2111-636
zkopírováno do schránky
036530
zkopírováno do schránky
Objektiv
Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZE pro Canon
- Stabilizátor obrazu: Ne
- Vhodný pro formát snímače: Full Frame
- Průměr filtru: 77 mm
Zeiss Milvus 135mm f/2 ZE pro Canon - střední telefoto objektiv charakterizovaný apochromatickým určením. Přichází s velkou světelností a se… více
57 190 Kč
Zboží je možné objednat jen na prodejnách
Tento produkt není možné objednat přes e-shop a nebo jinými prostředky na dálku (telefon, apod.).
Navštivte, prosím, naše prodejny a rádi ho pro Vás po složení zálohy zajistíme.
Ušetřete ještě více
Užitečné nástroje

Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZE pro Canon
Obvykle dostupné do 2 týdnů
57 190 Kč
Popis a parametry
Zeiss Milvus 135mm f/2 ZE pro Canon - střední telefoto objektiv charakterizovaný apochromatickým určením. Přichází s velkou světelností a se sofistikovaným optickým designem. V konstrukci objektivu jsou členy pro redukci chromatické a sférické aberace pro lepší ostrost a čistotu barev. Anti-reflexivní povrchy členů byly naneseny pro kvalitnější obraz při špatných světelných podmínkách. Při použití s APS-C modelem poskytuje ekvivalent ohniska 216mm.
- Objektiv s bajonetem Canon EF/Fullframe Format
- rozsah clony f/2 to f/22
- 4 anomální částečně rozptylové prvky
- Apochromatic Sonnar Optical Design
- Floating Elements System - systém pohyblivých členů
- Zeiss T* Anti-Reflexní povrchová úprava
- manuální ostření
- kroužek manualní clony může být nastavený pro polohovatelné kroky nebo plynulý přechod
- Anodizovaný kovový barrel, gumový ostřící kroužek
- kontrukce uzavřený proti vlhkosti a prachu
Obecné
| Úroveň produktu | Profesionál a výkon |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 135 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 135 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 135 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 2 |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 11 členů / 8 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Typ sluneční clony | Ano (součást balení) |
| Délka objektivu | 130 mm |
| Počet lamel clony | 9 |
| Vhodný pro žánr | Portréty, Sport, Reportáže, Móda, Street foto, Koncerty, Produktová fotografie |
| Rozdělení podle ohniska | Teleobjektiv |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 80 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 1123 g |
| Odolnost | Utesnění proti prachu a vlhkosti |
Ostatní
| Číslo produktu | 2111-636 |
|---|---|
| Značka | Zeiss |
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Doporučené příslušenství
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZE pro Canon
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Canon EOS 1000D tělo

Canon EOS 100D tělo

Canon EOS 1100D tělo

Canon EOS 1200D tělo

Canon EOS 1300D tělo

Canon EOS 1D C tělo

Canon EOS 1D Mark II N

Canon EOS 1D Mark III tělo

Canon EOS 1D Mark IV tělo

Canon EOS 1D X Mark II tělo

Canon EOS 1D X Mark III tělo

Canon EOS 1D X tělo

Canon EOS 1Ds Mark II

Canon EOS 1Ds Mark III tělo

Canon EOS 2000D + 18-55 mm IS II - Zánovní!

Canon EOS 2000D tělo

Canon EOS 200D tělo

Canon EOS 20D

Canon EOS 20Da

Canon EOS 250D tělo

Canon EOS 250D tělo černý - Zánovní!

Canon EOS 30D

Canon EOS 350D tělo

Canon EOS 4000D tělo

Canon EOS 400D tělo

Canon EOS 40D tělo

Canon EOS 450D tělo

Canon EOS 500D tělo

Canon EOS 50D tělo

Canon EOS 550D tělo

Canon EOS 5D Mark II tělo

Canon EOS 5D Mark III tělo

Canon EOS 5D Mark IV tělo

Canon EOS 5D Mark IV tělo - Zánovní!

Canon EOS 5D Mark IV tělo - zánovní!

Canon EOS 5D Mark IV tělo - Zánovní!

Canon EOS 5D tělo

Canon EOS 5DS R tělo

Canon EOS 5DS tělo

Canon EOS 600D tělo

Canon EOS 60D tělo

Canon EOS 60Da tělo

Canon EOS 650D tělo

Canon EOS 6D Mark II tělo

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo bazar

Canon EOS 6D tělo

Canon EOS 700D tělo

Canon EOS 70D tělo

Canon EOS 750D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 77D tělo

Canon EOS 77D tělo - Zánovní!

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo - zánovní!

Canon EOS 7D tělo

Canon EOS 800D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!

Canon EOS 850D tělo

Canon EOS 850D tělo bazar

Canon EOS 90D tělo

Canon EOS 90D tělo bazar

Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 135 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | pevné ohnisko |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Nejčastěji zvažované alternativy
Nejčastěji zvažované alternativy
Hlídat dostupnost Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZE pro Canon použitý objektiv v bazaru
Hlídat dostupnost Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZE pro Canon použitý objektiv v bazaru
Související články s Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZE pro Canon
Související články s Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZE pro Canon
Komunikace mezi fotografem a modelkou | Megapodcast s Barborou Biňovcovou
Dnešním hostem Megapodcastu byla modelka, fotografka a budoucí psychoterapeutka Barbora Biňovcová. V rozhovoru nám prozradila, jak všechny tyto role spojuje ve svém umění, jak vzniká nápad na…
5. 3. 2026 v 12:42

Kolik si říct za zakázku aneb Fotograf, ten tvrdej chleba má
V jednom z předchozích článků našeho on-line magazínu Megapixel jsme si povídali o tom, že uživit se v současné době extrémně dravé konkurence a nastupující éry umělé inteligence není vůbec…
MARTIN LUKEŠ • 17. 2. 2026 v 11:04

5 pomůcek pro lepší fotografování jídla
Chtěli byste se zlepšit ve fotografování jídla? Máme pro vás pět zaručených tipů na doplňky a příslušenství, se kterým pracuje každý, kdo se tomuto oboru věnuje. Vyzkoušejte je a uvidíte sami, že…
MARTIN LUKEŠ • 12. 2. 2026 v 8:46

Několik tipů a rad jak fotit jídlo a produktovou fotografii mobilem
Fenomén, který jako „mor“ zachvátil hotely, bistra, kavárny a restaurace. Číšníci, servírky i kuchaři ho nenávidí: fotografování jídla mobilním telefonem. Ono není divu. Díky chytrým mobilům jsme se…
MARTIN LUKEŠ • 9. 2. 2026 v 17:05

Dotazy k Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZE pro Canon
Expert Megapixelu
Tomáš Kivader
Wildlife a makro fotograf se širokými znalostmi ve fotografii včetně úprav a techniky. Celý život používá fototechniku Nikon, kterou zná napříč její historií. V současnosti je nadšený uživatel analogových fotoaparátů, Nikonu D500, Z50 II, Z9 a kompatibilních Nikon teleobjektivů.






























Komentáře