ID: 001048

Digitální kompakt Casio EXILIM FH100 stříbrný

 • Značka: Casio
 • Rozlišení: 10,1 Mpx
 • Optický zoom: 10 x
 • Velikost displeje: 3 "

Sháníte Casio EXILIM FH100 stříbrný?

„Casio EXILIM FH100 stříbrný“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Casio EXILIM FH100 stříbrný?

Začít s výkupem

Tento vysokorychlostní fotoaparát s 10,1 efektivních megapixelů se pyšní širokoúhlým objektivem 24 mm s 10x optickým zoomem ukrytým v kompaktním těle, tudíž si ho můžete vzít kamkoliv s sebou. Produktová sekce: Digitální kompakty Casio

Alternativy k již neprodávanému Casio EXILIM FH100 stříbrný

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Casio EXILIM FH100 stříbrný

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

FH 100 představuje současný vrchol v nabídce malých ultrazoomů. Základ zde tvoří CMOS senzor, který produkuje menší množství šumu při vyšších citlivostech, než běžně používané CCD snímačé.
Celá recenze

Kompletní recenze
Casio EXILIM FH100 stříbrný

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

HIGH SPEED EXILIM EX-FH100

Tento vysokorychlostní fotoaparát s 10,1 efektivních megapixelů se pyšní širokoúhlým objektivem 24 mm s 10X optickým zoomem ukrytým v kompaktním těle, tudíž si ho můžete vzít kamkoliv s sebou. Nabízí uživateli možnost maximální sekvenční expozice s rychlostí až 40 snímků za sekundu v případě fotografií (maximální rozlišení snímku je 9,0 megapixelů a maximálně je možné pořídit 30 snímků), kterou lze díky vysoce výkonnému zoomu nyní používat i k fotografování vzdálených objektů. Také nabízí možnost pořídit až 1 000 snímků za sekundu v rámci vysokorychlostního záznamu videosekvence, která tak zachytí i pohyb příliš rychlý na to, aby ho bylo lidské oko schopné zaregistrovat.
Fotoaparát EX-FH100 poskytuje všem uživatelům, od pokročilých amatérských fotografů až po začátečníky, možnost užívat si vysokorychlostní sekvenční expozice. Je vybaven otočným ovladačem režimu, kterým je možné vybrat ruční sekvenční expozici. Také je možné zvolit režim usnadňující vysokorychlostní sekvenční expozici, při kterém je rychlost sekvenční expozice nastavena na optimální hodnotu na základě výběru typu scény. V tomto modelu vám značka Casio zaručuje pořízení jasných, vysoce kvalitních fotografií i při slabém osvětlení v interiéru, a to díky použití vysoce citlivého snímače CMOS.

Vysoce citlivý a rychlý digitální fotoaparát s výkonným zoomem v kompaktním těle.

Širokoúhlý objektiv 24 mm s 10X optickým zoomem v kompaktním těle

Fotoaparát EX-FH100 je vybaven vysoce výkonným objektiven se zoomem v kompaktním těle, který na šířku měří jen 105,0 mm, na výšku má 63,2 mm a je 29,9 mm silný.* Objektiv poskytuje veškerou svobodu pro fotografování se zoomem -- od širokoúhlého 24 mm k 10X optickému zoomu, který přenáší vzdálené objekty na dosah ruky.
* V souladu se standardy Asociace pro fotoaparáty a snímací zařízení (CIPA)

Velmi rychlá sekvenční expozice zachytí nejdůležitější momenty rychlostí 40 snímků za sekundu

V rámci sekvenční expozice je tento model schopen pořídit až 30 snímků s rozlišením 9,0 megapixelů při maximální rychlosti 40 snímků za sekundu. Navíc, pokud je tento fotoaparát přepnutý do režimu kontinuální závěrky s předuložením, nezmešká jeho uživatel svůj nejdůležitější okamžik, ani když stiskne tlačítko spouště o něco později, protože fotoaparát začne pořizovat snímky, už když je tlačítko stisknuté jen do poloviny.

Záznam velmi rychlých videosekvencí rychlostí až 1000 snímků za sekundu

Fotoaparát EXILIM EX-FH100 je schopen zaznamenávat velmi rychlé videosekvence pohybů, které jsou tak rychlé, že je lidské oko není schopné zaregistrovat. Uživatel si může vybrat z rychlostí záznamu 1000, 420, 240 nebo 120 snímků za sekundu. Tento model je také vybaven režimem, který umožňuje uživateli přepnout na záznam vysokou rychlostí (240 nebo 120 snímků za sekundu) stiskem jediného tlačítka v průběhu normálního pořizování videosekvence (rychlostí 30 snímků za sekundu). Vysokorychlostní záznam umožňuje, aby si uživatelé tohoto fotoaparátu užívali vzrušujícího, velmi pomalého přehrávání pohybu.*
* Například jednu sekundu trvající videosekvence zaznamenaná rychlostí 420 snímků za sekundu může být přehrávána rychlostí 30 snímků za sekundu po dobu 14 sekund.

