Digitální kompakt Casio EXILIM - P600

  • Rozlišení: 6 Mpx
  • Velikost displeje: 2 "

Sháníte Casio EXILIM - P600?

„Casio EXILIM - P600“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Casio EXILIM - P600?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 200 Kč?

Začít s výkupem

Kompaktní digitální fotoaparát, rozlišení 6 Mpx, 4x optický zoom Canon 33-132 mm, režimy P, A, S, M, ISO 50, 100, 200, 400, závěrka 60 s + Bulb-1/2000s, průhledový hledáček + LCD 2,0in, paměťové karty SD, konektor - USB, TV výstup Produktová sekce: Digitální kompakty Casio

Parametry a popis

12. února 2004, TOKYO, JAPONSKO – CASIO COMPUTER CO. LTD. dnes uvedla na trh digitální fotoaparát EXILIM PRO EX-P600 – senzační nový doplněk do rozrůstající se série digitálních fotoaparátů EXILIM®. Pomocí snadného ovládání, které se od kompaktních fotoaparátů obvykle očekává, dokáže EX-P600 vyzvednout uživatele do nových výšin fotografického vyjádření, a to díky velkému množství funkcí, vysokému výkonu 6megapixelového záznamového čipu CCD a 4násobnému optickému zoomu.

Řada kompaktních fotoaparátů značky EXILIM se v celém světě stala synonymem pro výjimečné vlastnosti a styl. Nejvýznačnějším rysem všech modelů je tenké tělo velikosti platební karty, které umožňuje vzít fotoaparát kamkoliv, a dále rychlá odezva závěrky, která zachytí každý jedinečný okamžik. Uvedení trojnásobného optického zoomu a velkého LCD monitoru u modelu CASIO EXILIM ZOOM přineslo novou vlnu zábavy do oblasti pořizování snímků, přidaly již tak populárnímu EXILIMU ještě více hybnosti a potvrdily technické a vývojové schopnosti značky CASIO.

Nový EXILIM PRO EX-P600 nabízí nejen styl a rysy kompaktního fotoaparátu, ale také představuje novou sérii digitálních fotoaparátů poukazujících na mobilitu s rychlou odezvou, a to všechno s funkcemi, které obvykle nacházíme pouze na plně vybavených špičkových zařízeních. Díky své přizpůsobivosti, která nebyla u dnešních plně automatických fotoaparátů možná přináší model EX-P600 zcela nový význam pro potěšení z fotografování.

HLAVNÍ RYSY

Vysoké rozlišení obrazu - 6 megapixelů

6megapixelový snímač CCD umístěný v kompaktním a uhlazeném nerezovém ocelovém těle, s vysokým rozlišením a nízkým šumem umožňuje bohatý výběr použití. EX-P600 používá vysoce výkonný objektiv se 4-násobným optickým zoomem.

Rychlá odezva

K velmi krátkému času spuštění, který trvá přibližně 2 sekundy, a době zpoždění přibližně 0,01 sekundy, je fotoaparát EX-P600 vybaven vysokorychlostní kontinuální závěrkou spouště. Tato závěrka umožňuje pořízení tří fotografií za sekundu a celkem až šesti fotografií v jednom sledu, a tím posunuje fotoaparát o úroveň dál při zkracování odezvy.

Rozmanitost zobrazování umožněná specifikacemi v plném rozsahu

Auto Bracketing

Jedním stisknutím tlačítka spouště mohou být nastaveny různé expozice, nastavení úrovně bílé a zaostření. Funkce multi-bracketingu umožňuje zachycení řady zobrazení s různými barevnými efekty atd.

Rychlá odezva ručního fotografování

Díky velkému 2” TFT LCD monitoru s vysokým rozlišením jsou všechny potřebné informace o fotografování a efektech zobrazeny jasně. Díky snadné změně ručního nastavení pomocí nabídek na obrazovce můžete ještě více zrychlit pořizování snímků.

Společnost CASIO plánuje rozšíření stylové, a vysoce výkonné řady digitálních fotoaparátů EXILIM, která nepřetržitě poskytuje uživatelům nový způsob fotografování a stále rozšiřuje možnosti použití.

Seznam funkcí

Hlavní funkce fotoaparátu EXILIM PRO EX-P600?

? 6megapixelový snímač CCD

Schopný zaznamenat fotografie s rozlišením až 2816 X 2112 obrazových bodů. Díky zachování okrajů objektů při současném snížení šumu získáte čistější a ostřejší obrázky. Obrázky můžete také zaznamenávat přímo ze snímače CCD do formátu .TIFF, a tím zabránit snížení kvality snímku.

? Objektiv Canon se 4násobným optickým zoomem

Tento objektiv se vyznačuje vysoce výkonným 4násobným optickým zoomem s 10stupňovým nastavením fotografické clony. Použitím vysokého rozlišení, které nabízí 6megapixelový snímač CCD, získáváte maximum z objektivu s 16násobným zoomem (včetně 4násobného digitálního zoomu). Objektiv je vybaven automatickou ochrannou krytkou a může být použit ve spojení se třemi komerčně dostupnými konverzními čočkami CANON (X 0.7 / X 1.5 / přibližovací), které dále rozšíří použitelnost fotoaparátu.

? Kompaktní tělo fotoaparátu

Fotoaparát EX-P600 má díky vysoce kvalitnímu a tuhému nerezovému tělu (97,5 (Š) X 67,5 (V) X 45,1 (H) – 26,1mm v nejužším bodě) ideální kompaktní velikost. Kryt fotoaparátu se vyznačuje povrchovou úpravou “Ex Fine Blast Treatment”, která zajistí stylový vzhled a pocit z kvality.

