Digitální kompakt Casio EXILIM - P600

  • Značka: Casio
  • Rozlišení: 6 Mpx
  • Velikost displeje: 2 "

Sháníte Casio EXILIM - P600?

„Casio EXILIM - P600“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Casio EXILIM - P600?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 200 Kč?

Začít s výkupem

Kompaktní digitální fotoaparát, rozlišení 6 Mpx, 4x optický zoom Canon 33-132 mm, režimy P, A, S, M, ISO 50, 100, 200, 400, závěrka 60 s + Bulb-1/2000s, průhledový hledáček + LCD 2,0in, paměťové karty SD, konektor - USB, TV výstup Produktová sekce: Digitální kompakty Casio

Parametry a popis

12. února 2004, TOKYO, JAPONSKO – CASIO COMPUTER CO. LTD. dnes uvedla na trh digitální fotoaparát EXILIM PRO EX-P600 – senzační nový doplněk do rozrůstající se série digitálních fotoaparátů EXILIM®. Pomocí snadného ovládání, které se od kompaktních fotoaparátů obvykle očekává, dokáže EX-P600 vyzvednout uživatele do nových výšin fotografického vyjádření, a to díky velkému množství funkcí, vysokému výkonu 6megapixelového záznamového čipu CCD a 4násobnému optickému zoomu.

Řada kompaktních fotoaparátů značky EXILIM se v celém světě stala synonymem pro výjimečné vlastnosti a styl. Nejvýznačnějším rysem všech modelů je tenké tělo velikosti platební karty, které umožňuje vzít fotoaparát kamkoliv, a dále rychlá odezva závěrky, která zachytí každý jedinečný okamžik. Uvedení trojnásobného optického zoomu a velkého LCD monitoru u modelu CASIO EXILIM ZOOM přineslo novou vlnu zábavy do oblasti pořizování snímků, přidaly již tak populárnímu EXILIMU ještě více hybnosti a potvrdily technické a vývojové schopnosti značky CASIO.

Nový EXILIM PRO EX-P600 nabízí nejen styl a rysy kompaktního fotoaparátu, ale také představuje novou sérii digitálních fotoaparátů poukazujících na mobilitu s rychlou odezvou, a to všechno s funkcemi, které obvykle nacházíme pouze na plně vybavených špičkových zařízeních. Díky své přizpůsobivosti, která nebyla u dnešních plně automatických fotoaparátů možná přináší model EX-P600 zcela nový význam pro potěšení z fotografování.

HLAVNÍ RYSY

Vysoké rozlišení obrazu - 6 megapixelů

6megapixelový snímač CCD umístěný v kompaktním a uhlazeném nerezovém ocelovém těle, s vysokým rozlišením a nízkým šumem umožňuje bohatý výběr použití. EX-P600 používá vysoce výkonný objektiv se 4-násobným optickým zoomem.

Rychlá odezva

K velmi krátkému času spuštění, který trvá přibližně 2 sekundy, a době zpoždění přibližně 0,01 sekundy, je fotoaparát EX-P600 vybaven vysokorychlostní kontinuální závěrkou spouště. Tato závěrka umožňuje pořízení tří fotografií za sekundu a celkem až šesti fotografií v jednom sledu, a tím posunuje fotoaparát o úroveň dál při zkracování odezvy.

Rozmanitost zobrazování umožněná specifikacemi v plném rozsahu

Auto Bracketing

Jedním stisknutím tlačítka spouště mohou být nastaveny různé expozice, nastavení úrovně bílé a zaostření. Funkce multi-bracketingu umožňuje zachycení řady zobrazení s různými barevnými efekty atd.

Rychlá odezva ručního fotografování

Díky velkému 2” TFT LCD monitoru s vysokým rozlišením jsou všechny potřebné informace o fotografování a efektech zobrazeny jasně. Díky snadné změně ručního nastavení pomocí nabídek na obrazovce můžete ještě více zrychlit pořizování snímků.

Společnost CASIO plánuje rozšíření stylové, a vysoce výkonné řady digitálních fotoaparátů EXILIM, která nepřetržitě poskytuje uživatelům nový způsob fotografování a stále rozšiřuje možnosti použití.

Seznam funkcí

Hlavní funkce fotoaparátu EXILIM PRO EX-P600?

? 6megapixelový snímač CCD

Schopný zaznamenat fotografie s rozlišením až 2816 X 2112 obrazových bodů. Díky zachování okrajů objektů při současném snížení šumu získáte čistější a ostřejší obrázky. Obrázky můžete také zaznamenávat přímo ze snímače CCD do formátu .TIFF, a tím zabránit snížení kvality snímku.

? Objektiv Canon se 4násobným optickým zoomem

Tento objektiv se vyznačuje vysoce výkonným 4násobným optickým zoomem s 10stupňovým nastavením fotografické clony. Použitím vysokého rozlišení, které nabízí 6megapixelový snímač CCD, získáváte maximum z objektivu s 16násobným zoomem (včetně 4násobného digitálního zoomu). Objektiv je vybaven automatickou ochrannou krytkou a může být použit ve spojení se třemi komerčně dostupnými konverzními čočkami CANON (X 0.7 / X 1.5 / přibližovací), které dále rozšíří použitelnost fotoaparátu.

? Kompaktní tělo fotoaparátu

Fotoaparát EX-P600 má díky vysoce kvalitnímu a tuhému nerezovému tělu (97,5 (Š) X 67,5 (V) X 45,1 (H) – 26,1mm v nejužším bodě) ideální kompaktní velikost. Kryt fotoaparátu se vyznačuje povrchovou úpravou “Ex Fine Blast Treatment”, která zajistí stylový vzhled a pocit z kvality.