Vysoce citlivý snímač CMOS

Firma Casio stále pokračuje na své cestě za vyšší kvalitou snímků, protože ji považuje za základ výkonnosti každého fotoaparátu. Tento model je vybaven zezadu osvětleným snímačem CMOS, který se pyšní téměř dvojnásobně vyšší citlivostí než obvykle. To umožňuje uživatelům pořizovat překrásné fotografie v exteriéru, ale také vysoce kvalitní, ostré fotografie v interiéru nebo za podobných podmínek s nedostatečným osvětlením. A samozřejmě je tento model také opatřen stabilizací obrazu posunem snímače CMOS.

Vysokorychlostní noční scény a portrét

S fotoaparátem EX-FH100 mohou uživatelé pořizovat překrásné snímky -- a to dokonce i lidí v noci -- aniž by si museli dělat starosti s rozmazáním. Při jediném stisknutí spouště fotoaparát pořídí v rámci vysokorychlostní sekvenční expozice s bleskem několik snímků, které pak uvnitř zkombinuje do jediného, křišťálově čistého snímku.

Vysokorychlostní osvětlení

Při jediném stisknutí spouště fotoaparát EX-FH100 pořídí tři snímky v rámci vysokorychlostní sekvenční expozice, přičemž upraví expozici pro normální (standardní), jasné a potemnělé objekty. Tyto tři snímky jsou pak uvnitř fotoaparátu zkombinovány do jediného obrazu, takže je dosaženo plného jasu na celé ploše fotografie a nevznikají fotografie s přesvícenými nebo příliš tmavými místy tam, kde je scéna silně osvícená zezadu.

Velmi rychlá sekvenční expozice BEST SHOT / Velmi rychlé videosekvence BEST SHOT

Fotoaparát EX-FH100 je také vybaven režimy „Velmi rychlá sekvenční expozice BEST SHOT" a „Velmi rychlá videosekvence BEST SHOT", které optimalizují nastavení sekvenční expozice nebo velmi rychlých videosekvencí jednoduchým výběrem typu snímané scény -- například scéna s dítětem, zvířetem nebo sportovní scéna -- v důležitém okamžiku nebo v pomalém pohybu.

Funkce HD video s vysokým rozlišením

Fotoaparát EX-FH100 je také vybaven funkcí HD video. Stačí stisknout speciální tlačítko a můžete pořizovat překrásné video s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Fotoaparát je vybaven výstupem HDMI™ a stereo mikrofonem, tudíž si uživatelé mohou užívat překrásného obrazu a realistického zvuku, když si fotoaparát připojí k televizi s velkou obrazovkou.

Ostatní
Značka: Casio
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 10,1 Mpx
Typ snímače: CMOS
Rozlišení fotografií: 1600x1200, 2303x1728, 3072x2304, 3456x2592, 3648x2048, 3648x2432, 3648x2736, 640x480
Poměr stran snímku: 16:9, 3:2, 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 10 x
Digitální zoom: 4
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 24-240
Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 240 mm
Typ stabilizátoru: Mechanický
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 15 cm
Makro od: 7 cm
 
Nastavení expozice
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/2000
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 230400
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: AVI, JPEG, RAW
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
Velikost interní paměti: 89,5 MB
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 104 x 60 x 28
Hmotnost: 181 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Casio EXILIM FH100 stříbrný v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Casio EXILIM FH100 stříbrný, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Casio EXILIM FH100 stříbrný

Nahoru

Komentáře (5)

Zobrazeny komentáře (5 - 1)

 • 5

  Avatar
  Reaguje na 4 | Dobrý den Dane, viz. reakce na Váš obdobný dotaz u WB2000. I když se cena navýšila (: , zůstal bych u http://www.megapixel.cz/samsung-wb2000

  Bohouš Brož - Megapixel, 17.10.2010 | Reagovat

 • 4

  Avatar
  Jak by vyšel tento kompakt v porovnaní s Samsung WB2000? Dekuji!

  Dan, 15.10.2010 | Reagovat

 • 3

  Avatar
  Reaguje na 1 | Dobrý den, v režimu v HD ano, v režimu HS pak neumí.

  Bohouš Brož - Megapixel, 10.08.2010 | Reagovat

 • 2

  Avatar
  Reaguje na 1 | Na reakci pracujeme

  Bohouš Brož - Megapixel, 10.08.2010 | Reagovat

 • 1

  Avatar
  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda tento kompakt umí při nátáčení videa zoomovat?? Děkuji

  Mirek, 08.08.2010 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím