Magazín Produktové aktuality

Cashback na Pentax K-5 II vám ušetří až 1200 Kč Produktové aktuality

Cashback na Pentax K-5 II vám ušetří až 1200 Kč

Luděk BouškaAktualizováno: 12. 7. 2013 v 9:14 • Rubrika: Produktové aktuality

Po nedávno zveřejněné informaci o zpětné slevě na Pentax K-30 přináším stejně dobrou zprávu i všem zájemcům o vlajkovou loď z flotily zrcadlovek Pentax, model K-5 II/IIs. Jestliže tedy hledáte odolnou zrcadlovku s příjemným ovládáním a podle laboratorních testů s jedním z nejkvalitnějších snímačů na trhu, můžete nyní při nákupu K-5 II/IIs ještě navíc ušetřit až 1 200 Kč.

 

1. Zpětný bonus (cashback) lze uplatnit při nákupu níže uvedených kombinací K-5II/K-5IIs do 31. 7. 2013

model zpětný bonus
Pentax K-5II tělo 800 Kč
Pentax K-5II + DA 18-55 + DA 50-200 800 Kč
Pentax K-5II + DA 18-55mm 800 Kč
Pentax K-5II + DA 18-135 1200 Kč
Pentax K-5IIs tělo 1200 Kč

2. O zpětný bonus je třeba zažádat prostřednictvím formuláře. Pokud nenaleznete v balení K-5II formulář žádosti o cashback, stáhněte jej ze stránek www.pentax.cz/cashback.html. K řádně vyplněnému formuláři přiložte kopii faktury nebo stvrzenky, které potvrzují datum nákupu a kde byl produkt nakoupen.

Důležitou položkou, které je třeba věnovat pozornost, je sériové číslo K-5II, které bude kontrolováno v souvislosti s vámi uvedeným prodejním místem. Sériové číslo najdete na spodní části fotoaparátu. Pokud jsou na faktuře i jiné položky, označte tu, pro kterou cashback žádáte. Pokud nevyplníte správně a čitelně váš email a bankovní spojení, nemůžeme vám poslat informaci o přijetí a příslušnou částku převést na váš účet.

3. Vyplněný formulář s kopií dokladu o nákupu zašlete s datem poštovního razítka před 10. srpnem 2013 na adresu:
PenTec s. r. o.
cashback K-5II
Veleslavínská 19/30
162 00 Praha 6

4. Tato kampaň je určena osobám, které mají bankovní účet v České republice. Výplata příslušné částky bude provedena  společností PenTec s.r.o. během 3-4 pracovních týdnů po přijetí formuláře se žádostí (potvrzení o přijetí vám odešleme na email/mobil). Poštovné není předmětem refundace. V případě, že bude formulář žádosti o cashback nekompletní, nečitelný, vyplněný za účelem podvodu, stvrzenka nebo faktura nebude z výše uvedených obchodů, s neoprávněnými referencemi nebo odeslaný po uvedené časové lhůtě, nebude nárok na cashback uznán.Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím