Magazín Produktové aktuality

Cashback na objektivy Olympus! Produktové aktuality

Cashback na objektivy Olympus!

Aktualizováno: 18. 12. 2008 v 14:47 • Rubrika: Produktové aktuality

Společnost Olympus přichází s další skvělou nabídkou, tentokrát se týká výměnných objektivů z digitálním zrcadlovkám Olympus E-system. Nyní můžete při nákupu objektivu Olympus velmi výrazně ušetřit!

Atraktivní akční nabídka - cash back na objektivy ZUIKO DIGITAL

Nyní máte k nákupu objektivů ZUIKO DIGITAL o důvod více. Vyberte si z bohaté škály objektivů pokrývajících až 33x optický zoom!
Od 1. října 2008 do 31. ledna 2009, má každý zákazník, který si zakoupí některý z vybraných objektivů ZUIKO DIGITAL, právo na dodatečnou slevu - tzv. Cash back.

Objektivy ZUIKO DIGITAL jsou navržené výhradně pro digitální fotografii a jsou proslulé svoji prvotřídní obrazovou kvalitou a také robustním a zároveň extrémně lehkým a kompaktním designem. Řada objektivů Olympus ZUIKO DIGITAL zahrnuje objektivy pokrývající ohniska od 7 do 300 mm (ekv. 14-600 mm) včetně makro objektivu, rybího oka a ultra štíhlého pancake objektivu. Všechny jsou založeny na 4/3 standardu, který zaručuje dokonalou kresbu po celé ploše snímku a zároveň umožňuje vzájemnou kompatibilitu s ostatními výrobci tohoto standardu.
S objektivy ZUIKO DIGITAL mají fotografové jedinečnou možnost vybrat si svůj objektiv a navíc následně k němu získat příslušenou slevu. Rozšiřte své fotografické možnosti a vyberte si svůj nový objektiv.

Objektivy Olympus

Objektivy řady Top Pro ZUIKO DIGITAL

Objektivy řady Pro ZUIKO DIGITAL

Objektivy řady Standard ZUIKO DIGITAL

Telekonvertor řady ZUIKO DIGITAL

Čísla v závorkách označují 35mm ekvivalent.

Akční nabídka Cash Back platí od 1. října 2008 do 31. ledna 2009. Zákazník uplatňující nárok na zpětnou slevu, musí svůj nový objektiv registrovat na www.mujolympus.cz, a přiložit v elektronické podobě, nebo poslat poštou kopii prodejního dokladu nejpozději do 28. února 2009. Zpětná sleva bude každému zákazníkovi zaslána na bankovní účet. Přesné podmínky a ustanovení naleznete na stránce www.olympus.cz.

Sleva Cash Back se nevztahuje na žádné objektivy zakoupené v kitu s fotoaparátem.Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím