20Da

Canon EOS 250D tělo

Canon EOS 250D tělo černý - Zánovní!

Canon EOS 30D

Canon EOS 350D tělo

Canon EOS 4000D tělo

Canon EOS 400D tělo

Canon EOS 40D tělo

Canon EOS 450D tělo

Canon EOS 500D tělo

Canon EOS 50D tělo

Canon EOS 550D tělo

Canon EOS 5D Mark II tělo

Canon EOS 5D Mark III tělo

Canon EOS 5D Mark IV tělo

Canon EOS 5D Mark IV tělo - Zánovní!

Canon EOS 5D Mark IV tělo - zánovní!

Canon EOS 5D Mark IV tělo - Zánovní!

Canon EOS 5D tělo

Canon EOS 5DS R tělo

Canon EOS 5DS tělo

Canon EOS 600D tělo

Canon EOS 60D tělo

Canon EOS 60Da tělo

Canon EOS 650D tělo

Canon EOS 6D Mark II tělo

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo bazar

Canon EOS 6D tělo

Canon EOS 700D tělo

Canon EOS 70D tělo

Canon EOS 750D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 77D tělo

Canon EOS 77D tělo - Zánovní!

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo - zánovní!

Canon EOS 7D tělo

Canon EOS 800D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!

Canon EOS 850D tělo

Canon EOS 850D tělo bazar

Canon EOS 90D tělo

Canon EOS 90D tělo bazar

Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 50 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | pevné ohnisko |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Nejčastěji zvažované alternativy
Nejčastěji zvažované alternativy
Hlídat dostupnost Canon TS-E 50 mm f/2,8 L Macro použitý objektiv v bazaru
Hlídat dostupnost Canon TS-E 50 mm f/2,8 L Macro použitý objektiv v bazaru
Související články s Canon TS-E 50 mm f/2,8 L Macro
Související články s Canon TS-E 50 mm f/2,8 L Macro
Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Komunikace mezi fotografem a modelkou | Megapodcast s Barborou Biňovcovou
Dnešním hostem Megapodcastu byla modelka, fotografka a budoucí psychoterapeutka Barbora Biňovcová. V rozhovoru nám prozradila, jak všechny tyto role spojuje ve svém umění, jak vzniká nápad na…
5. 3. 2026 v 12:42

Kolik si říct za zakázku aneb Fotograf, ten tvrdej chleba má
V jednom z předchozích článků našeho on-line magazínu Megapixel jsme si povídali o tom, že uživit se v současné době extrémně dravé konkurence a nastupující éry umělé inteligence není vůbec…
MARTIN LUKEŠ • 17. 2. 2026 v 11:04

5 pomůcek pro lepší fotografování jídla
Chtěli byste se zlepšit ve fotografování jídla? Máme pro vás pět zaručených tipů na doplňky a příslušenství, se kterým pracuje každý, kdo se tomuto oboru věnuje. Vyzkoušejte je a uvidíte sami, že…
MARTIN LUKEŠ • 12. 2. 2026 v 8:46

Dotazy k Canon TS-E 50 mm f/2,8 L Macro
Expert Megapixelu
Martin Plíva









































Komentáře