? Rychlé fotografování – 3 snímky za sekundu

Fotoaparát EX-P600 díky velmi rychlé kontinuální závěrce umožňuje pořízení tří snímků za sekundu a až šesti fotografií v řadě. Díky této funkci můžete zachytit nejlepší záběr, ať už se jedná o hrající si děti, sport nebo jinou aktivitu. Všechny tyto snímky si můžete prohlížet současně na jedné obrazovce.

? Okamžitá odezva

Nikdy nezmeškáte šanci pořízení fotografie, a to díky krátké spouštěcí době (přibližně 2 sekundy) a rychlé odezvě závěrky spouště, která je přibližně 0,01 sekundy. Přehrání obrázku je také možné v časových intervalech přibližně 0,1 sekundy, což je velmi výhodná vlastnost v okamžiku, kdy se procházíte velkým množstvím snímků.

? Auto bracketing

Jedním stisknutím tlačítka závěrky je možné využít funkci auto bracketingu, kterou pořídíte 3 nebo 5 snímků, s různými efekty. Multi Bracketing navíc k expozičním variantám (AEB), vyvážení úrovně bílé (WBB) a zaostření (AFB) poskytuje uživatelům výběr z variant různých barev, formátu, ostrosti, barevného nasycení a kontrastu. Tímto způsobem si uživatel může vybrat opravdu nejlepší snímek.

? 2" TFT LCD monitor s vysokým rozlišením

Fotoaparát EX-P600 je vybaven velkým TFT LCD monitorem s úhlopříčkou 2" a vysokým rozlišením (115,200 obrazových bodů). Monitor umožňuje rolování mezi fotografiemi a zobrazení různých funkcí fotoaparátu a dalších informací.

? “EX Finder” pro rychlé a snadné zobrazení expozičních hodnot

Expoziční hodnoty fotoaparátu, jako je čas závěrky, clona a zaostření můžete zobrazit na monitoru. Tyto grafické symboly umožňují rychlé a jednoduché ruční nastavení. Po zkušené uživatele je fotoaparát vybaven také RGB histogramem.

? “Manual Assist” zobrazení efektů snímků pro ruční nastavení

Při fotografování s ručním nastavením, ať už se jedná o prioritu času závěrky nebo clony, si můžete prohlédnout výslednou fotografii pořízenou daným časem a nastavením clony.

? Funkce “Best shot”

Výběrem ze vzorových fotografií si můžete snadno automaticky nastavit takové vlastnosti jako je expozice či vyvážení bílé. Na výběr je zde z 25 vzorových fotografií, které zahrnují “měkké zaostření” a “sporty”. Ve složce "My Best Shot" (Můj oblíbený záběr) můžete také uložit až 999 oblíbených nastavení, která umožňují kdykoliv použít stejná nastavení.

? Rychlé a jednoduché ruční nastavení pomocí nabídek na obrazovce

Stisknutím patentovaného tlačítka “EX button” můžete na jediné obrazovce zobrazit a nastavit úroveň vyvážení bílé, citlivost ISO, nastavení expozice a nastavení oblasti automatického zaostření. Při fotografování s ručním nastavením můžete změny těchto nastavení provádět rychle a snadno.

? Vícebodové automatické zaostření

K pevnému automatickému zaostřování a 7bodovému vícenásobnému automatickému zaostřování má fotoaparát EX-P600 ještě oblast automatického zaostřování, kterou můžete pomocí kurzorových tlačítek volně posunovat doleva, doprava, nahoru nebo dolů. Pro zajištění správného zaostření můžete tuto oblast během přehrávání rozšířit.

? Ostatní funkce

  • V závislosti na dostupné volné paměti můžete přehrávat dlouhé filmy se zvukem
  • Obrázky a filmy si můžete prohlížet na televizní obrazovce
  • Fotografie pořízené fotoaparátem ve svislé pozici jsou díky vestavěnému senzoru, který detekuje horizontální/vertikální pozici automaticky zobrazeny svisle
  • Vnitřní paměť flash (přibližně. 9MB)/paměťová karta SD/paměťová karta Multi Media
  • K synchronizačnímu terminálu můžete připojit komerčně dostupné externí blesky
  • Pro dlouhé závěrky a samospoušť je fotoaparát vybaven pohodlným bezdrátovým dálkovým ovladačem
  • Součástí dodávky je software “Photo Loader”, který je určen pro automatický přenos snímků do osobního počítače

Přímé připojení na PictBridge (plánovaný) a dále vyhovuje systému USB DIRECT-PRINT pro tisk přes USB kabel

Obrazový snímač
Formát snímače: 1/1,8
Rozlišení: 6 Mpx
Typ snímače: CCD
Poměr stran snímku: 3:2, 4:3
Stabilizátor snímače: Ne
 
Objektiv
Digitální zoom: 4
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 40 cm
Makro od: 10 cm
Počet AF bodů: 1
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Zónové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 3 sn./s
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 2 "
Rozlišení displeje: 115000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Možnost připojení externího blesku: X kontakt (PC synch)
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 98 x 68 x 45
Hmotnost: 225 g
 
Ostatní
Základní příslušenství: zdroj, nabíječka, akumulátor, USB kabel, CD-ROM, návod

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Casio EXILIM - P600 v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Casio EXILIM - P600, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Casio EXILIM - P600 v bazaru

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím