2111-635
zkopírováno do schránky
036529
zkopírováno do schránky
Objektiv
Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZF.2 pro Nikon
- Stabilizátor obrazu: Ne
- Vhodný pro formát snímače: Full Frame
- Průměr filtru: 77 mm
Zeiss Milvus 135mm f/2 ZF.2 pro Nikon - střední telefoto objektiv charakterizovaný apochromatickým určením. Přichází s velkou světelností a se… více
57 190 Kč
Zboží je možné objednat jen na prodejnách
Tento produkt není možné objednat přes e-shop a nebo jinými prostředky na dálku (telefon, apod.).
Navštivte, prosím, naše prodejny a rádi ho pro Vás po složení zálohy zajistíme.
Ušetřete ještě více
Užitečné nástroje

Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZF.2 pro Nikon
Obvykle dostupné do 2 týdnů
57 190 Kč
Popis a parametry
Zeiss Milvus 135mm f/2 ZF.2 pro Nikon - střední telefoto objektiv charakterizovaný apochromatickým určením. Přichází s velkou světelností a se sofistikovaným optickým designem. V konstrukci objektivu jsou členy pro redukci chromatické a sférické aberace pro lepší ostrost a čistotu barev. Anti-reflexivní povrchy členů byly naneseny pro kvalitnější obraz při špatných světelných podmínkách. Při použití s DX fotoaparátem poskytuje ekvivalent ohniska 202,5mm.
- bajonet Nikon F/FX Format
- rozsah clony f/2 to f/22
- 4 anomální částečně rozptylové prvky
- Apochromatic Sonnar Optical Design
- Floating Elements System - systém pohyblivých členů
- Zeiss T* Anti-Reflexní povrchová úprava
- manuální ostření
- kroužek manualní clony může být nastavený pro polohovatelné kroky nebo plynulý přechod
- Anodizovaný kovový barrel, gumový ostřící kroužek
- kontrukce uzavřený proti vlhkosti a prachu
Obecné
| Úroveň produktu | Profesionál a výkon |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Nikon F, Nikon F (AF-P kompatibilní) |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 135 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 135 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 135 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 2 |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 11 členů / 8 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Typ sluneční clony | Ano (součást balení) |
| Délka objektivu | 130 mm |
| Počet lamel clony | 9 |
| Vhodný pro žánr | Portréty, Sport, Reportáže, Móda, Street foto, Koncerty, Produktová fotografie |
| Rozdělení podle ohniska | Teleobjektiv |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 80 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 1059 g |
| Odolnost | Utesnění proti prachu a vlhkosti |
Ostatní
| Číslo produktu | 2111-635 |
|---|---|
| Značka | Zeiss |
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Doporučené příslušenství
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZF.2 pro Nikon
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Fuji FinePix S3 Pro

Fuji FinePix S5 Pro tělo

Nikon D100

Nikon D200 tělo

Nikon D2Hs tělo

Nikon D2X

Nikon D2Xs

Nikon D300 tělo

Nikon D3000 tělo

Nikon D300s tělo

Nikon D3100 tělo

Nikon D3200 tělo

Nikon D3300 tělo

Nikon D3s tělo

Nikon D3x tělo

Nikon D4 tělo

Nikon D40 tělo

Nikon D40X tělo

Nikon D4S tělo

Nikon D5 tělo

Nikon D5 tělo 100th anniversary limitovaná edice

Nikon D50 tělo

Nikon D500 tělo 100th anniversary limitovaná edice

Nikon D5000 tělo

Nikon D5100 tělo

Nikon D5200 tělo

Nikon D5300 tělo

Nikon D5600 + 18-105 mm VR černý - Zánovní!

Nikon D5600 + 18-105 mm VR černý - Zánovní!

Nikon D5600 tělo černý

Nikon D5600 tělo černý - Zánovní!

Nikon D6 tělo

Nikon D60 tělo

Nikon D600 tělo

Nikon D610 tělo

Nikon D700 tělo

Nikon D7000 tělo

Nikon D70s

Nikon D7100 tělo

Nikon D750 tělo

Nikon D750 tělo - Zánovní!

Nikon D750 tělo - Zánovní!

Nikon D7500 tělo

Nikon D7500 tělo - Zánovní!

Nikon D7500 tělo bazar

Nikon D780 tělo

Nikon D80 tělo

Nikon D800 tělo

Nikon D800E tělo

Nikon D810 tělo

Nikon D810 tělo

Nikon D810 tělo - Zánovní!

Nikon D810 tělo- Zánovní!

Nikon D810A tělo

Nikon D850 tělo

Nikon D850 tělo - zánovní!

Nikon D850 tělo bazar

Nikon D90 tělo

Nikon Df tělo

Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 135 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | pevné ohnisko |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Nejčastěji zvažované alternativy
Nejčastěji zvažované alternativy
Hlídat dostupnost Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZF.2 pro Nikon použitý objektiv v bazaru
Hlídat dostupnost Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZF.2 pro Nikon použitý objektiv v bazaru
Související články s Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZF.2 pro Nikon
Související články s Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZF.2 pro Nikon
Komunikace mezi fotografem a modelkou | Megapodcast s Barborou Biňovcovou
Dnešním hostem Megapodcastu byla modelka, fotografka a budoucí psychoterapeutka Barbora Biňovcová. V rozhovoru nám prozradila, jak všechny tyto role spojuje ve svém umění, jak vzniká nápad na…
5. 3. 2026 v 12:42

Kolik si říct za zakázku aneb Fotograf, ten tvrdej chleba má
V jednom z předchozích článků našeho on-line magazínu Megapixel jsme si povídali o tom, že uživit se v současné době extrémně dravé konkurence a nastupující éry umělé inteligence není vůbec…
MARTIN LUKEŠ • 17. 2. 2026 v 11:04

5 pomůcek pro lepší fotografování jídla
Chtěli byste se zlepšit ve fotografování jídla? Máme pro vás pět zaručených tipů na doplňky a příslušenství, se kterým pracuje každý, kdo se tomuto oboru věnuje. Vyzkoušejte je a uvidíte sami, že…
MARTIN LUKEŠ • 12. 2. 2026 v 8:46

Několik tipů a rad jak fotit jídlo a produktovou fotografii mobilem
Fenomén, který jako „mor“ zachvátil hotely, bistra, kavárny a restaurace. Číšníci, servírky i kuchaři ho nenávidí: fotografování jídla mobilním telefonem. Ono není divu. Díky chytrým mobilům jsme se…
MARTIN LUKEŠ • 9. 2. 2026 v 17:05

Dotazy k Zeiss Milvus 135 mm f/2 ZF.2 pro Nikon
Expert Megapixelu
Tomáš Kivader
Wildlife a makro fotograf se širokými znalostmi ve fotografii včetně úprav a techniky. Celý život používá fototechniku Nikon, kterou zná napříč její historií. V současnosti je nadšený uživatel analogových fotoaparátů, Nikonu D500, Z50 II, Z9 a kompatibilních Nikon teleobjektivů.






























Komentáře