? Rychlé fotografování – 3 snímky za sekundu

Fotoaparát EX-P600 díky velmi rychlé kontinuální závěrce umožňuje pořízení tří snímků za sekundu a až šesti fotografií v řadě. Díky této funkci můžete zachytit nejlepší záběr, ať už se jedná o hrající si děti, sport nebo jinou aktivitu. Všechny tyto snímky si můžete prohlížet současně na jedné obrazovce.

? Okamžitá odezva

Nikdy nezmeškáte šanci pořízení fotografie, a to díky krátké spouštěcí době (přibližně 2 sekundy) a rychlé odezvě závěrky spouště, která je přibližně 0,01 sekundy. Přehrání obrázku je také možné v časových intervalech přibližně 0,1 sekundy, což je velmi výhodná vlastnost v okamžiku, kdy se procházíte velkým množstvím snímků.

? Auto bracketing

Jedním stisknutím tlačítka závěrky je možné využít funkci auto bracketingu, kterou pořídíte 3 nebo 5 snímků, s různými efekty. Multi Bracketing navíc k expozičním variantám (AEB), vyvážení úrovně bílé (WBB) a zaostření (AFB) poskytuje uživatelům výběr z variant různých barev, formátu, ostrosti, barevného nasycení a kontrastu. Tímto způsobem si uživatel může vybrat opravdu nejlepší snímek.

? 2" TFT LCD monitor s vysokým rozlišením

Fotoaparát EX-P600 je vybaven velkým TFT LCD monitorem s úhlopříčkou 2" a vysokým rozlišením (115,200 obrazových bodů). Monitor umožňuje rolování mezi fotografiemi a zobrazení různých funkcí fotoaparátu a dalších informací.

? “EX Finder” pro rychlé a snadné zobrazení expozičních hodnot

Expoziční hodnoty fotoaparátu, jako je čas závěrky, clona a zaostření můžete zobrazit na monitoru. Tyto grafické symboly umožňují rychlé a jednoduché ruční nastavení. Po zkušené uživatele je fotoaparát vybaven také RGB histogramem.

? “Manual Assist” zobrazení efektů snímků pro ruční nastavení

Při fotografování s ručním nastavením, ať už se jedná o prioritu času závěrky nebo clony, si můžete prohlédnout výslednou fotografii pořízenou daným časem a nastavením clony.

? Funkce “Best shot”

Výběrem ze vzorových fotografií si můžete snadno automaticky nastavit takové vlastnosti jako je expozice či vyvážení bílé. Na výběr je zde z 25 vzorových fotografií, které zahrnují “měkké zaostření” a “sporty”. Ve složce "My Best Shot" (Můj oblíbený záběr) můžete také uložit až 999 oblíbených nastavení, která umožňují kdykoliv použít stejná nastavení.

? Rychlé a jednoduché ruční nastavení pomocí nabídek na obrazovce

Stisknutím patentovaného tlačítka “EX button” můžete na jediné obrazovce zobrazit a nastavit úroveň vyvážení bílé, citlivost ISO, nastavení expozice a nastavení oblasti automatického zaostření. Při fotografování s ručním nastavením můžete změny těchto nastavení provádět rychle a snadno.

? Vícebodové automatické zaostření

K pevnému automatickému zaostřování a 7bodovému vícenásobnému automatickému zaostřování má fotoaparát EX-P600 ještě oblast automatického zaostřování, kterou můžete pomocí kurzorových tlačítek volně posunovat doleva, doprava, nahoru nebo dolů. Pro zajištění správného zaostření můžete tuto oblast během přehrávání rozšířit.

? Ostatní funkce

  • V závislosti na dostupné volné paměti můžete přehrávat dlouhé filmy se zvukem
  • Obrázky a filmy si můžete prohlížet na televizní obrazovce
  • Fotografie pořízené fotoaparátem ve svislé pozici jsou díky vestavěnému senzoru, který detekuje horizontální/vertikální pozici automaticky zobrazeny svisle
  • Vnitřní paměť flash (přibližně. 9MB)/paměťová karta SD/paměťová karta Multi Media
  • K synchronizačnímu terminálu můžete připojit komerčně dostupné externí blesky
  • Pro dlouhé závěrky a samospoušť je fotoaparát vybaven pohodlným bezdrátovým dálkovým ovladačem
  • Součástí dodávky je software “Photo Loader”, který je určen pro automatický přenos snímků do osobního počítače

Přímé připojení na PictBridge (plánovaný) a dále vyhovuje systému USB DIRECT-PRINT pro tisk přes USB kabel

Ostatní
Značka: Casio
Příslušenství v balení: zdroj, nabíječka, akumulátor, USB kabel, CD-ROM, návod
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/1,8
Rozlišení: 6 Mpx
Typ snímače: CCD
Poměr stran snímku: 3:2, 4:3
Stabilizátor snímače: Ne
 
Objektiv
Digitální zoom: 4
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 40 cm
Makro od: 10 cm
Počet AF bodů: 1
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Zónové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 3 sn./s
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 2 "
Rozlišení displeje: 115000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Možnost připojení externího blesku: X kontakt (PC synch)
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 98 x 68 x 45
Hmotnost: 225 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Casio EXILIM - P600 v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Casio EXILIM - P600, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Casio EXILIM - P600

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím