35034232
zkopírováno do schránky
013251
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Casio EXILIM H30 stříbrný + 4GB karta zdarma!
- Rozlišení snímače: 16,1 Mpx
- Optický zoom: 12,5 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Casio EXILIM H30 stříbrný + 4GB karta zdarma!?
„Casio EXILIM H30 stříbrný + 4GB karta zdarma!“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 23.02.2013
Casio EXILIM H30 stříbrný + 4GB karta zdarma!
Hlídat dostupnost Casio EXILIM H30 stříbrný + 4GB karta zdarma! použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Casio EXILIM H30 stříbrný + 4GB karta zdarma! použitý fotoaparát v bazaru
Recenze a hodnocení
Celkové hodnocení
Megapixelu
Casio EXILIM H30 černý Nový kompakt Casio EXILIM H30 se díky svým technickým parametrům a funkcím řadí do kategorie fotoaparátu pro náročnější, nebo dokonce kreativní fotografy. Díky úžasné výdrži baterie (až 1000 snímků na jedno nabytí) je to také výborný společník na cestování. Zvláště pak v…
Celkové hodnocení
zákazníků
joo, dobrý. tož dobře to fotí, i v noci
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Petra, Brno, 18.05.2012
Parametry
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 16,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 2560x1920, 4608x3072, 4608x3456, 4608x2592, 3648x2736 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 12,5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 24-300 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 24 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 300 mm |
Ostření
| Makro od | 1 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| ISO - minimální citlivost | 80 |
|---|---|
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 8 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 460000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 105 x 60 x 29 |
|---|---|
| Hmotnost | 162 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 35034232 |
|---|---|
| Značka | Casio |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další









Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 6. 6. 2011 |Casio EXILIM H30 stříbrný |Reagovat
PS
nabiji se tento fotoaparat po pripojeni pres USB do pocitace? Dekuji.
Pavel S., 5. 6. 2011 |Casio EXILIM H30 stříbrný |Reagovat