Magazín

Produktové aktuality

Canon uvádí na trh nový model EOS M50 Mark II, který je svými funkcemi přizpůsobený trendům moderních sociálních sítí

Tom KalousVydáno: 25. 2. 2021 v 15:27 • Rubrika: Produktové aktuality

Canon uvádí na trh nový model EOS M50 Mark II, který je svými funkcemi přizpůsobený trendům moderních sociálních sítí

Canon M50 už pár let znáte. Stal se oblíbeným nástrojem všech tvůrců obsahu pro sociální sítě, ale také dobrým parťákem rodinných oslav či výletů. Canon dnes oznámil nástupce M50 Mark 2. Některé jeho funkce vylepšil a další přizpůsobil trendům dnešní doby. Nově můžete živě vysílat přímo na Youtube!

Co vám Canon EOS M50 II nabídne?

  • APS-C snímač s rozlišením 24,1 Mpx
  • Nejnovější verze ostření Dual-pixel s ostřením na oko
  • Plně výklopný dotykový displej
  • 4K 24p s crop faktorem
  • Podpora živého streamování a nahrávání videa na výšku

Chci Canon M50 II
Doprava zdarma

Oproti předchůdci se jeho parametry až o tolik nezměnili. Tělo zůstalo stejné se stejnými ovládacími prvky, snímač i procesor jsou také stejné jako u předchůdce. Vylepšení se ale dočkalo pár funkcí. Jednou z nich je ostřící systém Dual-pixel, který je v novém M50 II rychlejší a přesnější a nově dokáže ve fotce i ve Full HD videu rozpoznat lidské oko

Video navíc nabízí možnost vertikálního natáčení a živého streamování za použití telefonu připojeného k internetu. V neposlední řadě Canon umožnil fotoaparátu pouštět čistý obraz skrze HDMI, což nebylo u starší M50 možné. Toto je dobrá zpráva například pro streamery, kteří nechtějí spoléhat na EOS Utility, software od Canonu, ale mají vlastní řešení.

Fotoaparát jsme už měli v rukou a otestovali vše možné. Pokud uvažujete o jeho koupi, rozhodně by vám neměla uniknout naše recenze, ve které jsou i ukázkové snímky!

Canon EOS M50 Mark II tělo stojí 15 990 Kč a set s objektivem Canon EOS M50 Mark II + 15-45 mm je za 19 390 Kč!

 

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.